x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

AEG Caffè Espresso Koffiebonen - 1 kg

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews AEG Caffè Espresso Koffiebonen - 1 kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties AEG Caffè Espresso Koffiebonen - 1 kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
AEG Caffè Espresso Koffiebonen - 1 kg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/99317234.jpg?ts=1
AEG AEG Caffè Espresso Koffiebonen - 1 kg Caffè Espresso Koffiebonen - 1 kg Caffè Espresso Koffiebonen - 1 kg AEG Caffè Espresso Koffiebonen - 1 kg (1)
  • 07321421147413
  • 4055031324
1
  • Algemene kenmerken
    • Koffie invoertype: Koffiebonen
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1000 g
  • 28.39 28.39 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      AEG Caffè Espresso Koffiebonen - 1 kg28.39, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220887766.jpg?ts=1
      Lavazza Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo (1)
      Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo
      • 08000070029651
      1
    • Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156615918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101731198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155175139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119800158.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134721604.jpg?ts=1
      Nescafe Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules "Met deze Espresso wordt uw koffiebreak ongetwijfeld Intenso genieten! " Wilt u nog een intensere Espresso beleving? Beloon uzelf dan met een NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso. Een stevige koffieshot om de dag mee door te komen! Premium koffie van wereldklasse. (8)
      Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • 07613031529681
      • 07613031526406
      • 12045793
      • DG12045793
      1
      deal
    • Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225628398.jpg?ts=1
      Grand Maestro Italiano Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk Deze aromatische 100% arabica Lungo Crema heeft een smeuïge body en mild-intens karakter. Deze aromatische 100% arabica Gran Maestro Italiano Lungo Crema heeft een smeuïge body en mild-intens karakter. (1)
      Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • 08719418014128
      1
      deal
    • Segafredo - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154896324.jpg?ts=1
      Segafredo Segafredo - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij De CafeSenza is dé oplossing voor koffieliefhebbers die willen genieten van een lekkere espresso of lungo zonder cafeïne. Geniet van deze overheerlijke decafé van Segafredo en overtuig uzelf van de milde smaak en ronde afdronk. (1)
      Segafredo - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij
      • 08003410333401
      • 08003410933403
      1
      deal
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 32.43
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 32.43
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.43
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 28.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.39
    • teamvergelijk@vergelijk.be