x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er krukjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Puik krukje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in krukje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Puik Bokk Kruk (b) 37 X (d) 28 X (h) 46 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150657342.jpg
      Puik Puik Bokk Kruk (b) 37 X (d) 28 X (h) 46 Cm Bokk Kruk (b) 37 X (d) 28 X (h) 46 Cm Bokk Kruk (b) 37 X (d) 28 X (h) 46 Cm Bokk Kruk (b) 37 X (d) 28 X (h) 46 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Bokk kruk van Puik is 37 centimeter breed, 28 centimeter diep en 46 centimeter hoog. De kruk heeft een vilten of leren bekleding en een stalen frame met een poedercoating. De vilten en leren bekleding zijn beide verkrijgbaar in drie kleuren. De Bokk kruk is gevuld met een traagschuim vulling. De ontwerper van de Bokk kruk is Ka-Lai Chan. (1)
      Puik Bokk Kruk (b) 37 X (d) 28 X (h) 46 Cm
      1
      149.25 EUR
    • Puik Bokk Kruk Oranje Leer (b) 37 X (h) 46 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157569517.jpg
      Puik Puik Bokk Kruk Oranje Leer (b) 37 X (h) 46 Cm Bokk Kruk Oranje Leer (b) 37 X (h) 46 Cm Bokk Kruk Oranje Leer (b) 37 X (h) 46 Cm Bokk Kruk Oranje Leer (b) 37 X (h) 46 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Puik Bokk Kruk Oranje Leer (b) 37 X (h) 46 Cm
      • 08719189001976
      1
      299.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vitra DEFAULT
        • vitra
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Kartell DEFAULT
        • kartell
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vitra (vitra)
      • Hay (hay)
      • Kartell (kartell)
      • Zuiver (zuiver)
      • By boo (by_boo)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Frama (frama)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Koziol (koziol)
      • Label51 (label51)
      • Lapalma (lapalma)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Magis (magis)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Medidu (medidu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Novamed (novamed)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Perfecta (perfecta)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Skagerak (skagerak)
      • Suns (suns)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Woood (woood)
      • Zijlstra (zijlstra)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €115 (budget)
      • €115 - €200 (low)
      • €200 - €305 (medium)
      • > €305 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be