x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Altrex Double Decker huishoudtrap 5-treeds

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Altrex Double Decker huishoudtrap 5-treeds
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Altrex Double Decker huishoudtrap 5-treeds
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Altrex Double Decker huishoudtrap 5-treeds
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/125213942.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96057296.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96057302.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96057298.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96057303.jpg?ts=1
Altrex Altrex Double Decker huishoudtrap 5-treeds Double Decker huishoudtrap 5-treeds Double Decker huishoudtrap 5-treeds Bijzondere kenmerken De Double Decker huishoudtrap met 5 treden is de overtreffende trap in huishoudtrappen. Veilig, stevig en voorzien van vele handige extras. Deze lichtgewicht aluminium huishoudtrap is jouw stabiele basis bij alle kleine en grote klussen in en rond het huis. Deze huishoudtrap met 5 treden geeft maximaal stagemak. De Double Decker is daarmee onmisbaar bij elke klus op hoogte. Met zijn dubbele trede en bordes sta je stevig en heb je ruimte om te bewegen. Met het opbergvak en de emmerhaak heb je bovendien altijd een hand vrij. Dat is wel zo handig en veilig! Dubbele trede, dubbel zo veilig De Double Decker is de bestverkchte huishoudtrap van Altrex en heeft een unieke dubbele trede met een bordes voorzien van antislip coating. Daarmee heb je twee keer zoveel stavlak. Dat betekent extra veiligheid, stabiliteit en zekerheid. Makkelijk in gebruik Met de HandGrip klap je de 5-treeds huishoudtrap eenvoudig in. En dankzij het lichtgewicht aluminium is de Double Decker huish (1)
  • 08711563132993
  • 501105
  • 101029
4
deal
  • Technische details
    • ladder type: Normale ladder
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Aantal treden: 5
    • Antisliptreden: Ja
    • Uitschuifbaar: Nee
    • Hoogte: 1050 mm
    • Inklapbaar: Ja
    • Opberglade: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 184 cm
    • Breedte (cm): 52 cm
    • Gewicht: 6 kg
    • Hoogte wanneer opgevouwen: 1850 mm
    • Lengte: 99 cm
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver, Rood
  • Algemene kenmerken
    • Aantal delen: 1 Stuks
    • Garantie: 5 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Maximaal weegvermogen (g): 150000 g
    • Professioneel gebruik: Nee
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 150 kg
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2018
  • 127.99 147.00 EUR 4
    4
    • Toolsvoordelig Toolsvoordelig
      Dubbel zoveel stavlak
      127.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Altrex Double Decker huishoudtrap 5-treeds\\n\\nBeschrijving\\nDe Double Decker huishoudtrap is vernieuwd! Mét de nieuwe SmartBox, de Han...128.93, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Fixami.be Fixami.be
      8.77138738910532 (147)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bijzondere kenmerken De Double Decker huishoudtrap met 5 treden is de overtreffende trap in huishoudtrappen. Veilig, stevig en voorzien v...144.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Mijnijzerwaren Mijnijzerwaren
      De Double Decker huishoudtrap is vernieuwd!\\\\n\\\\n\\\\nM de nieuwe SmartBox, de HandGrip, het vertrouwde DoubleDeck, de Altrex Mobile ...147.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Altrex Woodytrex De Luxe Zoldertrap - 120 x 70 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147315986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122629900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122629899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122629898.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122629901.jpg?ts=1
      Altrex Altrex Woodytrex De Luxe Zoldertrap - 120 x 70 cm Woodytrex De Luxe Zoldertrap - 120 x 70 cm Woodytrex De Luxe Zoldertrap - 120 x 70 cm Altrex Woodytrex-De Luxe 3-delige zoldertrap (inklap) 120 x 70\\n\\nBeschrijving\\nDe Woodytrex-De Luxe is een mooi uitgevoerde en eenvoudig te monteren 3-delige zoldertrap. De bak (hoogte 17 cm) is voorzienvan een robuuste tochtstrip voor betere isolatie en nette afwerking.\\n\\nTechnische specificaties\\n * type: * max. plafondhoogte 2800mm * bakmaat 120 x 70cm * bakhoogte 170mm (1)
      Altrex Woodytrex De Luxe Zoldertrap - 120 x 70 cm
      • 08711563132221
      1
    • Altrex Varitrex-Do-it-All
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125287590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102448957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164376397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164376396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147153380.jpg?ts=1
