x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cloer Cloe Koffiemolen 7580 bk

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cloer Cloe Koffiemolen 7580 bk
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cloer Cloe Koffiemolen 7580 bk
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cloer Cloe Koffiemolen 7580 bk
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202856181.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202882602.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202856182.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202882601.jpg?ts=1
Cloer Cloer Cloe Koffiemolen 7580 bk Cloe Koffiemolen 7580 bk Cloe Koffiemolen 7580 bk Capaciteit: 70 g koffiebonen, 50 g granen of specerijen, 20 g noten Geschikt voor koffie, specerijen, kruiden, granen enz. Roestvrij stalen messen Maalgraad kan afhankelijk van de maalduur zelf worden bepaald Eenvoudige bediening door grote maalknop op het deksel Transparant en groot deksel voor snel zicht op het maalgoed Afneembare roestvrijstalen container Zwarte kunststof behuizing, Gewicht: 1.90920318892 Pond, Fabrikant: Cloer (1)
  • 04004631009537
  • 7580
2
  • Technische details
    • Koffiebonen capaciteit: 70 g
    • Vermogen: 200 Watt
    • Lid veiligheids switch: Ja
    • Snoeropslag: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Bediening: Elektrisch
    • Geslacht: Unisex
    • Koffie invoertype: Koffiebonen
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 19500 cm
    • Hoogte: 195 mm
  • Materiaal
    • Roestvrij staal bladen: Ja
  • 36.99 36.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Cloer 7580 Koffiemolen Zwart36.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Capaciteit: 70 g koffiebonen, 50 g granen of specerijen, 20 g noten Geschikt voor koffie, specerijen, kruiden, granen enz. Roestvrij stal...36.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Comandante - C40 MK4 Nitro Blade - Sunset
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235827948.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240362349.jpg?ts=1
      Comandante Comandante - C40 MK4 Nitro Blade - Sunset - C40 MK4 Nitro Blade - Sunset - C40 MK4 Nitro Blade - Sunset Comandante - C40 MK4 Nitro Blade - Sunset (1)
      Comandante - C40 MK4 Nitro Blade - Sunset
      • 04260113437681
      1
    • Hario Handmatige koffiemolen Hario "Smart G Transparent"
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161427273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230427534.jpg?ts=1
      Hario Hario Handmatige koffiemolen Hario "Smart G Transparent" Handmatige koffiemolen Hario "Smart G Transparent" Handmatige koffiemolen Hario "Smart G Transparent" Hario Smart Mill G MSG-2T (transparant) (1)
      Hario Handmatige koffiemolen Hario "Smart G Transparent"
      • 04977642707894
      1
    • ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122115217.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84528570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178389989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84528572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84528573.jpg?ts=1
      ECM ECM S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen De snelste bonemaler in zijn klasse Slechts 3,8 seconden nodig om 7 gram koffiete malen De ECM Molen S-Aurtomatik 64 is de meest indrukwekkende molen voor thuis De molen iserg eenvoudig in gebruik Bent u op zoek naar een ECM en wilt u meer informatie? Kom dan eens proeven en ervarenbijons in de winkel op City Plaza in Nieuwegein. (1)
      ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • 04260013824130
      • E89150
      1
    • Alpina SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124364352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214424608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180691766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180691767.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180691759.jpg?ts=1
      Alpina Alpina SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt Met deze elektrische en multifunctionele grinder van Alpina wordt diversiteit bij het eten extra makkelijk gemaakt. (1)
      Alpina SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt
      • 04895069704336
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be