x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171250760.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212909595.jpg
Dolce Gusto Dolce Gusto - Cafe Lungo XL - 3 stuks - Cafe Lungo XL - 3 stuks - Cafe Lungo XL - 3 stuks "Dit is een intense en gebalanceerde Lungo met de prachtige smaak van 100% Arabica bonen." Geniet nu eXtra Lang van heerlijke zwarte koffie met de XL-verpakking van de NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo. (7)
  • 07613037882926
1
deal
  • Technische details
    • Drank types: Caffè lungo
  • 12.54 13.44 EUR 1
    1
    • Koffiemarkt.be Koffiemarkt.be
      "Dit is een intense en gebalanceerde Lungo met de prachtige smaak van 100% Arabica bonen." Geniet nu eXtra Lang van heerlijke zwarte koff...
      12.54, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lucaffé Espresso Bar koffiebonen 1 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173120717.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173092976.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173120718.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201600239.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143115703.jpg
      Lucaffé Lucaffé Espresso Bar koffiebonen 1 kg Espresso Bar koffiebonen 1 kg Espresso Bar koffiebonen 1 kg Deze verpakking bevat 1 kilo Lucaffé EspressoBar koffiebonen. (2)
      Lucaffé Espresso Bar koffiebonen 1 kg
      • 08021103702372
      • 08021103792090
      • V9209
      • 06.9209
      1
      deal
    • Geels Espresso Milano Donkere Bonen 1000g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112424732.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112424730.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179796973.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183680019.jpg
      Geels Geels Espresso Milano Donkere Bonen 1000g Espresso Milano Donkere Bonen 1000g Espresso Milano Donkere Bonen 1000g Espresso milano koffiebonen - donker gebrand Ingredienten Milano koffiebonen Droog en afgesloten bewaren. Distributeur: Geels Koffie en Thee A. Hofmanweg 42 2031 BL Haarlem (2)
      Geels Espresso Milano Donkere Bonen 1000g
      • 04006227012815
      4
      deal
    • Lucaffé 100% Arabica koffiebonen 1 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220200278.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173092863.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143115697.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222251679.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144698949.jpg
      Lucaffé Lucaffé 100% Arabica koffiebonen 1 kg 100% Arabica koffiebonen 1 kg 100% Arabica koffiebonen 1 kg Wil je jezelf en je gasten echt wat speciaals serveren? Ga dan voor de megasoepele Mr Exclusive koffie van Lucaffé. Sterk, maar niet bitter. Als je dus goed voor de dag wilt komen schenk je deze koffie in bijvoorbeeld je wachtruimte, tijdens besprekingen of op verjaardagen thuis voor een (1)
      Lucaffé 100% Arabica koffiebonen 1 kg
      • 08021103784934
      • V8493
      • 06.8493
      1
      deal
    • KahviKaveri Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172905717.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141817492.jpg
      KahviKaveri KahviKaveri Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg Dit is een melange van 80% Arabica en 20% Robusta koffiebonen. Als hij goed bereid is, heeft hij een stroperige textuur, een harde body en een sterk aroma. Hij laat een langdurige nasmaak van pure chocolade en zoete karamel achter.Geen toegevoegde smaakstoffen. (1)
      KahviKaveri Koffiebonen "Caprissimo Belgique", 1 kg
      • 00646847408915
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 12.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 12.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 12.54
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.54
    • teamvergelijk@vergelijk.be