x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er krukjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bendt krukje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in krukje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bendt Barkruk 'Pia' PU-leder, kleur zwart / wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143189057.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/47339982.jpg
      Bendt Bendt Barkruk 'Pia' PU-leder, kleur zwart / wit Barkruk 'Pia' PU-leder, kleur zwart / wit Barkruk 'Pia' PU-leder, kleur zwart / wit Barstoel 'GRACE' zwart/wit Grace barstoel, zeer handig in gebruik en comfort dankzij de gasveer en de roterende voet. De zitting is zwarte lederlook en de buitenkant in witte lederlook. (3)
      Bendt Barkruk 'Pia' PU-leder, kleur zwart / wit
      • 05705994787580
      1
      good_buy
      124.00 EUR
    • Bendt Barkruk 'Pia' kleur antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149819399.jpg
      Bendt Bendt Barkruk 'Pia' kleur antraciet Barkruk 'Pia' kleur antraciet Barkruk 'Pia' kleur antraciet Mooie barstoel met gaslift zodat je de hoogte kan aanpassen. De zitting is in antraciet stof, de buitenzijde in zwarte lederlook. (1)
      Bendt Barkruk 'Pia' kleur antraciet
      • 05705994795288
      1
      128.90 EUR
    • Bendt Barkruk 'Henrik' (zithoogte 73cm), PU-leder, kleur Cognac
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99579118.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143652538.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/93099472.jpg
      Bendt Bendt Barkruk 'Henrik' (zithoogte 73cm), PU-leder, kleur Cognac Barkruk 'Henrik' (zithoogte 73cm), PU-leder, kleur Cognac Barkruk 'Henrik' (zithoogte 73cm), PU-leder, kleur Cognac Van deze barkruk wil jij zeker wel een drankje drinken! De Isa stoel heeft een rugleuning en de zitting is gemaakt van zacht kunstleer, waardoor hij erg comfortabel is. Het zwarte metalen onderstel zorgt voor een stoere én luxe uitstraling! (1)
      Bendt Barkruk 'Henrik' (zithoogte 73cm), PU-leder, kleur Cognac
      • 05705994977028
      1
      82.50 EUR
    • Bendt Barkruk 'Louise' (zithoogte 73cm) kleur lichtgrijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143471177.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106662192.jpg
      Bendt Bendt Barkruk 'Louise' (zithoogte 73cm) kleur lichtgrijs Barkruk 'Louise' (zithoogte 73cm) kleur lichtgrijs Barkruk 'Louise' (zithoogte 73cm) kleur lichtgrijs De tijdloze Vestbjerg Julia barkruk is goed te combineren in meerdere woonstijlen. De comfortabele zitting is bekleed met stof en het strakke onderstel is voorzien van een voetensteun. Tip: zet er meerdere naast elkaar aan je keukenbar! (1)
      Bendt Barkruk 'Louise' (zithoogte 73cm) kleur lichtgrijs
      • 05705994906813
      1
      87.25 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vitra DEFAULT
        • vitra
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Kartell DEFAULT
        • kartell
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vitra (vitra)
      • Hay (hay)
      • Kartell (kartell)
      • Zuiver (zuiver)
      • By boo (by_boo)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Frama (frama)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hailo (hailo)
      • Hartman (hartman)
      • HK Living (hk_living)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Koziol (koziol)
      • Label51 (label51)
      • Lapalma (lapalma)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Magis (magis)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Medidu (medidu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Novamed (novamed)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Perfecta (perfecta)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Skagerak (skagerak)
      • Suns (suns)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Woood (woood)
      • Zijlstra (zijlstra)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €115 (budget)
      • €115 - €200 (low)
      • €200 - €305 (medium)
      • > €305 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be