x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nescafe Dolce Gusto - Lungo Decaffeinato - 16 capsules

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nescafe Dolce Gusto - Lungo Decaffeinato - 16 capsules
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nescafe Dolce Gusto - Lungo Decaffeinato - 16 capsules
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nescafe Dolce Gusto - Lungo Decaffeinato - 16 capsules
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105488316.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144705733.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231415453.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/119800162.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151586584.jpg?ts=1
Nescafe Nescafe Dolce Gusto - Lungo Decaffeinato - 16 capsules Dolce Gusto - Lungo Decaffeinato - 16 capsules Dolce Gusto - Lungo Decaffeinato - 16 capsules Nescafé Dolce Gusto Lungo decafé capsules - 48 koffiecups (2)
  • 07613031794331
  • 07613031794348
  • DG12062868
  • 12062868
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Koffie invoertype: Koffie capsule
    • Koffie intensiteit: Soepel
    • Garantie: 2 jaar
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 180 g
    • Breedte (cm): 12 cm
    • Diepte: 12 cm
    • Gewicht: 0.11 kg
    • Hoogte: 12 cm
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 16 Stuks
    • Capaciteit in kopjes: 16 Cups
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 8.78 19.46 EUR 2
    2
    • Koffiemarkt.be Koffiemarkt.be
      '"'Met deze Lungo Decaffeinato kunt u 's avonds genieten van uw favoriete lungo, en vervolgens toch slapen als een roosje!" Laat u verras...
      8.78, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Nescafé Dolce Gusto Lungo decafé capsules - 48 koffiecups19.46, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220887766.jpg?ts=1
      Lavazza Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo (1)
      Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo
      • 08000070029651
      1
    • Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156615918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101731198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155175139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119800158.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134721604.jpg?ts=1
      Nescafe Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules "Met deze Espresso wordt uw koffiebreak ongetwijfeld Intenso genieten! " Wilt u nog een intensere Espresso beleving? Beloon uzelf dan met een NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso. Een stevige koffieshot om de dag mee door te komen! Premium koffie van wereldklasse. (8)
      Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • 07613031529681
      • 07613031526406
      • 12045793
      • DG12045793
      1
      deal
    • Caffe Coronel - koffiebonen - Top Class
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144533361.jpg?ts=1
      Caffe Coronel Caffe Coronel - koffiebonen - Top Class - koffiebonen - Top Class - koffiebonen - Top Class Koffie-expert Tom Coronel senior heeft deze koffie exclusief met de beste koffiebonen samengesteld. Na veertien maanden van experimenteren met diverse smaken en middelen is het gelukt om deze perfecte smaak te krijgen. Een Italiaanse branding, zacht en zoetig, maar vol van smaak! Tanto corpo, zoals een Italiaan het zou zeggen. De koffiebonen hebben een verlaagd cafeïnegehalte, een lage zuurgraad en een fruitige nasmaak. Zacht, zoetig maar vol! (1)
      Caffe Coronel - koffiebonen - Top Class
      • 08717185510010
      1
      deal
    • KahviKaveri Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172905717.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141817492.jpg?ts=1
      KahviKaveri KahviKaveri Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg Dit is een melange van 80% Arabica en 20% Robusta koffiebonen. Als hij goed bereid is, heeft hij een stroperige textuur, een harde body en een sterk aroma. Hij laat een langdurige nasmaak van pure chocolade en zoete karamel achter.Geen toegevoegde smaakstoffen. (1)
      KahviKaveri Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg
      • 00646847408915
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 9.04
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 9.04
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 9.04
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 9.04
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 9.04
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 9.04
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 8.78
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 8.78
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 8.78
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 8.78
    • teamvergelijk@vergelijk.be