x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hama Laminator A3 Home L310

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hama Laminator A3 Home L310
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hama Laminator A3 Home L310
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hama Laminator A3 Home L310
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220306802.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158146070.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/188345080.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158146071.jpg?ts=1
Hama Hama Laminator A3 Home L310 Laminator A3 Home L310 Laminator A3 Home L310 Gewicht verpakking: 1,74 kg Afmetingen verpakking: 8,2 L x 46,0 H x 13,6 W (cm), Gewicht: 3.66408279444 Pond, Fabrikant: Hama (1)
  • 04007249503176
  • HA-00050317
  • 7290485
  • 50317
2
  • Algemene kenmerken
    • Maximaal aantal vellen: A3
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 39.99 55.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Gewicht verpakking: 1,74 kg Afmetingen verpakking: 8,2 L x 46,0 H x 13,6 W (cm), Gewicht: 3.66408279444 Pond, Fabrikant: Hama39.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      55.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • GBC Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126010719.jpg?ts=1
      GBC GBC Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2 Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2 Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2 Met de HeatSeal ProSeries 4500LM lamineermachine kunt u documenten lamineren tot A2 formaat. Dankzij de hete roltechnologie is de 4500LM geschikt voor een reeks hoogwaardige, grafische toepassingen. Digitaal display met 9 snelheidsopties, 5 vooringestelde temperatuurinstellingen plus een handmatige optie. Dankzij de digitale display met 9 snelheidsinstellingen beschikt de gebruiker over vooringestelde standen voor veel toegepaste handelingen en kan hij de snelheids- en temperatuurinstellingen... (1)
      GBC Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2
      • 00033816032927
      • 1700520
      1
    • Leitz iLAM Office A4
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150557076.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105344513.jpg?ts=1
      Leitz Leitz iLAM Office A4 iLAM Office A4 iLAM Office A4 Met de Leitz iLAM Office A4 lamineer je documenten tot A4 formaat. Steek de stekker in het stopcontact en na 1 minuut is het lamineerapparaat gebruiksklaar. Je plastificeert 1 A4'tje in 45 seconden, hierdoor is de machine geschikt voor op kantoor. Maak bijvoorbeeld een muismat van het overzicht met alle sneltoetsen door deze te lamineren. (1)
      Leitz iLAM Office A4
      • 04002432112883
      • 04002432112876
      • 72510084
      2
    • Fellowes Venus 2 A3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155126831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155360479.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161340864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215979572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108381113.jpg?ts=1
      Fellowes Fellowes Venus 2 A3 Venus 2 A3 Venus 2 A3 Volautomatisch kantoorlamineerapparaat met supersnelle opwarmtijd van 30 seconden Voor lamineerfolie tot 250 micron (2 x 250) Eenvoudige 1-touch bediening met terugloopfunctie voor het verwijderen van scheef ingelegde folies Inclusief starterkit voor 10 laminaties (A4 80 micron) (1)
      Fellowes Venus 2 A3
      • 00043859641239
      • 50043859641234
      • 5734201
      2
    • Hama Laminator Din A4 Home L410
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150566660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124404825.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124404827.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124404826.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158141509.jpg?ts=1
      Hama Hama Laminator Din A4 Home L410 Laminator Din A4 Home L410 Laminator Din A4 Home L410 Hama Laminator Din A4 Home L410 (1)
      Hama Laminator Din A4 Home L410
      • 04007249503169
      • 3830785
      • HA-00050316
      • 50316
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 40.66
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 40.66
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 52.74
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 52.74
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 52.74
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be