x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er krukjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vitra krukje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in krukje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Vitra Elephant Stool Kruk Basic Dark
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150657428.jpg
      Vitra Vitra Elephant Stool Kruk Basic Dark Elephant Stool Kruk Basic Dark Elephant Stool Kruk Basic Dark Elephant Stool Kruk Basic Dark : maakt je interieur bijzonder! De Elephant Stool is gemaakt van door en door gekleurd polypropyleen waarbij je kunt kiezen tussen zwart of crème. Hij is geschikt voor buitengebruik. Speciale additieven voorkomen kleurvervaging door UV-licht. Als de stoel langdurig aan zonlicht wordt blootgesteld, kan de kleur in de loop der tijd echter toch veranderen. Langdurige blootstelling aan de zon wordt daarom afgeraden. De kruk heeft een breedte van 51,5 centimeter, een... (1)
      Vitra Elephant Stool Kruk Basic Dark
      • 04055737005640
      • 08719172387667
      1
      100.00 EUR
    • Vitra Elephant Stool Kruk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150659559.jpg
      Vitra Vitra Elephant Stool Kruk Elephant Stool Kruk Elephant Stool Kruk Elephant Stool Kruk : maakt je interieur bijzonder! De Elephant Stool is gemaakt van door en door gekleurd polypropyleen waarbij je kunt kiezen tussen zwart of crème. Hij is geschikt voor buitengebruik. Speciale additieven voorkomen kleurvervaging door UV-licht. Als de stoel langdurig aan zonlicht wordt blootgesteld, kan de kleur in de loop der tijd echter toch veranderen. Langdurige blootstelling aan de zon wordt daarom afgeraden. De kruk heeft een breedte van 51,5 centimeter, een diepte van... (1)
      Vitra Elephant Stool Kruk
      1
      100.00 EUR
    • Vitra Elephant Stool Kruk Crème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150661022.jpg
      Vitra Vitra Elephant Stool Kruk Crème Elephant Stool Kruk Crème Elephant Stool Kruk Crème Elephant Stool Kruk Crème : maakt je interieur bijzonder! De Elephant Stool is gemaakt van door en door gekleurd polypropyleen waarbij je kunt kiezen tussen zwart of crème. Hij is geschikt voor buitengebruik. Speciale additieven voorkomen kleurvervaging door UV-licht. Als de stoel langdurig aan zonlicht wordt blootgesteld, kan de kleur in de loop der tijd echter toch veranderen. Langdurige blootstelling aan de zon wordt daarom afgeraden. De kruk heeft een breedte van 51,5 centimeter, een diep... (1)
      Vitra Elephant Stool Kruk Crème
      • 04055737005633
      • 08719172377989
      1
      100.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vitra DEFAULT
        • vitra
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Kartell DEFAULT
        • kartell
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vitra (vitra)
      • Hay (hay)
      • Kartell (kartell)
      • Zuiver (zuiver)
      • By boo (by_boo)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Frama (frama)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Koziol (koziol)
      • Label51 (label51)
      • Lapalma (lapalma)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Magis (magis)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Medidu (medidu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Novamed (novamed)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Perfecta (perfecta)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Skagerak (skagerak)
      • Suns (suns)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Woood (woood)
      • Zijlstra (zijlstra)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €115 (budget)
      • €115 - €200 (low)
      • €200 - €305 (medium)
      • > €305 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be