      Altrex Altrex Varitrex-Do-it-All Varitrex-Do-it-All Varitrex-Do-it-All Altrex Varitrex-Do-it-All\\n\\nBeschrijving\\nDe Varitrex Do-it-All is een unieke telescopische aluminium vouwladder, die door zijn vele mogelijkheden multifunctioneel te gebruiken is. Deze vouwladder is zeer compact op te vouwen en geschikt voor een werkhoogte tot 4.30 m.\\n\\nTechnische specificaties\\n * type: * max. werkhoogte 4.30m * opberglengte 0.90m * uitgeschoven lengte 2.85 m - 3.40m * omschrijving Varitrex Do-it-All * aantal sporten 2 x 3 / 2 x 2 (3) * vloeroppervlakte 2270 x 770mm (1)
      Altrex Varitrex-Do-it-All
      • 08711563181434
      • 426772
      • 503580
      2
    • Altrex All Round 3 x 12 Reformladder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150210513.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102782314.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116303886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96057423.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96057418.jpg?ts=1
      Altrex Altrex All Round 3 x 12 Reformladder All Round 3 x 12 Reformladder All Round 3 x 12 Reformladder Altrex All Round 3-delige reformladder AR 3080 3 x 12\\n\\nBeschrijving\\nDe All Round ladder is zeer licht en perfect geschikt voor klussen in en rond het huis. Deze is verkrijgbaar in enkel rechte uitvoering en als 2- en 3-delige reformladder. Extra stacomfort door 32 mm diep, horizontaal stavlak van de D-sport Toprollen vergemakkelijken in- en uitschuiven langs de gevel (3-delig) en voorkomen beschadigingen De opsteekhaak met de veiligheidspal voorkomt ongewild inschuiven van de ladder Door reformhaak eenvoudig in A-stand te plaatsen Stabiliteitsbalk voorkomt wegzakken. Voor zachte ondergronden is de LadderMat verkrijgbaar\\n\\nTechnische specificaties\\n * type: AR 3080 * max. werkhoogte 8450mm * opberglengte 3100mm * gewicht 21.8kg * uitgeschoven lengte 7650mm * werkhoogte vrijstaand 4800mm * aantal sporten 3 x 12 * vloeroppervlakte 1960 x 940mm (1)
      Altrex All Round 3 x 12 Reformladder
      • 08711563156647
      • 108512
      • 258442
      2
    • Altrex 305003 | MiTOWER PLUS | Platform
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151813941.jpg?ts=1
      Altrex Altrex 305003 | MiTOWER PLUS | Platform 305003 | MiTOWER PLUS | Platform 305003 | MiTOWER PLUS | Platform Bijzondere kenmerken * Los platform geschikt voor uitbreiding van de MiTOWER Plus set * Passend voor de MiTOWER Plus * Past niet op de MiTOWER! (1)
      Altrex 305003 | MiTOWER PLUS | Platform
      • 08711563210301
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 113.74
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 113.74
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 113.74
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 113.74
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 113.74
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 113.74
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 118.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 118.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 114.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 114.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 114.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 122.32
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 122.32
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 122.32
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 122.32
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 122.32
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 122.32
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 122.32
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 122.32
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 122.32
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 122.32
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 122.32
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 122.32
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 122.32
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 122.94
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 122.94
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 122.94
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 122.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 122.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 122.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 122.94
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 128.93
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 128.93
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 128.93
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 128.93
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 128.93
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 128.93
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 128.93
    • teamvergelijk@vergelijk.be