x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiebonen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Simon Levelt koffiebonen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiebonen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Simon Levelt Cafe N39 Espresso Extra Dark Roast Bio 500g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164477376.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180066850.jpg
      Simon Levelt Simon Levelt Cafe N39 Espresso Extra Dark Roast Bio 500g Cafe N39 Espresso Extra Dark Roast Bio 500g Cafe N39 Espresso Extra Dark Roast Bio 500g Trefwoorden: Biologisch. (1)
      Simon Levelt Cafe N39 Espresso Extra Dark Roast Bio 500g
      • 08711138337037
      2
      deal
      13.90 EUR
    • Simon Levelt Cafe N38 Espresso Medium Dark Roast Bio 500g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164477721.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180068865.jpg
      Simon Levelt Simon Levelt Cafe N38 Espresso Medium Dark Roast Bio 500g Cafe N38 Espresso Medium Dark Roast Bio 500g Cafe N38 Espresso Medium Dark Roast Bio 500g Simon Levelt Medium Roast Espresso Mild & balanced Ingredienten Arabica robusta bonen* *biologisch Fabrikant Simon Levelt BV A. Hofmanweg 3 2031 BH Haarlem Trefwoorden: Biologisch. (1)
      Simon Levelt Cafe N38 Espresso Medium Dark Roast Bio 500g
      • 08711138337013
      2
      deal
      13.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lavazza DEFAULT
        • lavazza
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lavazza (lavazza)
      • Illy (illy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Starbucks (starbucks)
      • HEMA (hema)
      • AEG (aeg)
      • Alberto (alberto)
      • Altezza (altezza)
      • Arcaffè (arcaffe_)
      • Australian (australian)
      • Bazzara (bazzara)
      • Biocafe (biocafe)
      • Bravi Caffe (bravi_caffe)
      • Bregman Koffies (bregman_koffies)
      • Cafe Intencion (cafe_intencion)
      • Caffe Coronel (caffe_coronel)
      • Caffè Vergnano 1882 (caffe_vergnano_1882)
      • Café du Jour (cafe_du_jour)
      • Caféclub (cafe_club)
      • Celeste d'Oro (celeste_d_oro)
      • Chia-Direct (chia_direct)
      • Danesi (danesi)
      • De Roccis (de_roccis)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Destination (destination)
      • Dolce Gusto (dolce_gusto)
      • Elite (elite)
      • Fairtrade (fairtrade)
      • Gaggia (gaggia)
      • Geels (geels)
      • Gimoka (gimoka)
      • Grand Maestro Italiano (grand_maestro_italiano)
      • Hausbrandt (hausbrandt)
      • Johan & Nyström (johan_nystro_m)
      • Julius Meinl (julius_meinl)
      • Kanis & Gunnink (kanis_gunnink)
      • KIMBO (kimbo)
      • L'OR (l_or)
      • Lucaffé (lucaffe_)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Melitta (melitta)
      • Miscela D'oro (miscela_d_oro)
      • Mövenpick (mo_venpick)
      • Nescafe (nescafe)
      • Nestle (nestle)
      • Passalacqua (passalacqua)
      • Pellini (pellini)
      • Pure Africa (pure_africa)
      • Redbeans (redbeans)
      • Segafredo (segafredo)
      • Severin (severin)
      • Simon Levelt (simon_levelt)
      • Smit & Dorlas (smit_dorlas)
      • Sonnentor (sonnentor)
      • SUN (sun)
      • SUN koffie (sun_koffie)
      • TASSIMO (tassimo)
      • Tchibo (tchibo)
      • Tiktak (tiktak)
      • Trucillo (trucillo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €23 (budget)
      • €23 - €26 (low)
      • €26 - €32 (medium)
      • > €32 (high)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
    • Koffie intensiteit (koffie_intensiteit):
      • Intens (intens)
      • Mild (mild)
      • Soepel (soepel)
      • Sterk (sterk)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 500 g (gewicht_product_1)
      • 500 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be