x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Calvin klein reiskoffers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Calvin Klein Tech Nylon Weekender
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137974042.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97685146.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Tech Nylon Weekender Tech Nylon Weekender Tech Nylon Weekender Staat er een weekend weg op de planning? Gezellig? Neem je kleding, schoenen en toiletspullen mee in de de ruime Tech Nylon weekendtas van Calvin Klein. Ook mooi: dankzij het mooie design is de tas te combineren met iedere outfit. (1)
      Calvin Klein Tech Nylon Weekender
      • 08719113112242
      1
      most_sold
      136.99 EUR
    • Calvin Klein Klein Shadow Gym Weekendtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135240148.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132378890.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142202508.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137976096.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Klein Shadow Gym Weekendtas Klein Shadow Gym Weekendtas Klein Shadow Gym Weekendtas Laat met de Shadow Gym Dufflebag van Calvin Klein zien wie jij bent: een hippe man met gevoel voor stijl! Deze sporttas ziet er erg stoer uit met de handvaten bovenop en afneembare schouderband. Groot genoeg voor al je sportuitrusting en meer. (1)
      Calvin Klein Klein Shadow Gym Weekendtas
      • 08719115751838
      1
      93.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Acer (acer)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alassio (alassio)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Avento (avento)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Bear design (bear_design)
      • Benlee (benlee)
      • Bhppy (bhppy)
      • Blaze (blaze)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Brunner (brunner)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel (camel)
      • Camel active (camel_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Car-Bags (car_bags)
      • Carlton (carlton)
      • Carryon (carryon)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Childwheels (childwheels)
      • Cocoon (cocoon)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Davidts (davidts)
      • Decent (decent)
      • Dermata (dermata)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eckla (eckla)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Evoc (evoc)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Firenze (firenze)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hartmann (hartmann)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jost (jost)
      • Joya (joya)
      • Juescha (juescha)
      • Jump (jump)
      • Kelty (kelty)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lightpak (lightpak)
      • Line (line)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • March (march)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Myomy (myomy)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • NVT (nvt)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • Olivia (olivia)
      • Olli Ella (olli_ella)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Penn (penn)
      • Perel (perel)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • PICARD (picard)
      • Pick & pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Rains (rains)
      • Rapunzel (rapunzel)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rillstab (rillstab)
      • Rimowa (rimowa)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Saxoline (saxoline)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sinner (sinner)
      • Slazenger (slazenger)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teknoplastica (teknoplastica)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Thule (thule)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vaiana (vaiana)
      • Vango (vango)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wenger (wenger)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yo-Kai (yo_kai)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Reistas (reistassen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • cijferslot (cijferslot)
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Rits (rits)
      • sleutel (sleutel)
      • Vaste sluiting (vaste_sluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 40 L (capaciteit_liter_40)
      • 40 L - 60 L (capaciteit_liter_40_60)
      • 60 L - 90 L (capaciteit_liter_60_90)
      • ≥ 90 L (capaciteit_liter_90)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Aantal wielen (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 2 kg (gewicht_2)
      • 2 kg - 2.8 kg (gewicht_2_2.8)
      • 2.8 kg - 3.6 kg (gewicht_2.8_3.6)
      • ≥ 3.6 kg (gewicht_3.6)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_50)
      • 50 cm - 55 cm (hoogte_cm_50_55)
      • 55 cm - 70 cm (hoogte_cm_55_70)
      • ≥ 70 cm (hoogte_cm_70)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 36 cm (breedte_cm_36)
      • 36 cm - 43 cm (breedte_cm_36_43)
      • 43 cm - 50 cm (breedte_cm_43_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Slottype (slottype):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Geen slot (geen_slot)
      • Hangslot (hangslot)
      • Kabelslot (kabelslot)
      • Sleutelslot (sleutelslot)
      • Vast slot (vast_slot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • ABS (abs)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
    • Varianten (group):
      • Bhppy Spinner 77 (bhppy_spinner_77)
      • Caruba Pro Trolley (caruba_pro_trolley)
      • Delsey Carlit Spinner (delsey_carlit_spinner)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Turenne 4 (delsey_turenne_4)
      • Delsey U-Lite Classic 2 (delsey_u_lite_classic_2)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Samsonite Aeris Spinner 68 (samsonite_aeris_spinner_68)
      • Samsonite Aeris Spinner 75 (samsonite_aeris_spinner_75)
      • Samsonite Aeris Spinner 82 (samsonite_aeris_spinner_82)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 55 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_55)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 69 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_69)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 75 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_75)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 81 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_81)
      • Samsonite Dynamore Spinner 55 (samsonite_dynamore_spinner_55)
      • Samsonite Lite-Cube Spinner 55 (samsonite_lite_cube_spinner_55)
      • Samsonite Lite-Cube Spinner 68 (samsonite_lite_cube_spinner_68)
      • Samsonite Lite-Cube Spinner 76 (samsonite_lite_cube_spinner_76)
      • Samsonite Lite-Cube spinner 82 (samsonite_lite_cube_spinner_82)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 55 (samsonite_mixmesh_spinner_55)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 69 (samsonite_mixmesh_spinner_69)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 75 (samsonite_mixmesh_spinner_75)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 81 (samsonite_mixmesh_spinner_81)
      • Samsonite Neopulse Spinner 69 (samsonite_neopulse_spinner_69)
      • Samsonite Neopulse Spinner 75 (samsonite_neopulse_spinner_75)
      • Samsonite Orfeo Spinner 55 (samsonite_orfeo_spinner_55)
      • Samsonite Orfeo Spinner 69 (samsonite_orfeo_spinner_69)
      • Samsonite Orfeo Spinner 75 (samsonite_orfeo_spinner_75)
      • Samsonite Orfeo Spinner 81 (samsonite_orfeo_spinner_81)
      • Samsonite Paradiver Light (samsonite_paradiver_light)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Travelite Elbe Two 4 (travelite_elbe_two_4)
      • Trust Backpacks (trust_backpacks)
      • Trust Sleeves (trust_sleeves)
      • Trust Trolleys (trust_trolleys)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be