x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cloud B knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Cloud B Knuffel Cloud-B Nighty Night Owl Met Smart Sensor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148640173.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207340916.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147748815.jpg
      Cloud B Cloud B Knuffel Cloud-B Nighty Night Owl Met Smart Sensor Knuffel Cloud-B Nighty Night Owl Met Smart Sensor Knuffel Cloud-B Nighty Night Owl Met Smart Sensor Knuffel Cloud-B Nighty Night Owl Met Smart Sensor (1)
      Cloud B Knuffel Cloud-B Nighty Night Owl Met Smart Sensor
      • 00872354010086
      2
      deal
      34.98 EUR
    • Cloud B Tranquil Turtle Ocean
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147743988.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127093293.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124362656.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124362655.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124362659.jpg
      Cloud B Cloud B Tranquil Turtle Ocean Tranquil Turtle Ocean Tranquil Turtle Ocean Cloud-B kalmerende schildpad. (1)
      Cloud B Tranquil Turtle Ocean
      • 00872354008434
      2
      52.80 EUR
    • Cloud B Sleep Sheep Smart Sensor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209784642.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207338302.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173042972.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151631680.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124366612.jpg
      Cloud B Cloud B Sleep Sheep Smart Sensor Sleep Sheep Smart Sensor Sleep Sheep Smart Sensor Knuffel Cloud-B Sleep Sheep Met Smart Sensor (1)
      Cloud B Sleep Sheep Smart Sensor
      • 00872354009790
      2
      21.49 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Furreal DEFAULT
        • furreal
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • 999 Games (999_games)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Acrobat (acrobat)
      • Adora (adora)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Amia (amia)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Animagic (animagic)
      • Animal planet (animal_planet)
      • Apple Park (apple_park)
      • Arditex (arditex)
      • Aurora (aurora)
      • Aymax (aymax)
      • Baby Born (baby_born)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Babyfehn (babyfehn)
      • BABYJEM (babyjem)
      • Babyono (babyono)
      • Babys Only (babys_only)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • BAMBOOM (bamboom)
      • Bandai (bandai)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Bauer (bauer)
      • Bayer (bayer)
      • BD (bd)
      • Beeztees (beeztees)
      • Beleduc (beleduc)
      • Berjuan (berjuan)
      • Bieco (bieco)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bing (bing)
      • Bino (bino)
      • Bitten (bitten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boland (boland)
      • Bon Ton Toys (bon_ton_toys)
      • Boon (boon)
      • BOUM (boum)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • Bulbby (bulbby)
      • Bumba (bumba)
      • Bunnies By The Bay (bunnies_by_the_bay)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Cause (cause)
      • CeramicNature (ceramicnature)
      • Character (character)
      • Chi (chi)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwood (childwood)
      • Ciao (ciao)
      • Cijep (cijep)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clemens (clemens)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Covers & co (covers_co)
      • CozyTime (cozytime)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • Crayola (crayola)
      • Cuddledry (cuddledry)
      • Dam (dam)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Dear Beard (dear_beard)
      • Depesche (depesche)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Despicable Me3 (despicable_me3)
      • Deuba (deuba)
      • Difrax (difrax)
      • Dino World (dino_world)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doodoo (doodoo)
      • Doomoo (doomoo)
      • Doudou et Compagnie (doudou_et_compagnie)
      • Dragon Ball (dragon_ball)
      • Edco (edco)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eenhoorn (eenhoorn)
      • Efteling (efteling)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Eigen (eigen)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Esthex (esthex)
      • Fabelab (fabelab)
      • Falke (falke)
      • Fashy (fashy)
      • Fehn (fehn)
      • Feisty Pets (feisty_pets)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Figurines (figurines)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fillikid (fillikid)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flow (flow)
      • Flow Amsterdam (flow_amsterdam)
      • Fortnite (fortnite)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fridolin (fridolin)
      • Fun (fun)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • FurReal (furreal)
      • Gaby (gaby)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gaming heads (gaming_heads)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Gerimport (gerimport)
      • Ghibli (ghibli)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Gipsy (gipsy)
      • Global Affairs (global_affairs)
      • Glow2b (glow2b)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Goliath Toys (goliath_toys)
      • Gosh! Designs (gosh_designs)
      • Greenlife value gmbh (greenlife_value_gmbh)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hansa (hansa)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • HERMANN Teddy (hermann_teddy)
      • Heunec (heunec)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • Hornbach (hornbach)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • How to train your dragon (how_to_train_your_dragon)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibello (ibello)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inatura (inatura)
      • Infantino (infantino)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Interbaby (interbaby)
      • Invento (invento)
      • ISI Mini (isi_mini)
      • Izzybizzybee® (izzybizzybee_)
      • J!NX (j_nx)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • JINX (jinx)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Jumbo (jumbo)
      • Just dutch (just_dutch)
      • K's kids (k_s_kids)
      • K3 (k3)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Keel Toys (keel_toys)
      • Keptin-Jr (keptin_jr)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kidrobot (kidrobot)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikadu (kikadu)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label (label)
