x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Meguiar's reiskoffers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Meguiar's Meguiars Car Care Kit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136050102.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90672172.jpg
      Meguiar's Meguiar's Meguiars Car Care Kit Meguiars Car Care Kit Meguiars Car Care Kit Bestel Car Care Kit Meguiars online. Bekijk alle Autoreinigers van het merk Meguiars bij Etrias. (2)
      Meguiar's Meguiars Car Care Kit
      • 04260314990527
      1
      43.90 EUR
    • Meguiar's Meguiars Gold Class Shampoo G7116 473 ML
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136050353.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115060663.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106724858.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134580356.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147451688.jpg
      Meguiar's Meguiar's Meguiars Gold Class Shampoo G7116 473 ML Meguiars Gold Class Shampoo G7116 473 ML Meguiars Gold Class Shampoo G7116 473 ML Bestel Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner Meguiars online. Bekijk alle Autoreinigers van het merk Meguiars bij Etrias. (1)
      Meguiar's Meguiars Gold Class Shampoo G7116 473 ML
      • 00070382800123
      • 86110
      1
      17.90 EUR
    • Meguiar's Odor Eliminator 473 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135789826.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100063971.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134679581.jpg
      Meguiar's Meguiar's Odor Eliminator 473 ml Odor Eliminator 473 ml Odor Eliminator 473 ml Bestel Car Odor Eliminator Meguiars online. Bekijk alle Autoreinigers van het merk Meguiars bij Etrias. (1)
      Meguiar's Odor Eliminator 473 ml
      • 00070382003593
      • 86086
      1
      19.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alassio (alassio)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • Andersen (andersen)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Avento (avento)
      • Bach (bach)
      • Baghera (baghera)
      • BALR (balr)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Bear design (bear_design)
      • Bergans (bergans)
      • Bhppy (bhppy)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bosch (bosch)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Car-Bags (car_bags)
      • Carlton (carlton)
      • CarPro (carpro)
      • Carryon (carryon)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Childwheels (childwheels)
      • Cocoon (cocoon)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Davidts (davidts)
      • Decent (decent)
      • Deluxa (deluxa)
      • Dermata (dermata)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Douchebags (douchebags)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Echolac (echolac)
      • Eckla (eckla)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Erima (erima)
      • Faguo (faguo)
      • Fiamma (fiamma)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • GUESS (guess)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Highlander (highlander)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Juscha (juscha)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lief! (lief_)
      • Line (line)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • March (march)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Meguiar's (meguiar_s)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Musto (musto)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nowi (nowi)
      • Object (object)
      • Ogio (ogio)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Protecton (protecton)
      • Raaco (raaco)
      • Rains (rains)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reke (reke)
      • Ridaz (ridaz)
      • Rimowa (rimowa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • SALZEN (salzen)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SANTINO (santino)
      • Satch (satch)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sigikid (sigikid)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Stokke (stokke)
      • Storksak (storksak)
      • Stratic (stratic)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Turtle Wax (turtle_wax)
      • Usha (usha)
      • Vango (vango)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volcom (volcom)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wouf (wouf)
      • Y Not? (y_not_)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Reistas (reistassen)
      • Kinderkoffer (kinderkoffer)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 40 L (capaciteit_liter_40)
      • 40 L - 55 L (capaciteit_liter_40_55)
      • 55 L - 90 L (capaciteit_liter_55_90)
      • ≥ 90 L (capaciteit_liter_90)
    • Slottype (slottype):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Geen slot (geen_slot)
      • Hangslot (hangslot)
      • Sleutelslot (sleutelslot)
      • Vast slot (vast_slot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • ABS (abs)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
    • Aantal wielen (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 6 (number_of_wheels_6.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 0 (aantal_compartimenten_0.0)
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 7 (aantal_compartimenten_7.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 38 cm (breedte_cm_38)
      • 38 cm - 42 cm (breedte_cm_38_42)
      • 42 cm - 48 cm (breedte_cm_42_48)
      • ≥ 48 cm (breedte_cm_48)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 55 cm (hoogte_cm_55)
      • 55 cm - 69 cm (hoogte_cm_55_69)
      • ≥ 69 cm (hoogte_cm_69)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Bhppy Spinner 77 (bhppy_spinner_77)
      • Caruba Pro Trolley (caruba_pro_trolley)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Delsey U-Lite (delsey_u_lite)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Jack Wolfskin Highland Trail (jack_wolfskin_highland_trail)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Neopulse DLX (samsonite_neopulse_dlx)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Capstone (thule_capstone)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Foxx (titan_foxx)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be