x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Domoclip DOD116 Molen met messen 120W Zwart, Roestvrijstaal koffiemolen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Domoclip DOD116 Molen met messen 120W Zwart, Roestvrijstaal koffiemolen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Domoclip DOD116 Molen met messen 120W Zwart, Roestvrijstaal koffiemolen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Domoclip DOD116 Molen met messen 120W Zwart, Roestvrijstaal koffiemolen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/90380157.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106892185.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223885119.jpg?ts=1
Domoclip Domoclip DOD116 Molen met messen 120W Zwart, Roestvrijstaal koffiemolen DOD116 Molen met messen 120W Zwart, Roestvrijstaal koffiemolen DOD116 Molen met messen 120W Zwart, Roestvrijstaal koffiemolen Livoo DOD116 - Elektrische koffiemolen - RVS (1)
  • 03523930082009
  • DOD116
1
  • Technische details
    • Koffiebonen capaciteit: 40 g
    • Vermogen: 120 Watt
    • Verstelbare malingsinstellingen: Nee
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Ingebouwde dispenser: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Bediening: Elektrisch
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver, Zwart
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Anti slip
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 940 g
    • Breedte (cm): 10.5 cm
    • Diepte: 10.5 cm
    • Hoogte: 20 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Materiaal
    • Roestvrij staal bladen: Ja
  • 32.95 32.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Livoo DOD116 - Elektrische koffiemolen - RVS32.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122115217.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84528570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178389989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84528572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84528573.jpg?ts=1
      ECM ECM S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen De snelste bonemaler in zijn klasse Slechts 3,8 seconden nodig om 7 gram koffiete malen De ECM Molen S-Aurtomatik 64 is de meest indrukwekkende molen voor thuis De molen iserg eenvoudig in gebruik Bent u op zoek naar een ECM en wilt u meer informatie? Kom dan eens proeven en ervarenbijons in de winkel op City Plaza in Nieuwegein. (1)
      ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • 04260013824130
      • E89150
      1
    • Alpina SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124364352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214424608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180691766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180691767.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180691759.jpg?ts=1
      Alpina Alpina SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt Met deze elektrische en multifunctionele grinder van Alpina wordt diversiteit bij het eten extra makkelijk gemaakt. (1)
      Alpina SF-2818 elektrische koffiemolen 28 gram/ 90 Watt
      • 04895069704336
      1
      deal
    • Adler Ad 4446 Ws - Koffiemolen - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186238303.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186238396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237765957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237765961.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237765967.jpg?ts=1
      Adler Adler Ad 4446 Ws - Koffiemolen - Wit Ad 4446 Ws - Koffiemolen - Wit Ad 4446 Ws - Koffiemolen - Wit Adler AD 4446 WS - Koffiemolen - wit (1)
      Adler Ad 4446 Ws - Koffiemolen - Wit
      • 05903887800457
      • 67025250
      2
      deal
    • Eureka Koffiemolen Eureka "Mignon Silent Range Specialità 16cr Chrome"
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212209745.jpg?ts=1
      Eureka Eureka Koffiemolen Eureka "Mignon Silent Range Specialità 16cr Chrome" Koffiemolen Eureka "Mignon Silent Range Specialità 16cr Chrome" Koffiemolen Eureka "Mignon Silent Range Specialità 16cr Chrome" Eureka Mignon Specialita - Koffiemolen - Chrome (1)
      Eureka Koffiemolen Eureka "Mignon Silent Range Specialità 16cr Chrome"
      • 08056746348380
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be