      • Label2X (label2x)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lassig (lassig)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Liewood (liewood)
      • Little Buddy Toys (little_buddy_toys)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lodger (lodger)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Lulladoll (lulladoll)
      • Lulujo (lulujo)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Luna (luna)
      • Lupine (lupine)
      • Makro (makro)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marsupilami (marsupilami)
      • Marvel (marvel)
      • Mattel (mattel)
      • Me to You (me_to_you)
      • Mega (mega)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandise (merchandise)
      • Merchandising (merchandising)
      • Mezco (mezco)
      • Micki (micki)
      • Mikamax (mikamax)
      • Minecraft (minecraft)
      • Mini Club (mini_club)
      • Miniland (miniland)
      • Minimi (minimi)
      • Minions (minions)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Monzana (monzana)
      • Moonie (moonie)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Teddy (my_teddy)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Neutral (neutral)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Noukies (noukies)
      • Noxxiez (noxxiez)
      • Numskull (numskull)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Overig (overig)
      • Pabobo (pabobo)
      • Party Pets (party_pets)
      • Patriot (patriot)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pericles (pericles)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Picca Loulou (picca_loulou)
      • Pincello (pincello)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pippi (pippi)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Play (play)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playskool (playskool)
      • Playtime (playtime)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pomme pidou (pomme_pidou)
      • Pop (pop)
      • Power rangers (power_rangers)
      • Prince Lionheart (prince_lionheart)
      • Puppy (puppy)
      • Quax (quax)
      • Questcontrol (questcontrol)
      • Rapoo (rapoo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Reke (reke)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • RoomMates (roommates)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Rubies (rubies)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Safari (safari)
      • Sambro (sambro)
      • San-ei Co (san_ei_co)
      • Sanrio (sanrio)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Saro (saro)
      • Schmidt (schmidt)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • SEGA (sega)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snukis (snukis)
      • Soframar (soframar)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • SOUTH PARK (south_park)
      • Spectron (spectron)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spin Master (spin_master)
      • Spiru (spiru)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Spongebob (spongebob)
      • Spruyt Hillen (spruyt_hillen)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki (suki)
      • Suki Gifts (suki_gifts)
      • Super Mario (super_mario)
      • T'Choupi (t_choupi)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Taftoys (taftoys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Teddy HERMANN® (teddy_hermann_)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Tegu (tegu)
      • Telestore (telestore)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The Muppets (the_muppets)
      • The Smurfs (the_smurfs)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • TOGETHER (together)
      • Together plus (together_plus)
      • Toi Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • TOPModel (topmodel)
      • Trixie (trixie)
      • Troll (troll)
      • Trousselier (trousselier)
      • Trudi (trudi)
      • Ty knuffels (ty_knuffels)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Uatt (uatt)
      • Ultra pro (ultra_pro)
      • Ulysse (ulysse)
      • Unicorn (unicorn)
      • Unique living (unique_living)
      • Universeel (universeel)
      • Usborne (usborne)
      • Usorteret (usorteret)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vervaco (vervaco)
      • Vib (vib)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vivid (vivid)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Vulli (vulli)
      • VXL (vxl)
      • Wallaboo (wallaboo)
      • Warner Bros. (warner_bros_)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wild&Soft (wild_soft)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • WWF (wwf)
      • Ylvi (ylvi)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
      • Zielonka (zielonka)
      • Zorgenvriendjes (zorgenvriendjes)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Diersoort (soort_dier):
      • Aap (aap)
      • Alpaca (alpaca)
      • Beer (beer)
      • Bever (bever)
      • Dinosaurus (dinosaurus)
      • Draak (draak)
      • Eekhoorn (eekhoorn)
      • Eend (eend)
      • Eenhoorn (eenhoorn)
      • Egel (egel)
      • Ezel (ezel)
      • Flamingo (flamingo)
      • Gans (gans)
      • Giraffe (giraffe)
      • Guinea pig (guinea_pig)
      • Haai (haai)
      • Hamster (hamster)
      • Hond (hond)
      • IJsbeer (ijsbeer)
      • Kat (kat)
      • Kikker (kikker)
      • Koala (koala)
      • Koe (koe)
      • Krab (krab)
      • Kreeft (kreeft)
      • Krokodil (krokodil)
      • Lama (lama)
      • Leeuw (leeuw)
      • Lieveheersbeestje (lieveheersbeestje)
      • Luipaard (luipaard)
      • Mammoet (mammoet)
      • Mier (mier)
      • Mouse (mouse)
      • Octopus (octopus)
      • Olifant (olifant)
      • Paard (paard)
      • Panda (panda)
      • Pinguïn (pingui_n)
      • Rabbit (rabbit)
      • Rups (rups)
      • Schaap (schaap)
      • Schildpad (schildpad)
      • Slang (slang)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tijger (tijger)
      • Varken (varken)
      • Vis (vis)
      • Vlinder (vlinder)
      • Vogel (vogel)
      • Vos (vos)
      • Walvis (walvis)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Multi kleuren (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0-6 maanden (0_6_maanden)
      • 0+ (0_)
      • 1-2 (1_2)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2-4 (2_4)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6-10 (6_10)
      • 6+ (6_)
      • 7-12 (7_12)
      • 7+ (7_)
      • 8-12 (8_12)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 16+ (16_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fiber (fiber)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Stro (stro)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 13 cm (hoogte_cm_1)
      • 13 cm - 19 cm (hoogte_cm_2)
      • 19 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be