x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiebonen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bravi Caffe koffiebonen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiebonen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bravi Caffe 100% Arabica Koffiebonen - 1 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175709564.jpg
      Bravi Caffe Bravi Caffe 100% Arabica Koffiebonen - 1 kg 100% Arabica Koffiebonen - 1 kg 100% Arabica Koffiebonen - 1 kg Bravi Caffè wordt gemaakt van 100% Arabica koffiebonen en heeft een laagcafeïnegehalte. Geniet met deze koffie van een overheerlijke espresso. Proef zijn volle smaak, zonder dat deze bitter, zuur of sterk aanvoelt. Heerlijk! (1)
      Bravi Caffe 100% Arabica Koffiebonen - 1 kg
      • 08013238000089
      1
      deal
      25.48 EUR
    • Bravi Caffe - koffiebonen - Crema - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156480534.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189706716.jpg
      Bravi Caffe Bravi Caffe - koffiebonen - Crema - 1 stuk - koffiebonen - Crema - 1 stuk - koffiebonen - Crema - 1 stuk De naam is toepasselijk, want de Bravi Caffè Crema geeft de beste cremalaag ooit! Hoewel het een pittige boon is, heeft hij geen bittere nasmaak. De zachte koffie heeft een mooie cremalaag en de smaak is vol, stevig, droog, stroperig én zoet. Ervaar de veelzijdigheid van de Bravi Caffè Crema. (1)
      Bravi Caffe - koffiebonen - Crema - 1 stuk
      • 08013238000058
      1
      deal
      18.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lavazza DEFAULT
        • lavazza
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lavazza (lavazza)
      • Illy (illy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Starbucks (starbucks)
      • HEMA (hema)
      • AEG (aeg)
      • Alberto (alberto)
      • Altezza (altezza)
      • Arcaffè (arcaffe_)
      • Australian (australian)
      • Bazzara (bazzara)
      • Biocafe (biocafe)
      • Bravi Caffe (bravi_caffe)
      • Bregman Koffies (bregman_koffies)
      • Cafe Intencion (cafe_intencion)
      • Caffe Coronel (caffe_coronel)
      • Caffè Vergnano 1882 (caffe_vergnano_1882)
      • Café du Jour (cafe_du_jour)
      • Caféclub (cafe_club)
      • Celeste d'Oro (celeste_d_oro)
      • Chia-Direct (chia_direct)
      • Danesi (danesi)
      • De Roccis (de_roccis)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Destination (destination)
      • Dolce Gusto (dolce_gusto)
      • Elite (elite)
      • Fairtrade (fairtrade)
      • Gaggia (gaggia)
      • Geels (geels)
      • Gimoka (gimoka)
      • Grand Maestro Italiano (grand_maestro_italiano)
      • Hausbrandt (hausbrandt)
      • Johan & Nyström (johan_nystro_m)
      • Julius Meinl (julius_meinl)
      • Kanis & Gunnink (kanis_gunnink)
      • KIMBO (kimbo)
      • L'OR (l_or)
      • Lucaffé (lucaffe_)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Melitta (melitta)
      • Miscela D'oro (miscela_d_oro)
      • Mövenpick (mo_venpick)
      • Nescafe (nescafe)
      • Nestle (nestle)
      • Passalacqua (passalacqua)
      • Pellini (pellini)
      • Pure Africa (pure_africa)
      • Redbeans (redbeans)
      • Segafredo (segafredo)
      • Severin (severin)
      • Simon Levelt (simon_levelt)
      • Smit & Dorlas (smit_dorlas)
      • Sonnentor (sonnentor)
      • SUN (sun)
      • SUN koffie (sun_koffie)
      • TASSIMO (tassimo)
      • Tchibo (tchibo)
      • Tiktak (tiktak)
      • Trucillo (trucillo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €23 (budget)
      • €23 - €26 (low)
      • €26 - €32 (medium)
      • > €32 (high)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
    • Koffie intensiteit (koffie_intensiteit):
      • Intens (intens)
      • Mild (mild)
      • Soepel (soepel)
      • Sterk (sterk)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 500 g (gewicht_product_1)
      • 500 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be