x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiebonen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trucillo koffiebonen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiebonen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Trucillo il mio caffe - Classico - Koffiebonen - 1000g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186333448.jpg
      Trucillo Trucillo il mio caffe - Classico - Koffiebonen - 1000g il mio caffe - Classico - Koffiebonen - 1000g il mio caffe - Classico - Koffiebonen - 1000g Trucillo il mio caffe - Classico - Koffiebonen - 1000g (1)
      Trucillo il mio caffe - Classico - Koffiebonen - 1000g
      • 08004715010301
      1
      24.95 EUR
    • Trucillo il mio caffe - Intenso - Koffiebonen - 1000g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186333450.jpg
      Trucillo Trucillo il mio caffe - Intenso - Koffiebonen - 1000g il mio caffe - Intenso - Koffiebonen - 1000g il mio caffe - Intenso - Koffiebonen - 1000g Trucillo il mio caffe - Intenso - Koffiebonen - 1000g (1)
      Trucillo il mio caffe - Intenso - Koffiebonen - 1000g
      • 08004715105502
      1
      24.95 EUR
    • Trucillo Caffè Trucillo Il Mio Caffè Bio koffiebonen 500 gram
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186333446.jpg
      Trucillo Trucillo Caffè Trucillo Il Mio Caffè Bio koffiebonen 500 gram Caffè Trucillo Il Mio Caffè Bio koffiebonen 500 gram Caffè Trucillo Il Mio Caffè Bio koffiebonen 500 gram Blend van delicate Arabica- en Robusta-koffie uit de biologische landbouw, bedoeld om de natuurlijke omstandigheden van het ecosysteem te behouden. Deze koffie heeft de meest intense aromatische fijnheid. De smaak is evenwichtig, fris en natuurlijk, met delicate tonen van bloemen en rijp fruit. Een ervaring van absoluut genot. Liefde voor een goede kop koffie. Respect voor het milieu. Respect voor het leven. (1)
      Trucillo Caffè Trucillo Il Mio Caffè Bio koffiebonen 500 gram
      • 08004715001965
      1
      deal
      17.73 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lavazza DEFAULT
        • lavazza
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Douwe Egberts DEFAULT
        • douwe_egberts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lavazza (lavazza)
      • Illy (illy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Starbucks (starbucks)
      • HEMA (hema)
      • AEG (aeg)
      • Alberto (alberto)
      • Altezza (altezza)
      • Arcaffè (arcaffe_)
      • Australian (australian)
      • Bazzara (bazzara)
      • Biocafe (biocafe)
      • Bravi Caffe (bravi_caffe)
      • Bregman Koffies (bregman_koffies)
      • Cafe Intencion (cafe_intencion)
      • Caffe Coronel (caffe_coronel)
      • Caffè Vergnano 1882 (caffe_vergnano_1882)
      • Café du Jour (cafe_du_jour)
      • Caféclub (cafe_club)
      • Celeste d'Oro (celeste_d_oro)
      • Chia-Direct (chia_direct)
      • Danesi (danesi)
      • De Roccis (de_roccis)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Destination (destination)
      • Dolce Gusto (dolce_gusto)
      • Elite (elite)
      • Fairtrade (fairtrade)
      • Gaggia (gaggia)
      • Geels (geels)
      • Gimoka (gimoka)
      • Grand Maestro Italiano (grand_maestro_italiano)
      • Hausbrandt (hausbrandt)
      • Johan & Nyström (johan_nystro_m)
      • Julius Meinl (julius_meinl)
      • Kanis & Gunnink (kanis_gunnink)
      • KIMBO (kimbo)
      • L'OR (l_or)
      • Lucaffé (lucaffe_)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Melitta (melitta)
      • Miscela D'oro (miscela_d_oro)
      • Mövenpick (mo_venpick)
      • Nescafe (nescafe)
      • Nestle (nestle)
      • Passalacqua (passalacqua)
      • Pellini (pellini)
      • Pure Africa (pure_africa)
      • Redbeans (redbeans)
      • Segafredo (segafredo)
      • Severin (severin)
      • Simon Levelt (simon_levelt)
      • Smit & Dorlas (smit_dorlas)
      • Sonnentor (sonnentor)
      • SUN (sun)
      • SUN koffie (sun_koffie)
      • TASSIMO (tassimo)
      • Tchibo (tchibo)
      • Tiktak (tiktak)
      • Trucillo (trucillo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €23 (budget)
      • €23 - €26 (low)
      • €26 - €32 (medium)
      • > €32 (high)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
    • Koffie intensiteit (koffie_intensiteit):
      • Intens (intens)
      • Mild (mild)
      • Soepel (soepel)
      • Sterk (sterk)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 500 g (gewicht_product_1)
      • 500 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be