x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsonite Lite-Shock Spinner 69cm Sand

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsonite Lite-Shock Spinner 69cm Sand
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsonite Lite-Shock Spinner 69cm Sand
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsonite Lite-Shock Spinner 69cm Sand
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/111771048.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/113055941.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/113055939.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158231981.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227901145.jpg
Samsonite Samsonite Lite-Shock Spinner 69cm Sand Lite-Shock Spinner 69cm Sand Lite-Shock Spinner 69cm Sand Samsonite Reiskoffer - Lite-Shock Spinner 69/25 (Medium) Sand (1)
  • 05414847523335
  • 62765_1775
2
  • Algemene kenmerken
    • koffer type: Normale koffer, Reistassen
    • Capaciteit liter: 73, 80, 98.5, 73 L
    • Aantal wielen: 4
    • Hardcase of softcase: Hardcase
    • Garantie: 10 jaar
    • Geslacht: Heren, Unisex, Dames
    • Type sluiting: Rits
    • Zijvakken: Nee
  • Design
    • Kleur: Beige, Bruin, Goud
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
    • Compressiebanden: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 2.3 kg
    • Breedte (cm): 47 cm
    • Hoogte: 69 cm
    • Diepte: 29 cm
    • Gewicht product: 2300 g
  • Technische details
    • Handvat(en): Ja
    • Schouderband: Nee
    • vergrootglas: Nee
    • Voorvak: Nee
  • Ergonomie
    • Met wielen: Ja
    • Speciaal vak voor laptop: Nee
  • 459.00 459.00 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Als lichtste koffer uit de Curv-collecties van Samsonite combineert Lite-Shock minimaal gewicht met maximale slagvastheid; het organische...459.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Samsonite Reiskoffer - Lite-Shock Spinner 69/25 (Medium) Sand459.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Herschel Bennett Duffle, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163384046.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207707628.jpg
      Herschel Herschel Bennett Duffle, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers Bennett Duffle, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers Bennett Duffle, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers Tas: Type: reistas; Sluitsysteem: ritssluiting; Volume: Grootteklasse: 46 - 60 l; Afmetingen: Volume (l): 46.5 l; Maat (L x B x H): 58,4 x 33 x 33; Uitrusting: Met handgrepen: ja; Met schouderriem: ja; Details: Aanvullende gegevens: Stoffen bekleding met karakteristieke strepen, Twee-weg hoofdcompartiment ritsen, gepantserd, scharnierende handgrepen, afneembare gewatteerde schouderband, achtercompartiment / wagenriem cabriolet met rits, extern bagagelabel, Zijzak organisator / gaashoes met ri... (1)
      Herschel Bennett Duffle, zwart 2022 Reistassen & Rolkoffers
      • 00828432416219
      1
      deal
    • Decent Transit Handbagage Koffer - 55 cm - Petrol Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162897124.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133904977.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216248106.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216248090.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216248104.jpg
      Decent Decent Transit Handbagage Koffer - 55 cm - Petrol Groen Transit Handbagage Koffer - 55 cm - Petrol Groen Transit Handbagage Koffer - 55 cm - Petrol Groen Decent Transit Handbagage Koffer - 55 cm - Petrol Groen (2)
      Decent Transit Handbagage Koffer - 55 cm - Petrol Groen
      • 08717524852290
      1
    • Samsonite Pro-DLX5 Business Case 15,6" Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213964941.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124607568.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186255845.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124607566.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153645462.jpg
      Samsonite Samsonite Pro-DLX5 Business Case 15,6" Black Pro-DLX5 Business Case 15,6" Black Pro-DLX5 Business Case 15,6" Black Pro-DLX 5 laptoptrolley 15,6 inch (1)
      Samsonite Pro-DLX5 Business Case 15,6" Black
      • 05414847851605
      • 106363-1041
      1
    • Tasmanian Tiger TT Mission Pack MKII 37L, olijf 2022 Trekking- & Wandelrugzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150838518.jpg
      Tasmanian Tiger Tasmanian Tiger TT Mission Pack MKII 37L, olijf 2022 Trekking- & Wandelrugzakken TT Mission Pack MKII 37L, olijf 2022 Trekking- & Wandelrugzakken TT Mission Pack MKII 37L, olijf 2022 Trekking- & Wandelrugzakken Belangrijkste informatie: Type: Wandelrugzak; Draagsysteem: Gevoerd rugdraagsysteem; Toepassingsgebied: Trekking; Type rugsysteem: Rugvoering; Volume: Rugzakvolume: 37 l; Afmetingen: Rugzak (H x B x D): 56 x 34 x 18; Materiaal: Materiaalbeschrijving: 100 % nylon; Regenhoes: Bij levering inbegrepen: ja; Functies: Eigenschappen: Drinksysteem kan achteraf worden ingebouwd; Riem: Uitrusting heupriem: Met rits(en); Heupband: ja; Borstband: ja; Zakken & vakken: Binnenzakken: 2 grote hoofdcompartime... (1)
      Tasmanian Tiger TT Mission Pack MKII 37L, olijf 2022 Trekking- & Wandelrugzakken
      • 04013236973112
      1
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 459.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be