x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Braun Silk-épil Bikinistyler FG1100

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Braun Silk-épil Bikinistyler FG1100
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Braun Silk-épil Bikinistyler FG1100
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Braun Silk-épil Bikinistyler FG1100
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/120083160.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/120083157.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209772391.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209772393.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/120083159.jpg?ts=1
Braun Braun Silk-épil Bikinistyler FG1100 Silk-épil Bikinistyler FG1100 Silk-épil Bikinistyler FG1100 Trim en style nauwkeurig je bikinizone Creëer nauwkeurige lijnen en contouren Creëer ook de perfecte vorm voor je wenkbrauwen 4 extras; inclusief precisiehoofd, bikinistylingkop en 2 trimkammen (8)
6.996128415744538 (16)
  • 04210201192732
  • 04210201003250
  • 04210201003298
  • FG1100
  • LG1100
  • 110047
  • 4960709
  • FG1100/PINK
2
good_buy
  • Functies
    • Wet & Dry: Nee
    • Wasbaar: Ja
  • Technische details
    • Precisietrimmer: Ja
    • Oplaadbaar: Nee
    • Bedoeld voor: Bikinilijn, Wenkbrauwen
    • Beschermkap: Ja
    • Gebruikstijd: 120 Minuten
    • Maximale haarlengte: 8 mm
    • Minimale haarlengte: 5 mm
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
    • Opbergtasje: Ja
    • Type stroombron: Batterijen
    • Precisiekam: Ja
    • Reinigingsborsteltje: Ja
    • Trimhulpstuk voor de bikinilijn: Ja
    • Trimmer: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Draadloos: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Inclusief batterij: Ja
  • Design
    • Kleur: Paars, Roze
    • Materiaal: Kunststof
  • Inhoud van de verpakking
    • Storage case: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterijtechnologie: Alkaline
    • Batterijtype: AAA (LR03)
  • Prestatie
    • Doel precisietrimmer: Wenkbrauw
  • 23.99 27.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Trim en style nauwkeurig je bikinizone Creëer nauwkeurige lijnen en contouren Creëer ook de perfecte vorm voor je wenkbrauwen 4 extras; i...23.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Braun Silk-épil Bikinistyler FG1100 scheer of trim je nét die plekjes waarbij de gemiddelde ladyshave het laat afweten. Ideaal dus...27.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 16 16
    • Scheert niet glad
      Ik heb mee mogen doen aan het gratis testen van de Braun slik-epil. Het is echter niet helemaal wat ik er van verwachten , het onthaar product snijd alleen de haren weg en verwijderd geen haarborstel, je krijgt dus niet echt een zijdezachte bikinilijn hiermee. Ook heb ik hem gebruikt voor mijn wenkbrauwen dit ging niet zo keurig , hierdoor had ik enkele happen eruit, voor enkele losse haren op de neusboog of De arcadeboog is dit product uitermate geschikt .
      4.0
      0 10
      • Klein
      • Maakt herrie
    • Fijne trimmer!
      Deze trimmer is erg fijn in gebruik en omdat de kop klein is kom je ook goed op plekken waar je anders minder makkelijk bij komt. Ik heb dit product gekregen om uit te proberen en ik ben er zeer tevreden over. Absoluut een aanrader als je gemakkelijk en snel je bikinilijn bij wil werken!
      8.0
      0 10
      • Makkelijk in gebruik
      • Goedkoop
    • compact en handig in gebruik
      De vormgeving is fijn, hij ligt lekker in de hand en is wat groter dan een pen. Erg handig vind ik dat hij op batterijen werkt en deze lang mee gaan. Het is prettig dat er meerdere opzetstukjes bij geleverd zitten. Wel voelt het apparaat enorm licht en daardoor wat goedkoop aan. Ik heb dit apparaat gratis ontvangen om te testen. Al met al ben ik tevreden met dit apparaat.
      6.0
      0 10
      • gewicht
      • werkt op batterij
      • gebruiksvriendelijk
      • geluid
      • niet waterdicht
    • Goed scheerapparaat
      Ik heb de FG 1100 nu een paar weken in gebruik. Hij is lekker klein en dus makkelijk mee te nemen als je op vakantie of iets gaat. Hij scheert goed alle haartjes weg en er zit ook nog een apart opzetstukje bij voor je wenkbrauwen. Daar kan ik helaas verder geen mening over geven omdat ik die niet gebruikt heb. Ik heb het product ontvangen om te testen, en ik vind het zeker een aanrader!
      8.0
      0 10
      • Klein
      • Handig in gebruik
    • Wilkinson 5x Wilkinson Woman Scheermes Voordeelverpakking Intuition Sensitive Care 1 set
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164134750.jpg?ts=1
      Wilkinson Wilkinson 5x Wilkinson Woman Scheermes Voordeelverpakking Intuition Sensitive Care 1 set 5x Wilkinson Woman Scheermes Voordeelverpakking Intuition Sensitive Care 1 set 5x Wilkinson Woman Scheermes Voordeelverpakking Intuition Sensitive Care 1 set Wilkinson Woman Scheermes Voordeelverpakking Intuition Sensitive Care Het multitasking scheersysteem bespaart tijd en is ideaal voor iedereen die van een aangenaam en nauwkeurig scheerresultaat houdt, maar het graag ongecompliceerd houdt. Dit systeem schuimt en scheert tegelijkertijd! * Alles in één stap: Schuimt, scheert en hydrateert de huid tijdens het scheren. * Huidconditioner: Deze schuimt op zodra het met water in aanraking komt en is verrijkt met Aloë Vera, Vitamine E en Provitamine B... (2)
      Wilkinson 5x Wilkinson Woman Scheermes Voordeelverpakking Intuition Sensitive Care 1 set
      • 04027800407149
      1
      deal
    • Alpina Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209844311.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223706867.jpg?ts=1
      Alpina Alpina Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar alpina Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam en Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - USB Oplaadbaar (1)
      Alpina Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar
      • 08711252188331
      • 871125218833
      • 63914277
      1
    • Velform Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159375677.jpg?ts=1
      Velform Velform Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen Velform Amazing Legs Ladyshaver Pijnloos Ontharen (1)
      Velform Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen
      • 00644812047084
      1
    • Best of Tv Bst Flawless Body EPIL50 Scheerapparaat Wit en Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154415519.jpg?ts=1
      Best of Tv Best of Tv Bst Flawless Body EPIL50 Scheerapparaat Wit en Goud Bst Flawless Body EPIL50 Scheerapparaat Wit en Goud Bst Flawless Body EPIL50 Scheerapparaat Wit en Goud Flawless Ladyshaver body scheerapparaat vrouwen oplaadbaar Wit/goud (3)
      Best of Tv Bst Flawless Body EPIL50 Scheerapparaat Wit en Goud
      • 03700590910068
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 22.45
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 22.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 22.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.45
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 26.12
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.12
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 27.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 22.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 22.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.45
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 23.79
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.79
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 26.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.98
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 23.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be