x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er korte broeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sluban short

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in korte broek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Sluban Helikopter Sluban 77 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157699594.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158756119.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159284677.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136543249.jpg
      Sluban Sluban Helikopter Sluban 77 stuks Helikopter Sluban 77 stuks Helikopter Sluban 77 stuks Met deze helicopter bestrijd je de brand vanuit de lucht. Vlieg jij mee? Zoek niet verder naar een cadeau voor jongens. Met deze Sluban bouwsets zijn uren speelplezier gegarandeerd. (1)
      Sluban Helikopter Sluban 77 stuks
      • 08719558070596
      2
      10.99 EUR
    • Sluban Kleine tankautospuit Sluban 76 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171583073.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136543249.jpg
      Sluban Sluban Kleine tankautospuit Sluban 76 stuks Kleine tankautospuit Sluban 76 stuks Kleine tankautospuit Sluban 76 stuks De brandweer komt in actie! Er is brand in de stad. De brandweermannen gaan er in vliegende vaart op af in hun formidabele brandweerwagen! Ze koppelen slangen vast, schuiven de ladder uit en trekken hun brandwerende kleding aan. Bewapend met brandbijlen stormen ze de ladder op om het vuur te blussen! (1)
      Sluban Kleine tankautospuit Sluban 76 stuks
      • 08719558070589
      1
      most_sold
      9.55 EUR
    • Sluban Dubbeldekker Junior 25,1 Cm Grijs/geel 120-delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171590895.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140440246.jpg
      Sluban Sluban Dubbeldekker Junior 25,1 Cm Grijs/geel 120-delig Dubbeldekker Junior 25,1 Cm Grijs/geel 120-delig Dubbeldekker Junior 25,1 Cm Grijs/geel 120-delig Sluban dubbeldekker Deze sluban dubbeldekker zorgt voor oneindig speelplezier. vanwege de werkende wielen aan de onderzijde kan je ook rijden met het voertuig. Specificaties: Kleur: rood/geel Geslacht: junior Materiaal: kunststof Afmeting product: 16,8 cm Afmetingen verpakking: 23.7 x 14.1 x 4.5 cm (bxhxd) Leeftijd: vanaf 4 jaar Inhoud: 120 Bouwblokjes (1)
      Sluban Dubbeldekker Junior 25,1 Cm Grijs/geel 120-delig
      • 08719558071173
      1
      16.99 EUR
    • Sluban M38-B0678A Building Blocks Wwii Serie Allied Artillery Gun
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140440441.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157700980.jpg
      Sluban Sluban M38-B0678A Building Blocks Wwii Serie Allied Artillery Gun M38-B0678A Building Blocks Wwii Serie Allied Artillery Gun M38-B0678A Building Blocks Wwii Serie Allied Artillery Gun Sluban is de merknaam voor speelgoed bouwsteentjes die perfect aansluiten op de bouwsteentjes van vele andere merken. Sluban bouwsteentjes zijn een echte must-have door hun lage prijzen en unieke sets. Er zijn ontzettend veel verschillende themas verkrijgbaar als set, zoals Leger, Meisjesdroom en Stad. Sluban staat garant voor uren speelplezier voor jong én oud! Aantal blokken: 76 Geschikt voor: +6 Jaar Materiaal: Plastic Serie: WWII Serie Type: Allied Artillery Gun (1)
      Sluban M38-B0678A Building Blocks Wwii Serie Allied Artillery Gun
      • 08719558071227
      1
      17.92 EUR
    • Sluban M38-B0678C Building Blocks Wwii Serie Allied Antiaircraft Gun
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140440441.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157708170.jpg
      Sluban Sluban M38-B0678C Building Blocks Wwii Serie Allied Antiaircraft Gun M38-B0678C Building Blocks Wwii Serie Allied Antiaircraft Gun M38-B0678C Building Blocks Wwii Serie Allied Antiaircraft Gun Sluban is de merknaam voor speelgoed bouwsteentjes die perfect aansluiten op de bouwsteentjes van vele andere merken. Sluban bouwsteentjes zijn een echte must-have door hun lage prijzen en unieke sets. Er zijn ontzettend veel verschillende themas verkrijgbaar als set, zoals Leger, Meisjesdroom en Stad. Sluban staat garant voor uren speelplezier voor jong én oud! Aantal blokken: 77 Geschikt voor: +6 Jaar Materiaal: Plastic Serie: WWII Serie Type: Allied Antiaircraft Gun (1)
      Sluban M38-B0678C Building Blocks Wwii Serie Allied Antiaircraft Gun
      • 08719558071241
      1
      9.50 EUR
    • Sluban Kleine hoogwerker Sluban 142 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140502885.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158755467.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158755466.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140440283.jpg
      Sluban Sluban Kleine hoogwerker Sluban 142 stuks Kleine hoogwerker Sluban 142 stuks Kleine hoogwerker Sluban 142 stuks De brandweer komt in actie! Er is brand in de stad. De brandweermannen gaan er in vliegende vaart op af in hun formidabele brandweerwagen! Ze koppelen slangen vast, schuiven de ladder uit en trekken hun brandwerende kleding aan. Bewapend met brandbijlen stormen ze de ladder op om het vuur te blussen! (1)
      Sluban Kleine hoogwerker Sluban 142 stuks
      • 08719558070565
      1
      9.55 EUR
    • Sluban Stuntvliegtuig Junior 15,9 Cm Rood/zwart/wit 128-delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171586977.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140440246.jpg
      Sluban Sluban Stuntvliegtuig Junior 15,9 Cm Rood/zwart/wit 128-delig Stuntvliegtuig Junior 15,9 Cm Rood/zwart/wit 128-delig Stuntvliegtuig Junior 15,9 Cm Rood/zwart/wit 128-delig Sluban stuntvliegtuig Ben jij de dappere piloot van dit stuntvliegtuig. Stap nu in en maak te gekke stunts in de lucht. Door de werkende wielen aan de onderzijde kan je ook rijden met het voertuig. Specificaties: Kleur: rood/zwart/wit Geslacht: junior Materiaal: kunststof Afmeting product: 15,9 cm Afmetingen verpakking: 23.7 x 14.1 x 4.5 cm (bxhxd) Leeftijd: vanaf 4 jaar Inhoud: 128 Bouwblokjes (1)
