x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiebonen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Smit & Dorlas koffiebonen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiebonen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Smit & Dorlas Espresso Intenso (voorheen Italian Passion) koffiebonen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178390368.jpg
      Smit & Dorlas Smit & Dorlas Espresso Intenso (voorheen Italian Passion) koffiebonen Espresso Intenso (voorheen Italian Passion) koffiebonen Espresso Intenso (voorheen Italian Passion) koffiebonen Een mooie volle espresso koffie met als kenmerk dat deze authentieke espresso bestaat uit 100% Arabica koffie, waaronder een top brasil Semi-Washed uit de Cerrado. Dezezorgt voor een pittige en kruidigeafdronk.Deze melange bevat absoluut veel eigen suikers, waardoor zelfs als ristretto of onder de cappuccino het karamel overeind blijft.Voor de echte espressoen cappuccino liefhebbers. Brasil Cerrado: Van de Braziliaanse koffiesoorten is Cerrado veelal de beste. In het bijzonder de gewassen kw... (1)
      Smit & Dorlas Espresso Intenso (voorheen Italian Passion) koffiebonen
      • 00000002501000
      1
      30.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lavazza DEFAULT
        • lavazza
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lavazza (lavazza)
      • Illy (illy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Starbucks (starbucks)
      • HEMA (hema)
      • AEG (aeg)
      • Alberto (alberto)
      • Altezza (altezza)
      • Arcaffè (arcaffe_)
      • Australian (australian)
      • Bazzara (bazzara)
      • Biocafe (biocafe)
      • Bravi Caffe (bravi_caffe)
      • Bregman Koffies (bregman_koffies)
      • Cafe Intencion (cafe_intencion)
      • Caffe Coronel (caffe_coronel)
      • Caffè Vergnano 1882 (caffe_vergnano_1882)
      • Café du Jour (cafe_du_jour)
      • Caféclub (cafe_club)
      • Celeste d'Oro (celeste_d_oro)
      • Chia-Direct (chia_direct)
      • Danesi (danesi)
      • De Roccis (de_roccis)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Destination (destination)
      • Dolce Gusto (dolce_gusto)
      • Elite (elite)
      • Fairtrade (fairtrade)
      • Gaggia (gaggia)
      • Geels (geels)
      • Gimoka (gimoka)
      • Grand Maestro Italiano (grand_maestro_italiano)
      • Hausbrandt (hausbrandt)
      • Johan & Nyström (johan_nystro_m)
      • Julius Meinl (julius_meinl)
      • Kanis & Gunnink (kanis_gunnink)
      • KIMBO (kimbo)
      • L'OR (l_or)
      • Lucaffé (lucaffe_)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Melitta (melitta)
      • Miscela D'oro (miscela_d_oro)
      • Mövenpick (mo_venpick)
      • Nescafe (nescafe)
      • Nestle (nestle)
      • Passalacqua (passalacqua)
      • Pellini (pellini)
      • Pure Africa (pure_africa)
      • Redbeans (redbeans)
      • Segafredo (segafredo)
      • Severin (severin)
      • Simon Levelt (simon_levelt)
      • Smit & Dorlas (smit_dorlas)
      • Sonnentor (sonnentor)
      • SUN (sun)
      • SUN koffie (sun_koffie)
      • TASSIMO (tassimo)
      • Tchibo (tchibo)
      • Tiktak (tiktak)
      • Trucillo (trucillo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €23 (budget)
      • €23 - €26 (low)
      • €26 - €32 (medium)
      • > €32 (high)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
    • Koffie intensiteit (koffie_intensiteit):
      • Intens (intens)
      • Mild (mild)
      • Soepel (soepel)
      • Sterk (sterk)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 500 g (gewicht_product_1)
      • 500 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be