x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er krukjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    krukje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in krukje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Pols Potten Dot Kruk/Bijzettafel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84548096.jpg
      Pols Potten Pols Potten Dot Kruk/Bijzettafel Dot Kruk/Bijzettafel Dot Kruk/Bijzettafel Producten van Pols Potten zijn altijd anders dan anders! Zo ook deze toffe bijzettafel. Dit is er niet een om in een hoekje te zetten, dit toffe ontwerp mag gezien worden! Bijzonder en sfeervol Pols Potten design! (1)
      Pols Potten Dot Kruk/Bijzettafel
      • 08718142045323
      1
      215.00 EUR
    • Pols Potten Dot Kruk/Bijzettafel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84548098.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143706972.jpg
      Pols Potten Pols Potten Dot Kruk/Bijzettafel Dot Kruk/Bijzettafel Dot Kruk/Bijzettafel Producten van Pols Potten zijn altijd anders dan anders! Zo ook deze toffe bijzettafel. Dit is er niet een om in een hoekje te zetten, dit toffe ontwerp mag gezien worden! Bijzonder en sfeervol Pols Potten design! (1)
      Pols Potten Dot Kruk/Bijzettafel
      • 08718142028159
      1
      215.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Kartell DEFAULT
        • kartell
      • Zuiver DEFAULT
        • zuiver
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hay (hay)
      • Kartell (kartell)
      • Zuiver (zuiver)
      • By boo (by_boo)
      • Fatboy (fatboy)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Cotoons (cotoons)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Express (express)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • HK Living (hk_living)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Koziol (koziol)
      • Label51 (label51)
      • Lapalma (lapalma)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Magis (magis)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Medidu (medidu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Novamed (novamed)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Skagerak (skagerak)
      • Suns (suns)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €115 (budget)
      • €115 - €200 (low)
      • €200 - €305 (medium)
      • > €305 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be