x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

GBC - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st.

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews GBC - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st.
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties GBC - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st.
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
GBC - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st.
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150534974.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145655310.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108076074.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147081068.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/114086451.jpg?ts=1
GBC GBC - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st. - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st. - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st. Glanzend oppervlak Geschikt voor A5 2 x 125 mic Met afgeronde veiligheidshoeken Omvang levering: GBC lamineerzakken A5, 154x216mm, glanzend, 2x125mic (1)
  • 00033816100411
3
  • Design
    • Kleur: Transparant, Wit
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 154 mm
    • Lengte: 216 mm
  • 15.89 20.91 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Glanzend oppervlak Geschikt voor A5 2 x 125 mic Met afgeronde veiligheidshoeken Omvang levering: GBC lamineerzakken A5, 154x216mm, glanze...15.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      GBC - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st.16.39, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Office-deals.be Office-deals.be
      9.00388343280236 (21)
      * Premium quality plastificeerhoes voor een glanzend en glashelder eindresultaat. * Diverse formaten en diktes leverbaar. * Dikte in micr...20.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • GBC Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126010719.jpg?ts=1
      GBC GBC Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2 Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2 Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2 Met de HeatSeal ProSeries 4500LM lamineermachine kunt u documenten lamineren tot A2 formaat. Dankzij de hete roltechnologie is de 4500LM geschikt voor een reeks hoogwaardige, grafische toepassingen. Digitaal display met 9 snelheidsopties, 5 vooringestelde temperatuurinstellingen plus een handmatige optie. Dankzij de digitale display met 9 snelheidsinstellingen beschikt de gebruiker over vooringestelde standen voor veel toegepaste handelingen en kan hij de snelheids- en temperatuurinstellingen... (1)
      GBC Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2
      • 00033816032927
      • 1700520
      1
    • Fellowes LAM MACH L80-A4
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110411660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220527759.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101153868.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124411715.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130233574.jpg?ts=1
      Fellowes Fellowes LAM MACH L80-A4 LAM MACH L80-A4 LAM MACH L80-A4 Fellowes L80 Zwart (1)
      Fellowes LAM MACH L80-A4
      • 00043859668854
      1
    • Olympia A 235 plus lamineerapp. zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155128820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151062580.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176544400.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100166418.jpg?ts=1
      Olympia Olympia A 235 plus lamineerapp. zwart A 235 plus lamineerapp. zwart A 235 plus lamineerapp. zwart Hoge kwaliteit: hoogwaardig verwarmingssysteem voorkomt blaasvorming bij lamineerhoezen, 4 rollen lamineersysteem, laminator creëert 380 mm/minuut. Absoluut veelzijdig: foliedikte 80 - 125 micron, lamineerfolie mat of glanzend DIN A6, A5, A4 bruikbaar, koud- en warmlamineren mogelijk. Hoge veiligheid: automatische uitschakeling bij oververhitting, snelle probleemoplossing door middel van de ontgrendelknop. Modern design: zeer platte behuizing werkt hedendaags en chique, overzichtelijke led-in... (1)
      Olympia A 235 plus lamineerapp. zwart
      • 04030152031399
      2
    • Leitz iLAM Home A4 Paars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223951968.jpg?ts=1
      Leitz Leitz iLAM Home A4 Paars iLAM Home A4 Paars iLAM Home A4 Paars Leitz iLAM Home Lamineerapparaat A4 Formaat - Geschikt voor 80-100 Micron - Violet (1)
      Leitz iLAM Home A4 Paars
      • 04002432113095
      • 3688505
      • 73660065
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 14.78
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 14.78
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 14.78
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 14.48
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 14.38
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 14.28
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 14.28
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.28
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.28
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.28
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.28
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.28
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.28
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 13.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 13.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 13.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 19.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 19.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.45
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 11.98
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 11.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 15.89
    • teamvergelijk@vergelijk.be