x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Aluminum koffers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Rimowa Topas Business Trolley aluminium
      • //static3.vergelijk.be/fotos/{{size}}/0/0/5/8/rimowa-topas-business-trolley-aluminium-54310058.jpg
      • //static1.vergelijk.be/fotos/{{size}}/7/9/8/9/rimowa-topas-business-trolley-aluminium-58517989.jpg
      • //static3.vergelijk.be/fotos/{{size}}/0/0/5/8/rimowa-topas-business-trolley-aluminium-54310058.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzAvMC81Lzgvcmltb3dhLXRvcGFzLWJ1c2luZXNzLXRyb2xsZXktYWx1bWluaXVtLTU0MzEwMDU4LmpwZw==
      • //static1.vergelijk.be/fotos/{{size}}/7/9/8/9/rimowa-topas-business-trolley-aluminium-58517989.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzcvOS84Lzkvcmltb3dhLXRvcGFzLWJ1c2luZXNzLXRyb2xsZXktYWx1bWluaXVtLTU4NTE3OTg5LmpwZw==
      Rimowa Topas Business Trolley aluminium (1)
      Rimowa Topas Business Trolley aluminium
      Travelbags.be Travelbags.be
      509, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Travelbags.be Travelbags.be
      509, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Kinderkoffers DEFAULT
        • kinderkoffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Aluminium DEFAULT
        • aluminum
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Kinderkoffer (kinderkoffer)
      • Reistas (reistassen)
      • Pilotenkoffer (pilotenkoffer)
      • Attache koffer (attache_koffer)
      • Boodschappentrolley (boodschappentrolley)
      • Kofferset (kofferset)
      • Zakenkoffer (zakenkoffer)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • Carlton (carlton)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Acer (acer)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Adventurebags (adventurebags)
      • AFTERSHOKZ (aftershokz)
      • Avento (avento)
      • Baninni (baninni)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Beaba (beaba)
      • Bear design (bear_design)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belstaff (belstaff)
      • Billy Belt (billy_belt)
      • Bjorn borg (bjorn_borg)
      • blackthorn (blackthorn)
      • Bluesmart (bluesmart)
      • Brabo (brabo)
      • Bree (bree)
      • Bric'S (bric_s)
      • Brics (brics)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Camel active (camel_active)
      • Candide (candide)
      • Carryon (carryon)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castelijn En Beerens (castelijn_en_beerens)
      • Cath Kidston (cath_kidston)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Crash Baggage (crash_baggage)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Davidt'S (davidt_s)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • Decent (decent)
      • Dermata (dermata)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ergobag (ergobag)
      • Even&odd (even_odd)
      • fabienne chapot (fabienne_chapot)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fetish Collection (fetish_collection)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Golla (golla)
      • Guess (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hama (hama)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • herschel supply co. (herschel_supply_co_)
      • HEX (hex)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jansen En Tilanus (jansen_en_tilanus)
      • Jump (jump)
      • Kettler (kettler)
      • Kidid (kidid)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KIOMI (kiomi)
      • Kipling (kipling)
      • Kreator (kreator)
      • Lässig (la_ssig)
      • Legamaster (legamaster)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Company (little_company)
      • lojel (lojel)
      • Magma (magma)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Monolith (monolith)
      • Myomy (myomy)
      • Neil Barrett (neil_barrett)
      • New Bags (new_bags)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nixon (nixon)
      • NYNE (nyne)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • OEM (oem)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Oops (oops)
      • Osaka People (osaka_people)
      • Overige (overige)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Penn (penn)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Pokemon (pokemon)
      • pomax (pomax)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Princess (princess)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quinny (quinny)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rimowa (rimowa)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal republiq (royal_republiq)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Saxoline (saxoline)
      • Secc (secc)
      • Sejr (sejr)
      • Sigikid (sigikid)
      • Skoot (skoot)
      • Skooter (skooter)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Spiral Bags (spiral_bags)
      • Stephen Joseph (stephen_joseph)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Syma (syma)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tempur (tempur)
      • The Pack Society (the_pack_society)
      • Thomas and Friends (thomas_and_friends)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tomado (tomado)
      • top mark (top_mark)
      • Topmark (topmark)
      • Travelite (travelite)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • UDG (udg)
      • Uri Minkoff (uri_minkoff)
      • UTC00 (utc00)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wenger (wenger)
      • Win Green (win_green)
      • Winx club (winx_club)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Your turn (your_turn)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Materiaal (type):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Aluminium (aluminium)
      • Aluminum (aluminum)
      • Ijzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Plastic (plastic)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Type slot (lock_type):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • TSA slot (tsa_slot)
    • Afmetingen (afmetingen):
      • 40x55x20 cm (40x55x20_cm)
      • 50x35x20 cm (50x35x20_cm)
      • 59x39x23 cm (59x39x23_cm)
      • 66x47x28 cm (66x47x28_cm)
      • 68x49x28 cm (68x49x28_cm)
      • 71x51x30 cm (71x51x30_cm)
      • 74 x 53 x 31 cm (74_x_53_x_31_cm)
      • 75x53x30 cm (75x53x30_cm)
    • Buitenkant (type_bagage):
      • Harde koffers (harde_koffers)
      • Zachte koffers (zachte_koffers)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be