x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Legamaster Workshopkoffer Professional Travel Aluminium 54 x 35 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Legamaster Workshopkoffer Professional Travel Aluminium 54 x 35 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Legamaster Workshopkoffer Professional Travel Aluminium 54 x 35 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Legamaster Workshopkoffer Professional Travel Aluminium 54 x 35 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/191007034.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116423843.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/111760466.jpg
Legamaster Legamaster Workshopkoffer Professional Travel Aluminium 54 x 35 cm Workshopkoffer Professional Travel Aluminium 54 x 35 cm Workshopkoffer Professional Travel Aluminium 54 x 35 cm Professional workshopkoffer TravelVoor een uitgebreide professionele presentatie-, moderatie- of brainstormsessie.Kenmerken:- Aluminium designkoffer met uittrekbaar handvat, twee vaste wielen;- Inclusief gratis boekje Tips & Tricks voor een succesvolle workshop;- De goed beschermde, praktische en overzichtelijke inhoud is ordelijk en stabiel ingedeeld;- Comfortabel ergonomisch handvat;- Afsluitbaar, compleet met twee sleutels;- Formaat: ca. L 54 x H 35 x D 16 cm;- Gewicht exclusief inhoud: ca... (1)
  • 08713797069748
3
  • 325.00 365.95 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Volledig uitgerust voor presentatie, moderatie en brainstorming: bij meer dan 3.200 delen is alles bij de hand. Praktische, overzichtelij...325.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Legamaster 7-225300 schrijfbordaccessoire Accessoiresset325.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Whiteboard-flipover Whiteboard-flipover
      Professional workshopkoffer TravelVoor een uitgebreide professionele presentatie-, moderatie- of brainstormsessie.Kenmerken:- Aluminium d...365.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Ortlieb Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209836993.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183746542.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182657175.jpg
      Ortlieb Ortlieb Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart Bestel Fietstas Ortlieb Rack-Pack Free 31L Black online. Bekijk alle Overige fietsaccessoires van het merk Ortlieb bij Etrias. (2)
      Ortlieb Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart
      • 04013051045339
      5
    • Tasmanian Tiger Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190148463.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150897188.jpg
      Tasmanian Tiger Tasmanian Tiger Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040) Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040) Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040) Belangrijkste informatie: Type: Rugzakordening; Functies: Geschiktheid: Rugzak, Zak; Materiaal: 100 % polyamide; Afmetingen: Diepte: 40 mm; Breedte: 220 mm; Hoogte (mm): 150 mm; Overige: Gewicht: 250 g; Details: Aanvullende gegevens: Cordura 700 de, verschillende compartimenten, achterste inschuifflappen voor koud licht of zaklampen, Compartimenten voor geheugenkaarten, transparante documentvakken, ID-kaarthouder, instelbare vouwhoek door koord, MOLLE-drukknopsysteem, vereist vier MOLLE-lussen (1)
      Tasmanian Tiger Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040)
      • 04013236074178
      1
    • Delsey Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147534719.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158933742.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126973983.jpg
      Delsey Delsey Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver Dit artikel van Delsey is 40 x 20 x 55 cm. Het gewicht is 2 kg en de kleurnaam is silberfarben. (1)
      Delsey Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver
      • 03219110417302
      • 00162180311
      1
      deal
    • Hedgren Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181679772.jpg
      Hedgren Hedgren Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black Dit artikel van Hedgren is 50 x 32 x 76 cm. Het gewicht is 4.4 kg en de kleurnaam is black. (6)
      Hedgren Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black
      • 05413507350854
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 325.01
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 325.01
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 325.01
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 325.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 325.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 325.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 325.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 325.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 333.81
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 333.81
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 333.81
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 333.81
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 333.81
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 333.81
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 251.27
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 333.81
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 325.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 255.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 325.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 321.27
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 321.27
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 321.27
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 321.27
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 321.27
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 321.27
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 321.27
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 321.27
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 325.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 325.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be