      Sluban Stuntvliegtuig Junior 15,9 Cm Rood/zwart/wit 128-delig
      • 08719558071203
      1
      16.99 EUR
    • Sluban Motor met zijspan Sluban 66 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135020396.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140440283.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159650351.jpg
      Sluban Sluban Motor met zijspan Sluban 66 stuks Motor met zijspan Sluban 66 stuks Motor met zijspan Sluban 66 stuks Het favoriete klusje van de boerin op de boerderij is het wassen van de paarden in de Sluban Paardenwasplaats. Help je mee? Sluban bouwsteentjes passen op andere merken bouwsteentjes. De bouwsets van Sluban zijn leuk n educatief kinderspeelgoed voor zowel jongens als meisjes. (1)
      Sluban Motor met zijspan Sluban 66 stuks
      • 08719558070541
      1
      11.37 EUR
    • Sluban Trainingsstraaljager Junior 20,3 Cm Blauw 115-delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140440246.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171578263.jpg
      Sluban Sluban Trainingsstraaljager Junior 20,3 Cm Blauw 115-delig Trainingsstraaljager Junior 20,3 Cm Blauw 115-delig Trainingsstraaljager Junior 20,3 Cm Blauw 115-delig Sluban trainingsstraaljager Deze Sluban trainingsstraaljager is perfect om je Sluban collectie uit te breiden. De 115 bouwblokjes vormen samen een trainingsstraaljager. Hiermee oefen je je vliegtuigskills. Specificaties: Kleur: rood/geel Geslacht: junior Materiaal: kunststof Afmeting product: 20,3 cm Afmetingen verpakking: 23.7 x 14.1 x 4.5 cm (bxhxd) Leeftijd: vanaf 4 jaar Inhoud: 115 Bouwblokjes (1)
      Sluban Trainingsstraaljager Junior 20,3 Cm Blauw 115-delig
      • 08719558071180
      1
      16.99 EUR
    • Sluban Bobcat Sluban 140 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157701406.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166760126.jpg
      Sluban Sluban Bobcat Sluban 140 stuks Bobcat Sluban 140 stuks Bobcat Sluban 140 stuks Zorg ervoor dat je als eerste bij de finish bent met deze snelle oranje racewagen. Sluban bouwsteentjes passen op andere merken bouwsteentjes. Dit bouwset is het ideale cadeau voor stoere jongens. (1)
      Sluban Bobcat Sluban 140 stuks
      • 08719558070893
      1
      10.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Cars DEFAULT
        • cars
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Nike (nike)
      • Cars (cars)
      • adidas (adidas)
      • Levi's (levi_s)
      • Superdry (superdry)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2XU (2xu)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • America Today (america_today)
      • Amsterdenim (amsterdenim)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Arrested (arrested)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Babista (babista)
      • Babyface (babyface)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bergans (bergans)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bos (bos)
      • BOSS (boss)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Campbell (campbell)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Champion (champion)
      • Chasin' (chasin_)
      • Checker (checker)
      • CKS (cks)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Denham (denham)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • DMG (dmg)
      • Dnr (dnr)
      • Dockers (dockers)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eider (eider)
      • Element (element)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gilbert (gilbert)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hiker (hiker)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jobe (jobe)
      • Jollein (jollein)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • King louie (king_louie)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kultivate (kultivate)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lee (lee)
      • Lerros (lerros)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • LTB (ltb)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MA.STRUM (ma_strum)
      • MAC (mac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Mason's (mason_s)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mexx (mexx)
      • Meyer (meyer)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No-excess (no_excess)
      • Nomad (nomad)
      • Noppies (noppies)
      • NZA (nza)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Oiboi (oiboi)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Panther (panther)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • PLAIN (plain)
      • Pme (pme)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salomon (salomon)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sea Barrier (sea_barrier)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Sluban (sluban)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Sols (sols)
      • Someone (someone)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Sprayway (sprayway)
      • Stanno (stanno)
      • State of Art (state_of_art)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Studio roof (studio_roof)
      • Super.natural (super_natural)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twinlife (twinlife)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Unsigned (unsigned)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Victim (victim)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wild Country (wild_country)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Straight (straight)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Kunststof (kunststof)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Effen (effen)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be