x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er korte broeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Odlo short

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in korte broek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Odlo W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165753412.jpg
      Odlo Odlo W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart S W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart S W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart S Sleutelvak aan de binnenzijde. Verstelbare tailleband. Reflecterende details. Hoofdweefsel: 100% polyester hoofdweefsel 2: 75% polyester, 19% linnen, 6% elastaan voering: 88% polyester, 12% elastaan. Merk: Odlo (1)
      Odlo W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart S
      • 07613361639999
      3
      deal
      52.95 EUR
    • Odlo W Split Shorts Zeroweight Zwart L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165753426.jpg
      Odlo Odlo W Split Shorts Zeroweight Zwart L W Split Shorts Zeroweight Zwart L W Split Shorts Zeroweight Zwart L Elastische stof. Inzetstukken in keramicool Lengte 3 inch (1)
      Odlo W Split Shorts Zeroweight Zwart L
      • 07613361407369
      2
      deal
      52.95 EUR
    • Odlo W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165753407.jpg
      Odlo Odlo W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart M W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart M W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart M Sleutelvak aan de binnenzijde. Verstelbare tailleband. Reflecterende details. Hoofdweefsel: 100% polyester hoofdweefsel 2: 75% polyester, 19% linnen, 6% elastaan voering: 88% polyester, 12% elastaan. Merk: Odlo (1)
      Odlo W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart M
      • 07613361640018
      2
      deal
      52.95 EUR
    • Odlo Sportbroek Odlo Women Maia Ease Vintage Violet-XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142891107.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128545840.jpg
      Odlo Odlo Sportbroek Odlo Women Maia Ease Vintage Violet-XS Sportbroek Odlo Women Maia Ease Vintage Violet-XS Sportbroek Odlo Women Maia Ease Vintage Violet-XS Bent u op zoek naar sportkleding die u tijdens iedere work-out genoeg bewegingsvrijheid geeft? Dan is de Maia Ease het perfecte item voor u. De short bestaa... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Odlo Sportbroek Odlo Women Maia Ease Vintage Violet-XS
      • 07613361269844
      2
      48.46 EUR
    • Odlo Millennium 2-in-1 Shorts Dames, black L 2020 Hardloopbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165753413.jpg
      Odlo Odlo Millennium 2-in-1 Shorts Dames, black L 2020 Hardloopbroeken Millennium 2-in-1 Shorts Dames, black L 2020 Hardloopbroeken Millennium 2-in-1 Shorts Dames, black L 2020 Hardloopbroeken Odlo W 2-In-1 Shorts Millennium Zwart L (1)
      Odlo Millennium 2-in-1 Shorts Dames, black L 2020 Hardloopbroeken
      • 07613361640032
      2
      deal
      52.95 EUR
    • Odlo W Split Shorts Zeroweight Zwart S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165753425.jpg
      Odlo Odlo W Split Shorts Zeroweight Zwart S W Split Shorts Zeroweight Zwart S W Split Shorts Zeroweight Zwart S Odlo W Split Shorts Zeroweight Zwart S (1)
      Odlo W Split Shorts Zeroweight Zwart S
      • 07613361407321
      2
      deal
      52.95 EUR
    • Odlo Sportbroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116907682.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126051547.jpg
      Odlo Odlo Sportbroek Sportbroek Sportbroek Deze sportbroek met 3/4-lengte biedt uw spieren extra ondersteuning. De broek is perfect tijdens het trainen en geeft u veel bewegingsvrijheid. De broek val... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Odlo Sportbroek
      • 07613361260070
      • ODL0067001000001
      2
      deal
      43.95 EUR
    • Odlo Korte Broek Odlo Womens 3/4 Cheakamus Lead Gray-Maat 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144010911.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131213402.jpg
      Odlo Odlo Korte Broek Odlo Womens 3/4 Cheakamus Lead Gray-Maat 38 Korte Broek Odlo Womens 3/4 Cheakamus Lead Gray-Maat 38 Korte Broek Odlo Womens 3/4 Cheakamus Lead Gray-Maat 38 De Cheakamus Korte Broek van kwaliteitsmerk Odlo is een ideale broek om te dragen tijdens je buitenavonturen maar kan ook goed gedragen worden als casual br... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Odlo Korte Broek Odlo Womens 3/4 Cheakamus Lead Gray-Maat 38
      • 07611366251475
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Odlo Fietsbroek Odlo Mens Shorts Morzine Black-L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108285264.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108285265.jpg
      Odlo Odlo Fietsbroek Odlo Mens Shorts Morzine Black-L Fietsbroek Odlo Mens Shorts Morzine Black-L Fietsbroek Odlo Mens Shorts Morzine Black-L De Morzine Fietsbroek is een fietsbroek van het top merk Odlo en is ideaal voor de wielerliefhebber. Het is een vrij los model, gemaakt van polyamide waardo... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Odlo Fietsbroek Odlo Mens Shorts Morzine Black-L
      • 07613361153365
      • 07613361153389
      • 07613361153402
      • 07613361153426
      1
      deal
      100.00 EUR
    • Odlo Wedgemount Korte Wandelbroek Dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128448393.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154245491.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164660374.jpg
      Odlo Odlo Wedgemount Korte Wandelbroek Dames Wedgemount Korte Wandelbroek Dames Wedgemount Korte Wandelbroek Dames Deze nauwsluitende korte Wandelbroek van Odlo is gemaakt van een nylon effenbinding met stretch, waaraan elastaan is toegevoegd zodat je er fijn in kunt bewegen. De Wandel Short heeft handige zakken met een rits waarin je je benodigdheden kunt bewaren en is behandeld met een duurzame waterafstotende (DWR) coating. Als extra functionaliteit biedt de Wandelshort een uv-bescherming van 50+ en is deze sneldrogend. (1)
      Odlo Wedgemount Korte Wandelbroek Dames
      • 07611366240899
      1
      58.59 EUR
