x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips BRL140/00 SatinShave

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips BRL140/00 SatinShave
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips BRL140/00 SatinShave
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips BRL140/00 SatinShave
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/130319598.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165107449.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/130319596.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84724046.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/130319595.jpg?ts=1
Philips Philips BRL140/00 SatinShave BRL140/00 SatinShave BRL140/00 SatinShave De Philips BRL140/00 SatinShave is volledig waterdicht en hierdoor geschikt voor zowel nat als droog gebruik. Dus of je deze ladyshave nou graag onder de douche gebruikt, of liever op een droge huid; het is allebei mogelijk. De scheerkop is flexibel. Handig, want zo houdt het apparaat contact met de contouren van je lichaam. De kammetjes aan weerszijden van de scheerkop leiden de haartjes naar het scheerblad voor een glad resultaat zonder haartjes te missen. Deze Philips ladyshave heeft parel... (7)
  • 08710103748182
  • 08710103768227
  • 08710103756934
  • 08710103756538
  • 08710103762676
  • 4002811
  • 3285655
  • BRL140/00
  • BRL14000
  • 000000000000235064
4
good_buy
  • Functies
    • Wet & Dry: Ja
    • Wasbaar: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Draadloos: Ja
    • Garantie: 2, 12 jaar
    • Geslacht: Unisex, Kinderen, Dames
  • Technische details
    • Oplaadbaar: Ja
    • Gebruikstijd: 60 Minuten
    • Type stroombron: Accu
    • Waterdicht: Ja
  • Design
    • Kleur: Roze, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief laadstation: Nee
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 8 Uur
    • Levensduur batterij: 40 Minuten
    • Snel opladen: Nee
  • Indicatie
    • Indicatie 'batterij wordt opgeladen': Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
  • 34.95 49.99 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      Bewegend scheerhoofd: Het bewegende scheerhoofd glijdt op natuurlijke wijze over de contouren en natuurlijke rondingen van uw lichaam en ...34.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Philips BRL140/00 SatinShave is volledig waterdicht en hierdoor geschikt voor zowel nat als droog gebruik. Dus of je deze ladyshave no...39.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Plein.be Plein.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Philips Scheerapparaat SatinsShave Advanced-Ladyshave Ervaar een gladde en zachte scheerbeurt voor jouw benen en lichaam. De SatinShave A...
      39.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Philips.be Philips.be
      Ervaar een gladde en zachte scheerbeurt voor uw benen en lichaam. De SatinShave Advanced-ladyshave zorgt zelfs in bad of onder de douche ...49.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Alpina Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209844311.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223706867.jpg?ts=1
      Alpina Alpina Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar Multifunctioneel: dit 4-in-1 scheerapparaat voor dames van Alpina ziet er goed uit en is vrij multifunctioneel. Bovendien is hij overal gemakkelijk te bereiken. Dat komt doordat hij via USB oplaadbaar is. Plus 4 opzetstukken: het damesscheerapparaat bevat 4 praktische opzetstukken: een brede scheerkop, een ronde scheerkop, een neustrimmer en een wenkbrauwtrimmer. Scheerkop en bikini: de brede scheerkop is geschikt voor het scheren van benen, oksels en bikinizone. Het ronde scheeropzetstuk hel... (1)
      Alpina Ladyshave - Scheerapparaat Vrouwen - 4-in-1 - Lichaam En Gezicht - Incl. Wenkbrauwtrimmer - Oplaadbaar
      • 08711252188331
      • 871125218833
      • 63914277
      2
    • Remington BKT4000 Bikini Trimmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145018313.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84507450.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84507449.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140574794.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140574798.jpg?ts=1
      Remington Remington BKT4000 Bikini Trimmer BKT4000 Bikini Trimmer BKT4000 Bikini Trimmer De Remington BKT4000 is een draadloze bikinitrimmer. Volledig opgeladen heeft hij genoeg vermogen om 60 minuten te trimmen. Dankzij de smalle trimkop zijn alle plekjes goed te bereiken. Zonder opzetkam trim je op een lengte van 0,2 millimeter. Gebruik je één van de standaard meegeleverde opzetkammen, dan heb je keuze uit 2 lengtes: van 2 en 4 millimeter. Hoe je de trimmer ook vasthoudt of in welke richting je trimt, door de opzetkammen zijn de scheerlengtes altijd netjes gelijk. Je gebruikt d... (2)
      Remington BKT4000 Bikini Trimmer
      • 04008496869978
      • 42055 560 100
      • BKT4000C
      • 42055.560.100
      • 42055560100
      • 3295683
      5
    • Solac BE1010 Aissea Soft Ladyshave met Accessoires Wit/Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146883616.jpg?ts=1
      Solac Solac BE1010 Aissea Soft Ladyshave met Accessoires Wit/Roze BE1010 Aissea Soft Ladyshave met Accessoires Wit/Roze BE1010 Aissea Soft Ladyshave met Accessoires Wit/Roze Solac BE1010 Roze, Wit (1)
      Solac BE1010 Aissea Soft Ladyshave met Accessoires Wit/Roze
      • 08433766030288
      1
    • Velform Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159375677.jpg?ts=1
      Velform Velform Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen Velform Amazing Legs Ladyshaver Pijnloos Ontharen (1)
      Velform Amazing Legs – Ladyshaver Pijnloos Ontharen
      • 00644812047084
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 27.78
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 24.79
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.79
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 24.79
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.79
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 31.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 31.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 31.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 31.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be