x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er korte broeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Maier Sports short

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in korte broek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Maier Sports CAPRI KLUANE V (778) 50
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174547156.jpg
      Maier Sports Maier Sports CAPRI KLUANE V (778) 50 CAPRI KLUANE V (778) 50 CAPRI KLUANE V (778) 50 De Capri Kluane van Maier is een veelzijdige damesbroek om mee te wandelen in je vrije tijd. De broek is gemaakt van lichtgewicht Dryprotec materiaal. Dit transporteert vocht naar buiten en maakt de broek sneldrogend. Door de elastische heupband volgt de comfortabele broek al je bewegingen. (1)
      Maier Sports CAPRI KLUANE V (778) 50
      • 04056286539235
      2
      deal
      84.94 EUR
    • Maier Sports BERMUDA NIDDA V (743) 46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174545363.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137951412.jpg
      Maier Sports Maier Sports BERMUDA NIDDA V (743) 46 BERMUDA NIDDA V (743) 46 BERMUDA NIDDA V (743) 46 Deze korte broek draag je met mooi weer. De Bermuda Nidda van Maier is een praktische broek gemaakt van sneldrogend , lichtgewicht Dryprotec materiaal. Je hebt met de Bermuda een comfortabele broek met een elastische heupband en een perfecte pasvorm. (1)
      Maier Sports BERMUDA NIDDA V (743) 46
      • 04050768131825
      2
      deal
      64.94 EUR
    • Maier Sports BERMUDA HUANG M (383) 56
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174548262.jpg
      Maier Sports Maier Sports BERMUDA HUANG M (383) 56 BERMUDA HUANG M (383) 56 BERMUDA HUANG M (383) 56 Bi-elastische, langere functionele bermuda. Sportieve snit voor optimale bewegingsvrijheid. Elastische tailleband met riem. Waterafstotend, milieuvriendelijke PFC-vrije impregnatie. Uitstekende uv-bescherming UPF 50+. (1)
      Maier Sports BERMUDA HUANG M (383) 56
      • 04056286185845
      2
      73.86 EUR
    • Maier Sports BERMUDA HUANG M (383) 62
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174548262.jpg
      Maier Sports Maier Sports BERMUDA HUANG M (383) 62 BERMUDA HUANG M (383) 62 BERMUDA HUANG M (383) 62 Bi-elastische, langere functionele bermuda. Sportieve snit voor optimale bewegingsvrijheid. Elastische tailleband met riem. Waterafstotend, milieuvriendelijke PFC-vrije impregnatie. Uitstekende uv-bescherming UPF 50+. (1)
      Maier Sports BERMUDA HUANG M (383) 62
      • 04056286185876
      2
      deal
      94.94 EUR
    • Maier Sports SHORT LULAKA V (171) 46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174547596.jpg
      Maier Sports Maier Sports SHORT LULAKA V (171) 46 SHORT LULAKA V (171) 46 SHORT LULAKA V (171) 46 SHORT LULAKA V (171) 46 (1)
      Maier Sports SHORT LULAKA V (171) 46
      • 04057486515944
      1
      deal
      74.94 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Cars DEFAULT
        • cars
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Nike (nike)
      • Cars (cars)
      • adidas (adidas)
      • Levi's (levi_s)
      • Superdry (superdry)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2XU (2xu)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • America Today (america_today)
      • Amsterdenim (amsterdenim)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Arrested (arrested)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Babista (babista)
      • Babyface (babyface)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bos (bos)
      • BOSS (boss)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Burton (burton)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Campbell (campbell)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Champion (champion)
      • Chasin' (chasin_)
      • Checker (checker)
      • CKS (cks)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Denham (denham)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • DMG (dmg)
      • Dnr (dnr)
      • Dockers (dockers)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eider (eider)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gilbert (gilbert)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hiker (hiker)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jobe (jobe)
      • Jollein (jollein)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kultivate (kultivate)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lee (lee)
      • Lerros (lerros)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • LTB (ltb)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MA.STRUM (ma_strum)
      • MAC (mac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Mason's (mason_s)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mexx (mexx)
      • Meyer (meyer)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No-excess (no_excess)
      • Nomad (nomad)
      • Noppies (noppies)
      • Northwave (northwave)
      • NZA (nza)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Oiboi (oiboi)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Panther (panther)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • PLAIN (plain)
      • Pme (pme)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salomon (salomon)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sea Barrier (sea_barrier)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Sluban (sluban)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Sols (sols)
      • Someone (someone)
      • Spalding (spalding)
      • Sprayway (sprayway)
      • Stanno (stanno)
      • State of Art (state_of_art)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Studio roof (studio_roof)
      • Super.natural (super_natural)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trend One (trend_one)
      • Trespass (trespass)
      • Twinlife (twinlife)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Unsigned (unsigned)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Victim (victim)
      • Vingino (vingino)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wild Country (wild_country)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Straight (straight)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Kunststof (kunststof)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Effen (effen)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be