x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Osram LED E14 Candle 4W Warm White

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Osram LED E14 Candle 4W Warm White
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Osram LED E14 Candle 4W Warm White
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Osram LED E14 Candle 4W Warm White
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/129420429.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215532291.jpg?ts=1
Osram Osram LED E14 Candle 4W Warm White LED E14 Candle 4W Warm White LED E14 Candle 4W Warm White OSRAM LED kaars STAR CLASSIC B 25 Helder - E14 fitting - 4 watt (25 watt) - 250 lumen (1)
  • 04052899913622
  • 4052899913622
1
  • Technische details
    • Aantal lampen: 1
    • Energieklasse product: A+
    • Levensduur lamp: 15000 Uur
    • Aantal per verpakking: 1 Stuks
    • Kleurtemperatuur: 2700 °K
    • Luminous flux: 250 lm
    • Vermogen lamp: 4 Watt
  • 17.17 17.17 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      OSRAM LED kaars STAR CLASSIC B 25 Helder - E14 fitting - 4 watt (25 watt) - 250 lumen17.17, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Signify LED-lamp capsule 1,7W G4 - 2 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125212063.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203756923.jpg?ts=1
      Signify Signify LED-lamp capsule 1,7W G4 - 2 stuks LED-lamp capsule 1,7W G4 - 2 stuks LED-lamp capsule 1,7W G4 - 2 stuks Philips LED Capsule steeklampjes met G4 fitting - 12V - 0.9W = 10W - Warm wit - 2x (1)
      Signify LED-lamp capsule 1,7W G4 - 2 stuks
      • 08718696793381
      • 08718696793374
      • 8718696793374
      1
    • Philips LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186439032.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186553547.jpg?ts=1
      Philips Philips LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp Philips Ledinaire LED Zwart (1)
      Philips LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp
      • 08710163331263
      • ess-ledshop-groenovatie.com-347826894
      1
    • V-TAC V TAC wifi led lamp VT 5015 4.5W 5 x 5,5 cm wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177717087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177264152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177264149.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177264156.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207902211.jpg?ts=1
      V-TAC V-TAC V TAC wifi led lamp VT 5015 4.5W 5 x 5,5 cm wit V TAC wifi led lamp VT 5015 4.5W 5 x 5,5 cm wit V TAC wifi led lamp VT 5015 4.5W 5 x 5,5 cm wit 3 lichtstanden (warm/natuurlijk/koud). Besturing via app Alexa Google Nest. Wifi-verbinding. (1)
      V-TAC V TAC wifi led lamp VT 5015 4.5W 5 x 5,5 cm wit
      • 03800157641326
      2
    • Signify Classic E27 Peerlamp 5.5W Flame Dimbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145704012.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169587249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155512292.jpg?ts=1
      Signify Signify Classic E27 Peerlamp 5.5W Flame Dimbaar Classic E27 Peerlamp 5.5W Flame Dimbaar Classic E27 Peerlamp 5.5W Flame Dimbaar Philips Glas LED Spiral Lichtbron - Fitting E27 - Dimbaar (1)
      Signify Classic E27 Peerlamp 5.5W Flame Dimbaar
      • 08718699676032
      • 8718699676032
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 15.41
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.41
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 15.41
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 15.41
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 15.41
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 15.41
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.41
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.41
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.41
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.41
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 16.92
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 17.17
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 17.17
    • teamvergelijk@vergelijk.be