x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiebonen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bazzara koffiebonen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiebonen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bazzara - koffiebonen - Dolcevivace - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144533370.jpg
      Bazzara Bazzara - koffiebonen - Dolcevivace - 1 stuk - koffiebonen - Dolcevivace - 1 stuk - koffiebonen - Dolcevivace - 1 stuk Bazzara DolceVivace is genieten van koffie of espresso met een fruitig accent en een zachte en volle nasmaak. Dankzij de langzame branding komen de aroma's en smaak in de boon extra mooi tot bloei. Ervaar zelf de kwaliteit van Bazzara! Bestel nu en profiteer van onze 100% proefgarantie. (1)
      Bazzara - koffiebonen - Dolcevivace - 1 stuk
      • 08026028002224
      1
      deal
      27.98 EUR
    • Bazzara - koffiebonen - Grancappuccino - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144533351.jpg
      Bazzara Bazzara - koffiebonen - Grancappuccino - 1 stuk - koffiebonen - Grancappuccino - 1 stuk - koffiebonen - Grancappuccino - 1 stuk Gebruik de Bazzara Gran Cappuccino voor een stevige espresso of een uitbundige cappuccino. Proef de tonen van honing. Proef de kwaliteit van deze topbrander uit Triëst. Profiteer van onze laagste prijs, gratis levering en 100% proefgarantie. (1)
      Bazzara - koffiebonen - Grancappuccino - 1 stuk
      • 08026028001517
      1
      deal
      32.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lavazza DEFAULT
        • lavazza
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lavazza (lavazza)
      • Illy (illy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Starbucks (starbucks)
      • HEMA (hema)
      • AEG (aeg)
      • Alberto (alberto)
      • Altezza (altezza)
      • Arcaffè (arcaffe_)
      • Australian (australian)
      • Bazzara (bazzara)
      • Biocafe (biocafe)
      • Bravi Caffe (bravi_caffe)
      • Bregman Koffies (bregman_koffies)
      • Cafe Intencion (cafe_intencion)
      • Caffe Coronel (caffe_coronel)
      • Caffè Vergnano 1882 (caffe_vergnano_1882)
      • Café du Jour (cafe_du_jour)
      • Caféclub (cafe_club)
      • Celeste d'Oro (celeste_d_oro)
      • Chia-Direct (chia_direct)
      • Danesi (danesi)
      • De Roccis (de_roccis)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Destination (destination)
      • Dolce Gusto (dolce_gusto)
      • Elite (elite)
      • Fairtrade (fairtrade)
      • Gaggia (gaggia)
      • Geels (geels)
      • Gimoka (gimoka)
      • Grand Maestro Italiano (grand_maestro_italiano)
      • Hausbrandt (hausbrandt)
      • Johan & Nyström (johan_nystro_m)
      • Julius Meinl (julius_meinl)
      • Kanis & Gunnink (kanis_gunnink)
      • KIMBO (kimbo)
      • L'OR (l_or)
      • Lucaffé (lucaffe_)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Melitta (melitta)
      • Miscela D'oro (miscela_d_oro)
      • Mövenpick (mo_venpick)
      • Nescafe (nescafe)
      • Nestle (nestle)
      • Passalacqua (passalacqua)
      • Pellini (pellini)
      • Pure Africa (pure_africa)
      • Redbeans (redbeans)
      • Segafredo (segafredo)
      • Severin (severin)
      • Simon Levelt (simon_levelt)
      • Smit & Dorlas (smit_dorlas)
      • Sonnentor (sonnentor)
      • SUN (sun)
      • SUN koffie (sun_koffie)
      • TASSIMO (tassimo)
      • Tchibo (tchibo)
      • Tiktak (tiktak)
      • Trucillo (trucillo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €23 (budget)
      • €23 - €26 (low)
      • €26 - €32 (medium)
      • > €32 (high)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
    • Koffie intensiteit (koffie_intensiteit):
      • Intens (intens)
      • Mild (mild)
      • Soepel (soepel)
      • Sterk (sterk)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 500 g (gewicht_product_1)
      • 500 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be