x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vinter & bloom knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vinter & bloom - Soft Grid+Muslin ECO 2-pack - White/Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163058932.jpg
      Vinter & bloom Vinter & bloom - Soft Grid+Muslin ECO 2-pack - White/Blue - Soft Grid+Muslin ECO 2-pack - White/Blue - Soft Grid+Muslin ECO 2-pack - White/Blue Deze prachtige cadeauset is een geweldig cadeau voor babyfeestjes, voor de geboorte of gewoon om jezelf te trakteren op iets moois. De Soft Grid deken van biologisch katoen is een zachte deken voor het kinderbed of de kinderwagen en zorgt voor de juiste temperatuur. Het speciale weefpatroon zorgt voor isolatie en ademend vermogen. Het muskusdeken van biologisch katoen is koel en zacht voor de gevoelige huid van de baby. Dankzij zijn goede maat kan de muskusdeken ook als sjaal worden gebruikt ... (1)
      Vinter & bloom - Soft Grid+Muslin ECO 2-pack - White/Blue
      • 07340096731925
      1
      34.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Furreal DEFAULT
        • furreal
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abystyle (abystyle)
      • Ado den haag (ado_den_haag)
      • Adora (adora)
      • AKA (aka)
      • Amigo (amigo)
      • AngelCare (angelcare)
      • Arditex (arditex)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • Aymax (aymax)
      • Baby Born (baby_born)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Baby Stella (baby_stella)
      • Babyfehn (babyfehn)
      • Babyono (babyono)
      • Baker Ross (baker_ross)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Barbie (barbie)
      • Bart Smit (bart_smit)
      • Base Toys (base_toys)
      • Basic (basic)
      • Bauer (bauer)
      • Bayer (bayer)
      • Beeztees (beeztees)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berjuan (berjuan)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bitten (bitten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boland (boland)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BronZartes (bronzartes)
      • BT-Toys (bt_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Bush Baby (bush_baby)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Cause (cause)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Countryfield (countryfield)
      • CozyTime (cozytime)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • Dam (dam)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Depesche (depesche)
      • Despicable Me3 (despicable_me3)
      • Deuba (deuba)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Difrax (difrax)
      • Diinglisar (diinglisar)
      • Dino World (dino_world)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Dolce (dolce)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doodoo (doodoo)
      • Doomoo (doomoo)
      • Doudou et Compagnie (doudou_et_compagnie)
      • Easidream (easidream)
      • Ebulobo (ebulobo)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Entertainment one (entertainment_one)
      • Epoch (epoch)
      • Esthex (esthex)
      • Fabelab (fabelab)
      • Falke (falke)
      • Famosa (famosa)
      • Fashy (fashy)
      • Fehn (fehn)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Figurines (figurines)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fingerlings (fingerlings)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flow (flow)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FurReal (furreal)
      • Gaby (gaby)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gaming heads (gaming_heads)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Gipsy (gipsy)
      • Global Affairs (global_affairs)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Gosh! Designs (gosh_designs)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Hansa (hansa)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Haza (haza)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hello Little One (hello_little_one)
      • HEMA (hema)
      • HERMANN Teddy (hermann_teddy)
      • Heunec (heunec)
      • Hortus (hortus)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inatura (inatura)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Invento (invento)
      • ISI Mini (isi_mini)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • JINX (jinx)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Jumbo (jumbo)
      • Just dutch (just_dutch)
      • Just games (just_games)
      • K-nuffel (k_nuffel)
      • K3 (k3)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Keel Toys (keel_toys)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikadu (kikadu)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label (label)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lansay (lansay)
      • Lassig (lassig)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Liewood (liewood)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lodger (lodger)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Luna (luna)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marsupilami (marsupilami)
      • Marvel (marvel)
      • Maxx (maxx)
      • Me to You (me_to_you)
      • Me too (me_too)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandise (merchandise)
      • Merchandising (merchandising)
      • Micki (micki)
      • Miniland (miniland)
      • Minions (minions)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Montana (montana)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Style Princess (my_style_princess)
      • My Teddy (my_teddy)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neutral (neutral)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • Njoykids (njoykids)
      • Non-License (non_license)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Noxxiez (noxxiez)
      • ORB (orb)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • OYOY (oyoy)
      • Patch Pharma (patch_pharma)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pebble (pebble)
      • Perfect petzzz (perfect_petzzz)
      • Pericles (pericles)
      • Perletti (perletti)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • PIKMI POPS (pikmi_pops)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playtive Junior (playtive_junior)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pomme pidou (pomme_pidou)
      • Ponycycle (ponycycle)
      • Pop (pop)
      • Prince Lionheart (prince_lionheart)
      • Puppy (puppy)
      • Quax (quax)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Reflecta (reflecta)
      • Reke (reke)
      • Roommate (roommate)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Safari (safari)
      • Sambro (sambro)
      • Sanrio (sanrio)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Saro (saro)
      • Screenor (screenor)
      • Sebra (sebra)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snukis (snukis)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spectron (spectron)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steffi (steffi)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki Gifts (suki_gifts)
      • Super Mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Taftan (taftan)
      • Tegu (tegu)
      • Telestore (telestore)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • TOGETHER (together)
      • Together plus (together_plus)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • Trixie (trixie)
      • Trudi (trudi)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Ty knuffels (ty_knuffels)
      • Uatt (uatt)
      • Usborne (usborne)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vib (vib)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vinter & bloom (vinter_bloom)
      • Vivid (vivid)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Warner Bros Games (warner_bros_games)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wicked Cool Toys (wicked_cool_toys)
      • Wickie De Viking (wickie_de_viking)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wild&Soft (wild_soft)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WWF (wwf)
      • Yellies (yellies)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
      • Zuru (zuru)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Diersoort (soort_dier):
      • Aap (aap)
      • Alpaca (alpaca)
      • Beer (beer)
      • Bever (bever)
      • Bij (bij)
      • Dinosaurus (dinosaurus)
      • Draak (draak)
      • Eekhoorn (eekhoorn)
      • Eend (eend)
      • Eenhoorn (eenhoorn)
      • Egel (egel)
      • Ezel (ezel)
      • Flamingo (flamingo)
      • Gans (gans)
      • Giraffe (giraffe)
      • Haai (haai)
      • Hamster (hamster)
      • Hond (hond)
      • IJsbeer (ijsbeer)
      • Kat (kat)
      • Kikker (kikker)
      • Koala (koala)
      • Krab (krab)
      • Kreeft (kreeft)
      • Krokodil (krokodil)
      • Lama (lama)
      • Leeuw (leeuw)
      • Lieveheersbeestje (lieveheersbeestje)
      • Luipaard (luipaard)
      • Mammoet (mammoet)
      • Mol (mol)
      • Mouse (mouse)
      • Octopus (octopus)
      • Olifant (olifant)
      • Paard (paard)
      • Panda (panda)
      • Pinguïn (pingui_n)
      • Rabbit (rabbit)
      • Rups (rups)
      • Schaap (schaap)
      • Schildpad (schildpad)
      • Slang (slang)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tijger (tijger)
      • Varken (varken)
      • Vis (vis)
      • Vlinder (vlinder)
      • Vogel (vogel)
      • Vos (vos)
      • Walvis (walvis)
      • Zebra (zebra)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Multi kleuren (multi)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8-12 (8_12)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 16+ (16_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 10 cm (hoogte_cm_1)
      • 10 cm - 21 cm (hoogte_cm_2)
      • 21 cm - 29 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 29 cm (hoogte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be