x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220887766.jpg?ts=1
Lavazza Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo (1)
  • 08000070029651
1
  • Technische details
    • Drank types: Espresso, Cappuccino
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1 g
  • Algemene kenmerken
    • Smaakprofiel: Kruidig
  • 25.00 25.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo25.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Biocafe Koffiebonen dark roast bio
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183637962.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180069931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209316034.jpg?ts=1
      Biocafe Biocafe Koffiebonen dark roast bio Koffiebonen dark roast bio Koffiebonen dark roast bio Bonen uit Latijns Amerika om zelf te malen. De medium branding zorgt voor een verrassende complexiteit van frisse tonen en donkere chocolade. Het resultaat is een milde koffie met een aromatische afdronk om elke dag van te genieten. Ingredienten Melange van Arabica en Robusta bonen Gebruik Doe de zak na openen in een droge, luchtdichte bus, dan blijft koffie op z'n best! Binnen 2 weken gebruiken. Distributeur Udea BV Kempkens 1000 5465 PR VeghelTrefwoorden: Biologisch. (1)
      Biocafe Koffiebonen dark roast bio
      • 08711997011345
      2
      deal
    • Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225628398.jpg?ts=1
      Grand Maestro Italiano Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk Deze aromatische 100% arabica Lungo Crema heeft een smeuïge body en mild-intens karakter. Deze aromatische 100% arabica Gran Maestro Italiano Lungo Crema heeft een smeuïge body en mild-intens karakter. (1)
      Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • 08719418014128
      1
      deal
    • Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156615918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101731198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155175139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119800158.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134721604.jpg?ts=1
      Nescafe Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules "Met deze Espresso wordt uw koffiebreak ongetwijfeld Intenso genieten! " Wilt u nog een intensere Espresso beleving? Beloon uzelf dan met een NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso. Een stevige koffieshot om de dag mee door te komen! Premium koffie van wereldklasse. (1)
      Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • 07613031529681
      • 07613031526406
      • 12045793
      • DG12045793
      1
      deal
    • Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171250760.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212909595.jpg?ts=1
      Dolce Gusto Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks - Cafe Lungo XL - 3 stuks - Cafe Lungo XL - 3 stuks "Dit is een intense en gebalanceerde Lungo met de prachtige smaak van 100% Arabica bonen." Geniet nu eXtra Lang van heerlijke zwarte koffie met de XL-verpakking van de NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo. (17)
      Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks
      • 07613037882926
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 16.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be