x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiebonen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Caffe Coronel koffiebonen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiebonen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Caffe Coronel Top Class Koffiebonen - 1 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144533361.jpg
      Caffe Coronel Caffe Coronel Top Class Koffiebonen - 1 kg Top Class Koffiebonen - 1 kg Top Class Koffiebonen - 1 kg Koffie-expert Tom Coronel senior heeft deze koffie exclusief met de beste koffiebonen samengesteld. Na veertien maanden van experimenteren met diverse smaken en middelen is het gelukt om deze perfecte smaak te krijgen. Een Italiaanse branding, zacht en zoetig, maar vol van smaak! Tanto corpo, zoals een Italiaan het zou zeggen. De koffiebonen hebben een verlaagd cafeïnegehalte, een lage zuurgraad en een fruitige nasmaak. Zacht, zoetig maar vol! (1)
      Caffe Coronel Top Class Koffiebonen - 1 kg
      • 08717185510010
      1
      deal
      25.98 EUR
    • Caffe Coronel Intenso 1 kg koffiebonen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156480629.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98374216.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98487746.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105484118.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105484119.jpg
      Caffe Coronel Caffe Coronel Intenso 1 kg koffiebonen Intenso 1 kg koffiebonen Intenso 1 kg koffiebonen Maak nu kennis met deze creatie van Tom Coronel senior: de Caffè Coronel Tom's Choice. Met Tom's Choice wil hij u laten kennismaken met een koffie die hem jaren bijbleef. Samengesteld uit maar liefst zeven verschillende arabicasoorten. Een universele koffie voor de échte koffieliefhebber! (1)
      Caffe Coronel Intenso 1 kg koffiebonen
      • 08717185510300
      • 08717185510003
      • 08717185510201
      • 08717185510256
      • 08717185510027
      • 08717185510225
      • 08717185510324
      • 08717185510034
      • 08717185510232
      • 08717953069832
      • 08717953069825
      • 08717185510249
      • 08717953069801
      • 08717185510218
      1
      deal
      25.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lavazza DEFAULT
        • lavazza
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lavazza (lavazza)
      • Illy (illy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Starbucks (starbucks)
      • HEMA (hema)
      • AEG (aeg)
      • Alberto (alberto)
      • Altezza (altezza)
      • Arcaffè (arcaffe_)
      • Australian (australian)
      • Bazzara (bazzara)
      • Biocafe (biocafe)
      • Bravi Caffe (bravi_caffe)
      • Bregman Koffies (bregman_koffies)
      • Cafe Intencion (cafe_intencion)
      • Caffe Coronel (caffe_coronel)
      • Caffè Vergnano 1882 (caffe_vergnano_1882)
      • Café du Jour (cafe_du_jour)
      • Caféclub (cafe_club)
      • Celeste d'Oro (celeste_d_oro)
      • Chia-Direct (chia_direct)
      • Danesi (danesi)
      • De Roccis (de_roccis)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Destination (destination)
      • Dolce Gusto (dolce_gusto)
      • Elite (elite)
      • Fairtrade (fairtrade)
      • Gaggia (gaggia)
      • Geels (geels)
      • Gimoka (gimoka)
      • Grand Maestro Italiano (grand_maestro_italiano)
      • Hausbrandt (hausbrandt)
      • Johan & Nyström (johan_nystro_m)
      • Julius Meinl (julius_meinl)
      • Kanis & Gunnink (kanis_gunnink)
      • KIMBO (kimbo)
      • L'OR (l_or)
      • Lucaffé (lucaffe_)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Melitta (melitta)
      • Miscela D'oro (miscela_d_oro)
      • Mövenpick (mo_venpick)
      • Nescafe (nescafe)
      • Nestle (nestle)
      • Passalacqua (passalacqua)
      • Pellini (pellini)
      • Pure Africa (pure_africa)
      • Redbeans (redbeans)
      • Segafredo (segafredo)
      • Severin (severin)
      • Simon Levelt (simon_levelt)
      • Smit & Dorlas (smit_dorlas)
      • Sonnentor (sonnentor)
      • SUN (sun)
      • SUN koffie (sun_koffie)
      • TASSIMO (tassimo)
      • Tchibo (tchibo)
      • Tiktak (tiktak)
      • Trucillo (trucillo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €23 (budget)
      • €23 - €26 (low)
      • €26 - €32 (medium)
      • > €32 (high)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
    • Koffie intensiteit (koffie_intensiteit):
      • Intens (intens)
      • Mild (mild)
      • Soepel (soepel)
      • Sterk (sterk)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 500 g (gewicht_product_1)
      • 500 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be