x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er krukjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rough furniture krukje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in krukje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Rough furniture ROUGH-X Barstoel - Laagste prijsgarantie!
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121287600.jpg
      Rough furniture Rough furniture ROUGH-X Barstoel - Laagste prijsgarantie! ROUGH-X Barstoel - Laagste prijsgarantie! ROUGH-X Barstoel - Laagste prijsgarantie! Dit artikel van het merk ROUGH Furniture is gemaakt van kwalitatief en duurzaam Teakhout in de kleur Old Teak Greywash. Altijd de laagste prijsgarantie tuinmeubelen. Bekijk en bestel via onze webshop. (1)
      Rough furniture ROUGH-X Barstoel - Laagste prijsgarantie!
      • 08719172149630
      1
      deal
      143.95 EUR
    • Rough furniture ROUGH-S Barstoel (met rug)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151458633.jpg
      Rough furniture Rough furniture ROUGH-S Barstoel (met rug) ROUGH-S Barstoel (met rug) ROUGH-S Barstoel (met rug) Dit artikel van het merk ROUGH Furniture is gemaakt van kwalitatief en duurzaam Teakhout in de kleur Old Teak Greywash. Altijd de laagste prijsgarantie tuinmeubelen. Bekijk en bestel via onze webshop. (1)
      Rough furniture ROUGH-S Barstoel (met rug)
      • 08719507074521
      1
      deal
      179.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vitra DEFAULT
        • vitra
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Kartell DEFAULT
        • kartell
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vitra (vitra)
      • Hay (hay)
      • Kartell (kartell)
      • Zuiver (zuiver)
      • By boo (by_boo)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Frama (frama)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Koziol (koziol)
      • Label51 (label51)
      • Lapalma (lapalma)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Magis (magis)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Medidu (medidu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Novamed (novamed)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Perfecta (perfecta)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Skagerak (skagerak)
      • Suns (suns)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Woood (woood)
      • Zijlstra (zijlstra)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €115 (budget)
      • €115 - €200 (low)
      • €200 - €305 (medium)
      • > €305 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be