x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Segafredo Selezione Espresso

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Segafredo Selezione Espresso
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Segafredo Selezione Espresso
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Segafredo Selezione Espresso
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/127906881.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144533397.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187592142.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/173092967.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102885692.jpg?ts=1
Segafredo Segafredo Selezione Espresso Selezione Espresso Selezione Espresso De Segafredo Selezione Espresso is de Selezione Oro, maar dan in een ander kleedje. Het is een van de luxueuzere koffies uit het assortiment van Segafredo. Als u deze koffiebonen in huis haalt, hebt u het basisingrediënt voor een overheerlijke klassieke espresso. Profiteer van onze scherpe prijs, gratis levering en 100% proefgarantie. (1)
  • 09001810003701
  • 7032183
2
  • Algemene kenmerken
    • Koffie invoertype: Koffie capsule, Koffiebonen
    • Smaakprofiel: Kruidig, Fruitig
  • Technische details
    • Drank types: Espresso, Cappuccino
    • Aantal per verpakking: 142 Stuks
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1 g
  • Design
    • Kleur: Rood
  • 19.33 21.94 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Segafredo Selezione Espresso Koffiebonen - 1 kg19.33, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Koffiemarkt.be Koffiemarkt.be
      De Segafredo Selezione Espresso is de Selezione Oro, maar dan in een ander kleedje. Het is een van de luxueuzere koffies uit het assortim...
      19.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220887766.jpg?ts=1
      Lavazza Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo (1)
      Lavazza Expert Crema Classica - koffiebonen - 1 kilo
      • 08000070029651
      1
    • Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156615918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101731198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155175139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119800158.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134721604.jpg?ts=1
      Nescafe Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules "Met deze Espresso wordt uw koffiebreak ongetwijfeld Intenso genieten! " Wilt u nog een intensere Espresso beleving? Beloon uzelf dan met een NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso. Een stevige koffieshot om de dag mee door te komen! Premium koffie van wereldklasse. (8)
      Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • 07613031529681
      • 07613031526406
      • 12045793
      • DG12045793
      1
      deal
    • Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225628398.jpg?ts=1
      Grand Maestro Italiano Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk Deze aromatische 100% arabica Lungo Crema heeft een smeuïge body en mild-intens karakter. Deze aromatische 100% arabica Gran Maestro Italiano Lungo Crema heeft een smeuïge body en mild-intens karakter. (1)
      Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • 08719418014128
      1
      deal
    • Segafredo - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154896324.jpg?ts=1
      Segafredo Segafredo - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij De CafeSenza is dé oplossing voor koffieliefhebbers die willen genieten van een lekkere espresso of lungo zonder cafeïne. Geniet van deze overheerlijke decafé van Segafredo en overtuig uzelf van de milde smaak en ronde afdronk. (1)
      Segafredo - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij
      • 08003410333401
      • 08003410933403
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 14.24
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 14.24
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.24
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 14.24
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.24
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.24
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.24
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.24
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 14.24
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 14.24
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.24
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.24
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 14.24
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 14.24
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 10.29
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 10.29
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 11.26
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 11.26
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 11.26
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 11.26
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 11.26
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 11.26
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 11.26
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 16.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 16.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 17.25
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 19.08
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 18.83
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 19.33
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.33
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 19.33
    • teamvergelijk@vergelijk.be