    • Odlo Shorts WEDGEMOUNT - Maat 44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136876990.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164752851.jpg
      Odlo Odlo Shorts WEDGEMOUNT - Maat 44 Shorts WEDGEMOUNT - Maat 44 Shorts WEDGEMOUNT - Maat 44 ODLO heeft meer dan 70 jaar aan onderzoek en ontwikkeling verwerkt in technische sportkleding en deze eindeloos functionele Wedgemount-short voor heren gecreëerd, die deel uitmaakt van de populaire Outdoor Performance-collectie. Deze short is geschikt voor allerlei activiteiten en heeft een sneldrogend en ergonomisch design. Hij beschikt over handige voorzakken met een rits waarin je je benodigdheden kunt opbergen en een comfortabele tailleband met riemlussen voor snel aanpassen. Deze praktis... (1)
      Odlo Shorts WEDGEMOUNT - Maat 44
      • 07611366240936
      1
      58.59 EUR
    • Odlo Capri 3/4 Core Light - Paars - Maat: XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167589006.jpg
      Odlo Odlo Capri 3/4 Core Light - Paars - Maat: XS Capri 3/4 Core Light - Paars - Maat: XS Capri 3/4 Core Light - Paars - Maat: XS Als een hardloopshort te koud is bij lage temperaturen, ga dan voor de Core Light-basislaagbroek met 3/4-lengte voor dames. Deze lichtgewicht maar actieve broek biedt maximaal comfort in alle weersomstandigheden en situaties. Dankzij de hoge rekbaarheid en sneldrogende eigenschappen voel je tijdens lange hardlooptochten optimale bewegingsvrijheid en blijf je warm en droog. De hoge tailleband biedt een aangenaam en ondersteunend gevoel als je tot uitersten gaat op de paden. * Handig zakje voor... (1)
      Odlo Capri 3/4 Core Light - Paars - Maat: XS
      • 07613361260087
      1
      44.95 EUR
    • Odlo Short Zeroweight Ceramicool Light - Zwart - Maat: XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117474312.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164357888.jpg
      Odlo Odlo Short Zeroweight Ceramicool Light - Zwart - Maat: XL Short Zeroweight Ceramicool Light - Zwart - Maat: XL Short Zeroweight Ceramicool Light - Zwart - Maat: XL Blijf deze zomer bewegen met de nieuwe Zeroweight CeramiCool 2-in-1 short van Odlo, de hardloopshort met extra veelzijdigheid en functionaliteit. Deze short is perfect voor warm weer en is ontworpen met Odlo's CeramiCool-technologie die uw huid actief met 1°C afkoelt. Ze biedt ook uv-bescherming en vergemakkelijkt optimale fysieke prestaties tijdens uw zomerse activiteiten. Deze 2-in-1 short geeft u het veilige gevoel van een verkoelende stof die dicht op uw huid zit en een ruimvallende buite... (1)
      Odlo Short Zeroweight Ceramicool Light - Zwart - Maat: XL
      • 07613361259319
      1
      64.95 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Cars DEFAULT
        • cars
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Nike (nike)
      • Cars (cars)
      • adidas (adidas)
      • Levi's (levi_s)
      • Superdry (superdry)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2XU (2xu)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • America Today (america_today)
      • Amsterdenim (amsterdenim)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Arrested (arrested)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Babista (babista)
      • Babyface (babyface)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bergans (bergans)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bos (bos)
      • BOSS (boss)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Burton (burton)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Campbell (campbell)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Champion (champion)
      • Chasin' (chasin_)
      • Checker (checker)
      • CKS (cks)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Denham (denham)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • DMG (dmg)
      • Dnr (dnr)
      • Dockers (dockers)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eider (eider)
      • Element (element)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gilbert (gilbert)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hiker (hiker)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jobe (jobe)
      • Jollein (jollein)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • King louie (king_louie)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kultivate (kultivate)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lee (lee)
      • Lerros (lerros)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • LTB (ltb)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MA.STRUM (ma_strum)
      • MAC (mac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Mason's (mason_s)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mexx (mexx)
      • Meyer (meyer)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No-excess (no_excess)
      • Nomad (nomad)
      • Noppies (noppies)
      • NZA (nza)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Oiboi (oiboi)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Panther (panther)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • PLAIN (plain)
      • Pme (pme)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salomon (salomon)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sea Barrier (sea_barrier)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Sluban (sluban)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Sols (sols)
      • Someone (someone)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Sprayway (sprayway)
      • Stanno (stanno)
      • State of Art (state_of_art)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Studio roof (studio_roof)
      • Super.natural (super_natural)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twinlife (twinlife)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Unsigned (unsigned)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Victim (victim)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wild Country (wild_country)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Straight (straight)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Kunststof (kunststof)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Effen (effen)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be