x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Calvin klein reiskoffers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Calvin Klein Slim businesstas met 15 inch laptopvak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143964540.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141631355.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141892368.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Slim businesstas met 15 inch laptopvak Slim businesstas met 15 inch laptopvak Slim businesstas met 15 inch laptopvak Calvin kleine schoudertas in eenvoudige elegantie Gegevens schoudertas: o Afmetingen: breedte ca. 38 cm, hoogte ca. 28 cm, diepte ca. 7 cm. o Afmetingen gevoerd laptopvak: breedte ca. 28 cm, hoogte ca. 20 cm, diepte ca. 2 cm. Gewicht: ca. 820 g. o Kleur: zwart (zwart) o 2 draaggrepen: ca. 29 cm. o 1 schouderriem afneembaar, traploos verstelbaar: ca. 78 cm - 140 cm o Materiaal: polyurethaan o Levering: Calvin kleine schoudertas met label, schouderriem Uitvoering schoudertas: o Schoudertas word... (1)
      Calvin Klein Slim businesstas met 15 inch laptopvak
      • 08719851511383
      3
      71.94 EUR
    • Calvin Klein Klein Shadow Gym Weekendtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135240148.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132378890.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142202508.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137976096.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Klein Shadow Gym Weekendtas Klein Shadow Gym Weekendtas Klein Shadow Gym Weekendtas Laat met de Shadow Gym Dufflebag van Calvin Klein zien wie jij bent: een hippe man met gevoel voor stijl! Deze sporttas ziet er erg stoer uit met de handvaten bovenop en afneembare schouderband. Groot genoeg voor al je sportuitrusting en meer. (1)
      Calvin Klein Klein Shadow Gym Weekendtas
      • 08719115751838
      • CAK0587001000001
      2
      most_sold
      61.99 EUR
    • Calvin Klein Trail Flat crossbodytas met logo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143697385.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140490023.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Trail Flat crossbodytas met logo Trail Flat crossbodytas met logo Trail Flat crossbodytas met logo Trail Flat crossbodytas met logo (1)
      Calvin Klein Trail Flat crossbodytas met logo
      • 08719851511260
      2
      deal
      48.93 EUR
    • Calvin Klein Story heuptas met logo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143697166.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133948993.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137717954.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Story heuptas met logo Story heuptas met logo Story heuptas met logo De Calvin Klein Item story Waist Bag distressed print lime is onderdeel van de Item story serie van Calvin Klein. Deze serie bestaat onder andere uit . De Heuptassen uit deze serie zijn gemaakt van en worden geleverd met een fabrieksgarantie van . Travelbags.nl is officieel dealer van Calvin Klein, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Calvin Klein Story heuptas met logo
      • 08719115751296
      1
      38.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abbey (abbey)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alassio (alassio)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arrow (arrow)
      • Avento (avento)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Bear design (bear_design)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bhppy (bhppy)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel (camel)
      • Camel active (camel_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Car-Bags (car_bags)
      • Carryon (carryon)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Cause (cause)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Childwheels (childwheels)
      • Cocoon (cocoon)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Davidts (davidts)
      • Decent (decent)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eagle Creek Pack-It (eagle_creek_pack_it)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eckla (eckla)
      • Endura (endura)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Evoc (evoc)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goki (goki)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hartmann (hartmann)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Humangear (humangear)
      • J.i.p (j_i_p)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JIMJAM (jimjam)
      • Jost (jost)
      • Joya (joya)
      • JSA (jsa)
      • Juescha (juescha)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kelty (kelty)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • Knirps (knirps)
      • Knomo (knomo)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifetime Cars (lifetime_cars)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lightpak (lightpak)
      • Line (line)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • March (march)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Millet (millet)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Nathan (nathan)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • NVT (nvt)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • Olivia (olivia)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Olli Ella (olli_ella)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn (penn)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Proviz (proviz)
      • Puma (puma)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Relags (relags)
      • Rimowa (rimowa)
      • Rollor (rollor)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Saxoline (saxoline)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Silly (silly)
      • Sinner (sinner)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teknoplastica (teknoplastica)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Win Green (win_green)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Reistas (reistassen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • cijferslot (cijferslot)
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Rits (rits)
      • sleutel (sleutel)
      • Vaste sluiting (vaste_sluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 40 L (capaciteit_liter_40)
      • 40 L - 60 L (capaciteit_liter_40_60)
      • 60 L - 90 L (capaciteit_liter_60_90)
      • ≥ 90 L (capaciteit_liter_90)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Aantal wielen (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 2.2 kg (gewicht_2.2)
      • 2.2 kg - 2.9 kg (gewicht_2.2_2.9)
      • 2.9 kg - 3.8 kg (gewicht_2.9_3.8)
      • ≥ 3.8 kg (gewicht_3.8)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_50)
      • 50 cm - 55 cm (hoogte_cm_50_55)
      • 55 cm - 75 cm (hoogte_cm_55_75)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_75)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 36 cm (breedte_cm_36)
      • 36 cm - 42 cm (breedte_cm_36_42)
      • 42 cm - 50 cm (breedte_cm_42_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Slottype (slottype):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Geen slot (geen_slot)
      • Hangslot (hangslot)
      • Kabelslot (kabelslot)
      • Sleutelslot (sleutelslot)
      • Vast slot (vast_slot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • ABS (abs)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • Viscose (viscose)
    • Varianten (group):
      • American Tourister Air Force (american_tourister_air_force)
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Lock'n'Roll (american_tourister_lock_n_roll)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Sonicsurfer (american_tourister_sonicsurfer)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Bhppy Spinner 77 (bhppy_spinner_77)
      • Caruba Pro Trolley (caruba_pro_trolley)
      • Delsey Baikal (delsey_baikal)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Carlit (delsey_carlit)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Planina (delsey_planina)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Delsey U-Lite (delsey_u_lite)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Herschel Barlow (herschel_barlow)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Chronolite (samsonite_chronolite)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Firelite (samsonite_firelite)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Neopulse DLX (samsonite_neopulse_dlx)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure Disney (samsonite_s_cure_disney)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon (titan_xenon)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Kosmos (travelite_kosmos)
      • Travelite Makro (travelite_makro)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Travelite Soho (travelite_soho)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Met wielen (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 0 (aantal_compartimenten_0.0)
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 7 (aantal_compartimenten_7.0)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 22 cm (diepte_in_cm_22)
      • 22 cm - 28 cm (diepte_in_cm_22_28)
      • 28 cm - 31 cm (diepte_in_cm_28_31)
      • ≥ 31 cm (diepte_in_cm_31)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be