x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alberto - Caffè Crema Bonen - 4x 1kg

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alberto - Caffè Crema Bonen - 4x 1kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alberto - Caffè Crema Bonen - 4x 1kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alberto - Caffè Crema Bonen - 4x 1kg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144533349.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/190701868.jpg?ts=1
Alberto Alberto - Caffè Crema Bonen - 4x 1kg - Caffè Crema Bonen - 4x 1kg - Caffè Crema Bonen - 4x 1kg Alberto - Caffè Crema Bonen - 4x 1kg (1)
  • 04006581801285
1
  • Algemene kenmerken
    • Koffie invoertype: Koffiebonen
    • Koffie intensiteit: Soepel
  • Technische details
    • Drank types: Caffè crema
    • Aantal per verpakking: 142 Stuks
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1 g
  • 42.99 42.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Alberto - Caffè Crema Bonen - 4x 1kg42.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Caffe Coronel - koffiebonen - Top Class
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144533361.jpg?ts=1
      Caffe Coronel Caffe Coronel - koffiebonen - Top Class - koffiebonen - Top Class - koffiebonen - Top Class Koffie-expert Tom Coronel senior heeft deze koffie exclusief met de beste koffiebonen samengesteld. Na veertien maanden van experimenteren met diverse smaken en middelen is het gelukt om deze perfecte smaak te krijgen. Een Italiaanse branding, zacht en zoetig, maar vol van smaak! Tanto corpo, zoals een Italiaan het zou zeggen. De koffiebonen hebben een verlaagd cafeïnegehalte, een lage zuurgraad en een fruitige nasmaak. Zacht, zoetig maar vol! (1)
      Caffe Coronel - koffiebonen - Top Class
      • 08717185510010
      1
      deal
    • Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225628398.jpg?ts=1
      Grand Maestro Italiano Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk Deze aromatische 100% arabica Lungo Crema heeft een smeuïge body en mild-intens karakter. Deze aromatische 100% arabica Gran Maestro Italiano Lungo Crema heeft een smeuïge body en mild-intens karakter. (1)
      Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • 08719418014128
      1
      deal
    • Biocafe Koffiebonen Dark Roast Bio 500g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183637962.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180069931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209316034.jpg?ts=1
      Biocafe Biocafe Koffiebonen Dark Roast Bio 500g Koffiebonen Dark Roast Bio 500g Koffiebonen Dark Roast Bio 500g Bonen uit Latijns Amerika om zelf te malen. De medium branding zorgt voor een verrassende complexiteit van frisse tonen en donkere chocolade. Het resultaat is een milde koffie met een aromatische afdronk om elke dag van te genieten. Ingredienten Melange van Arabica en Robusta bonen Gebruik Doe de zak na openen in een droge, luchtdichte bus, dan blijft koffie op z'n best! Binnen 2 weken gebruiken. Distributeur Udea BV Kempkens 1000 5465 PR VeghelTrefwoorden: Biologisch. (1)
      Biocafe Koffiebonen Dark Roast Bio 500g
      • 08711997011345
      3
      deal
    • Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171250760.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212909595.jpg?ts=1
      Dolce Gusto Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks - Cafe Lungo XL - 3 stuks - Cafe Lungo XL - 3 stuks "Dit is een intense en gebalanceerde Lungo met de prachtige smaak van 100% Arabica bonen." Geniet nu eXtra Lang van heerlijke zwarte koffie met de XL-verpakking van de NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo. (29)
      Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks
      • 07613037882926
      2
      deal
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 42.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 45.43
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 45.43
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 42.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be