x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiebonen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Caféclub koffiebonen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiebonen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Caféclub - koffiebonen - Crema di Crema - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144572024.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202975841.jpg
      Caféclub Caféclub - koffiebonen - Crema di Crema - 1 stuk - koffiebonen - Crema di Crema - 1 stuk - koffiebonen - Crema di Crema - 1 stuk De Caféclub Crema di Cremakoffiebonen zijn perfect om als basis te gebruiken voor een romige cappuccino, latte macchiato of koffie verkeerd. En door het UTZ-certificaat weet u ook zeker dat deze koffie duurzaam en verantwoord gemaakt is. (1)
      Caféclub - koffiebonen - Crema di Crema - 1 stuk
      • 08712500012187
      1
      deal
      15.98 EUR
    • Caféclub - koffiebonen - Crema Schümli - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144572022.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203145179.jpg
      Caféclub Caféclub - koffiebonen - Crema Schümli - 1 stuk - koffiebonen - Crema Schümli - 1 stuk - koffiebonen - Crema Schümli - 1 stuk Caféclub Crema Schümli wordt iets lichter geroosterd dan de traditionele espressomelanges en onderscheidt zich vooral door zijn milde, zachte en aromatische smaak. Deze UTZ-gecertificeerde koffie is goed in balans en heeft een mooie, goudgele crema. Bestel de Crema Schümli nu en profiteer van onze gratis levering en 100% proefgarantie. (1)
      Caféclub - koffiebonen - Crema Schümli - 1 stuk
      • 08712500011500
      1
      deal
      15.98 EUR
    • Caféclub - koffiebonen - Crema Espresso - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154579731.jpg
      Caféclub Caféclub - koffiebonen - Crema Espresso - 1 stuk - koffiebonen - Crema Espresso - 1 stuk - koffiebonen - Crema Espresso - 1 stuk Probeer nu heel voordelig deze UTZ-gecertificeerde espressokoffie, de Crema Espresso van Caféclub. Geniet van een espresso met een krachtig en vol aroma, perfect voor uw volautomatische koffiemachine. Maak zelf de lekkerste espresso's, cappuccino's en lattes. Bestel meteen en krijg 100% proefgarantie. (1)
      Caféclub - koffiebonen - Crema Espresso - 1 stuk
      • 08712500011524
      1
      deal
      15.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lavazza DEFAULT
        • lavazza
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lavazza (lavazza)
      • Illy (illy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Starbucks (starbucks)
      • HEMA (hema)
      • AEG (aeg)
      • Alberto (alberto)
      • Altezza (altezza)
      • Arcaffè (arcaffe_)
      • Australian (australian)
      • Bazzara (bazzara)
      • Biocafe (biocafe)
      • Bravi Caffe (bravi_caffe)
      • Bregman Koffies (bregman_koffies)
      • Cafe Intencion (cafe_intencion)
      • Caffe Coronel (caffe_coronel)
      • Caffè Vergnano 1882 (caffe_vergnano_1882)
      • Café du Jour (cafe_du_jour)
      • Caféclub (cafe_club)
      • Celeste d'Oro (celeste_d_oro)
      • Chia-Direct (chia_direct)
      • Danesi (danesi)
      • De Roccis (de_roccis)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Destination (destination)
      • Dolce Gusto (dolce_gusto)
      • Elite (elite)
      • Fairtrade (fairtrade)
      • Gaggia (gaggia)
      • Geels (geels)
      • Gimoka (gimoka)
      • Grand Maestro Italiano (grand_maestro_italiano)
      • Hausbrandt (hausbrandt)
      • Johan & Nyström (johan_nystro_m)
      • Julius Meinl (julius_meinl)
      • Kanis & Gunnink (kanis_gunnink)
      • KIMBO (kimbo)
      • L'OR (l_or)
      • Lucaffé (lucaffe_)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Melitta (melitta)
      • Miscela D'oro (miscela_d_oro)
      • Mövenpick (mo_venpick)
      • Nescafe (nescafe)
      • Nestle (nestle)
      • Passalacqua (passalacqua)
      • Pellini (pellini)
      • Pure Africa (pure_africa)
      • Redbeans (redbeans)
      • Segafredo (segafredo)
      • Severin (severin)
      • Simon Levelt (simon_levelt)
      • Smit & Dorlas (smit_dorlas)
      • Sonnentor (sonnentor)
      • SUN (sun)
      • SUN koffie (sun_koffie)
      • TASSIMO (tassimo)
      • Tchibo (tchibo)
      • Tiktak (tiktak)
      • Trucillo (trucillo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €23 (budget)
      • €23 - €26 (low)
      • €26 - €32 (medium)
      • > €32 (high)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
    • Koffie intensiteit (koffie_intensiteit):
      • Intens (intens)
      • Mild (mild)
      • Soepel (soepel)
      • Sterk (sterk)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 500 g (gewicht_product_1)
      • 500 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be