x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Diesel reiskoffers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Diesel Weekendtas 'BOLDMESSAGE" F-BOLD DUFFLE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130459251.jpg
      Diesel Diesel Weekendtas 'BOLDMESSAGE" F-BOLD DUFFLE' Weekendtas 'BOLDMESSAGE" F-BOLD DUFFLE' Weekendtas 'BOLDMESSAGE" F-BOLD DUFFLE' Materiaal: Textiel; Materiaal: Overige materialen; Type tas: Vrije tijd-/sporttassen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Afneembare banden, Ritssluiting, Zijvakken; Hengsellengte: Lange schouderriemen, Korte schouderriemen (1)
      Diesel Weekendtas 'BOLDMESSAGE" F-BOLD DUFFLE'
      • 08053837716691
      • DIL1062001000001
      1
      most_sold
      199.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alassio (alassio)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Avento (avento)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Bear design (bear_design)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bhppy (bhppy)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blaze (blaze)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bogner (bogner)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel (camel)
      • Camel active (camel_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Car-Bags (car_bags)
      • Carryon (carryon)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Childwheels (childwheels)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Davidts (davidts)
      • Decent (decent)
      • Deluxa (deluxa)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eagle Creek Pack-It (eagle_creek_pack_it)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eckla (eckla)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Evoc (evoc)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabol (gabol)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Humangear (humangear)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JIMJAM (jimjam)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Joya (joya)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kelty (kelty)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lightpak (lightpak)
      • Line (line)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • March (march)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nathan (nathan)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • NVT (nvt)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Olli Ella (olli_ella)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn (penn)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Proviz (proviz)
      • Puma (puma)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Rains (rains)
      • Rapunzel (rapunzel)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rimowa (rimowa)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Saxoline (saxoline)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teknoplastica (teknoplastica)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wenger (wenger)
      • Win Green (win_green)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yo-Kai (yo_kai)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Reistas (reistassen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • cijferslot (cijferslot)
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Rits (rits)
      • sleutel (sleutel)
      • Vaste sluiting (vaste_sluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 40 L (capaciteit_liter_40)
      • 40 L - 60 L (capaciteit_liter_40_60)
      • 60 L - 90 L (capaciteit_liter_60_90)
      • ≥ 90 L (capaciteit_liter_90)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Aantal wielen (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 2.1 kg (gewicht_2.1)
      • 2.1 kg - 2.9 kg (gewicht_2.1_2.9)
      • 2.9 kg - 3.8 kg (gewicht_2.9_3.8)
      • ≥ 3.8 kg (gewicht_3.8)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_50)
      • 50 cm - 55 cm (hoogte_cm_50_55)
      • 55 cm - 75 cm (hoogte_cm_55_75)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_75)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_cm_35)
      • 35 cm - 42 cm (breedte_cm_35_42)
      • 42 cm - 50 cm (breedte_cm_42_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Slottype (slottype):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Geen slot (geen_slot)
      • Hangslot (hangslot)
      • Kabelslot (kabelslot)
      • Sleutelslot (sleutelslot)
      • Vast slot (vast_slot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • ABS (abs)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • Viscose (viscose)
    • Varianten (group):
      • American Tourister Air Force (american_tourister_air_force)
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Lock'n'Roll (american_tourister_lock_n_roll)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Sonicsurfer (american_tourister_sonicsurfer)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Bhppy Spinner 77 (bhppy_spinner_77)
      • Caruba Pro Trolley (caruba_pro_trolley)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Carlit (delsey_carlit)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Delsey U-Lite (delsey_u_lite)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Herschel Barlow (herschel_barlow)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey TALON 22 (osprey_talon_22)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Chronolite (samsonite_chronolite)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Firelite (samsonite_firelite)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Neopulse DLX (samsonite_neopulse_dlx)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure Disney (samsonite_s_cure_disney)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon (titan_xenon)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Kosmos (travelite_kosmos)
      • Travelite Makro (travelite_makro)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Travelite Soho (travelite_soho)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Met wielen (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 0 (aantal_compartimenten_0.0)
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 7 (aantal_compartimenten_7.0)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 22 cm (diepte_in_cm_22)
      • 22 cm - 28 cm (diepte_in_cm_22_28)
      • 28 cm - 31 cm (diepte_in_cm_28_31)
      • ≥ 31 cm (diepte_in_cm_31)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be