x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Douwe Egberts Aroma Excellent koffiebonen 2 kg

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Douwe Egberts Aroma Excellent koffiebonen 2 kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Douwe Egberts Aroma Excellent koffiebonen 2 kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Douwe Egberts Aroma Excellent koffiebonen 2 kg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175709518.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239484902.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171161152.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171161154.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171161150.jpg?ts=1
Douwe Egberts Douwe Egberts Aroma Excellent koffiebonen 2 kg Aroma Excellent koffiebonen 2 kg Aroma Excellent koffiebonen 2 kg De Douwe Egberts Aroma Variaties Excellent is veelzijdig en verfijnd en heeft fruitige en zacht-bloemige accenten. (2)
  • 08711000266809
  • 08711000261934
  • 4045237
2
good_buy
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 70 Stuks
  • Algemene kenmerken
    • Koffie intensiteit: Soepel
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 500 g
  • 12.04 31.64 EUR 2
    2
    • Koffiemarkt.be Koffiemarkt.be
      De Douwe Egberts Aroma Variaties Excellent is veelzijdig en verfijnd en heeft fruitige en zacht-bloemige accenten.12.04, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Douwe Egberts Aroma Variaties Excellent Koffiebonen - 4 x 500 gram31.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lavazza A Modo Mio Soave
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115243736.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218712029.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134554725.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115174736.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134554719.jpg?ts=1
      Lavazza Lavazza A Modo Mio Soave A Modo Mio Soave A Modo Mio Soave Lavazza A Modo Mio Soave 16 stuks (1)
      Lavazza A Modo Mio Soave
      • 08000070087200
      • 533003700
      • 460591
      1
    • Nespresso Cups - Ispirazione Napoli - 5 x 10 stuks- Koffie Cups
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183676023.jpg?ts=1
      Nespresso Nespresso Cups - Ispirazione Napoli - 5 x 10 stuks- Koffie Cups Cups - Ispirazione Napoli - 5 x 10 stuks- Koffie Cups Cups - Ispirazione Napoli - 5 x 10 stuks- Koffie Cups Nespresso Cups - Ispirazione Napoli - 5 x 10 stuks- Koffie Cups (1)
      Nespresso Cups - Ispirazione Napoli - 5 x 10 stuks- Koffie Cups
      • 07630047676086
      1
    • Starbucks Nespresso cups balanced pack - 8 x 10 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218255182.jpg?ts=1
      Starbucks Starbucks Nespresso cups balanced pack - 8 x 10 stuks Nespresso cups balanced pack - 8 x 10 stuks Nespresso cups balanced pack - 8 x 10 stuks Starbucks® Nespresso cups® balanced pack - 8 x 10 stuks (1)
      Starbucks Nespresso cups balanced pack - 8 x 10 stuks
      • 07613038353609
      1
    • L'OR Espresso Forza koffiebonen 2 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111303806.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169853036.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169853037.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169853035.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134720302.jpg?ts=1
      L'OR L'OR Espresso Forza koffiebonen 2 kg Espresso Forza koffiebonen 2 kg Espresso Forza koffiebonen 2 kg De robuuste Forza is een 100% arabicakoffie van hoogwaardige koffiebonen. Het is een temperamentvolle espresso met een goed opgebouwde complexiteit van intense en stevige smaken, verlicht door amberkleurige tinten met een delicate crema. Het is een melange die forza geeft: kracht en energie. Profiteer van onze gratis levering en 100% proefgarantie. (1)
      L'OR Espresso Forza koffiebonen 2 kg
      • 08711000324141
      • 08711000324158
      • 4045410
      • 4056331
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 10.74
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 10.74
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 10.74
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 10.74
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 10.74
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 10.74
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 12.04
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 12.04
    • teamvergelijk@vergelijk.be