x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Omega OLP280 lamineersysteem Koude/warme lamineermachine 250 mm/min Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Omega OLP280 lamineersysteem Koude/warme lamineermachine 250 mm/min Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Omega OLP280 lamineersysteem Koude/warme lamineermachine 250 mm/min Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Omega OLP280 lamineersysteem Koude/warme lamineermachine 250 mm/min Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/198504130.jpg?ts=1
Omega Omega OLP280 lamineersysteem Koude/warme lamineermachine 250 mm/min Zwart OLP280 lamineersysteem Koude/warme lamineermachine 250 mm/min Zwart OLP280 lamineersysteem Koude/warme lamineermachine 250 mm/min Zwart Omega OLP280 lamineersysteem Koude/warme lamineermachine 250 mm/min Zwart (1)
  • 05907595434904
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 36.50 36.50 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Omega OLP280 lamineersysteem Koude/warme lamineermachine 250 mm/min Zwart36.50, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • GBC Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126010719.jpg?ts=1
      GBC GBC Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2 Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2 Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2 Met de HeatSeal ProSeries 4500LM lamineermachine kunt u documenten lamineren tot A2 formaat. Dankzij de hete roltechnologie is de 4500LM geschikt voor een reeks hoogwaardige, grafische toepassingen. Digitaal display met 9 snelheidsopties, 5 vooringestelde temperatuurinstellingen plus een handmatige optie. Dankzij de digitale display met 9 snelheidsinstellingen beschikt de gebruiker over vooringestelde standen voor veel toegepaste handelingen en kan hij de snelheids- en temperatuurinstellingen... (1)
      GBC Lamineermachine Heatseal Proseries 4500Lm A2
      • 00033816032927
      • 1700520
      1
    • Leitz iLAM Office A4
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150557076.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105344513.jpg?ts=1
      Leitz Leitz iLAM Office A4 iLAM Office A4 iLAM Office A4 Met de Leitz iLAM Office A4 lamineer je documenten tot A4 formaat. Steek de stekker in het stopcontact en na 1 minuut is het lamineerapparaat gebruiksklaar. Je plastificeert 1 A4'tje in 45 seconden, hierdoor is de machine geschikt voor op kantoor. Maak bijvoorbeeld een muismat van het overzicht met alle sneltoetsen door deze te lamineren. (1)
      Leitz iLAM Office A4
      • 04002432112883
      • 04002432112876
      • 72510084
      2
    • GBC - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150534974.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145655310.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108076074.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147081068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114086451.jpg?ts=1
      GBC GBC - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st. - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st. - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st. Glanzend oppervlak Geschikt voor A5 2 x 125 mic Met afgeronde veiligheidshoeken Omvang levering: GBC lamineerzakken A5, 154x216mm, glanzend, 2x125mic (1)
      GBC - Lamineerhoes - A5 - 250 micron - 100 st.
      • 00033816100411
      2
    • Fellowes Spectra A4
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162152401.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101746486.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155322306.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101152661.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201833503.jpg?ts=1
      Fellowes Fellowes Spectra A4 Spectra A4 Spectra A4 Heb je een aantal documenten die je veilig wil bewaren? Met de Fellowes Spectra A4 voorzie je jouw documenten eenvoudig van een stevig jasje. Door zijn snelheid is de Spectra A4 vooral geschikt als je slechts enkele documenten per week wil lamineren. Ben je klaar met lamineren? De Sleepmode zorgt ervoor dat hij vanzelf uitschakelt als hij niet meer wordt gebruikt. (1)
      Fellowes Spectra A4
      • 00043859680214
      • 5737801
      4
    • min
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 36.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be