x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Velleman MK101

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Velleman MK101
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Velleman MK101
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Velleman MK101
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116410056.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183762117.jpg?ts=1
Velleman Velleman MK101 MK101 MK101 Whadda MK101 Knipperlicht Bouwpakket 9 V/DC (1)
  • 05410329001018
  • MK101
2
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2017
  • 13.98 14.90 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Stroomverbruik: +/-8 mA. Stroomvoorziening: 9V-batterij (niet meegeleverd). Afm. ca. 65 x 70 x 30 mm.13.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kabelshop Kabelshop
      Valentijnshart soldeerpakket - Laat het hart van jouw geliefde sneller knoppen met dit verlichte valentijnshartje. Dit bouwpakket bestaat...14.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • RZB Navona kantoor vloerlamp, 840 sensoren wit alu
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216104800.jpg?ts=1
      RZB RZB Navona kantoor vloerlamp, 840 sensoren wit alu Navona kantoor vloerlamp, 840 sensoren wit alu Navona kantoor vloerlamp, 840 sensoren wit alu LED-kantoor-vloerlamp Navona met intelligente aanwezigheids- en lichtsterkteregeling De Navona staanlamp is geschikt voor enkele en dubbele werkplekken en zorgt net als een uplighter voor een gelijkmatige basisverlichting (80 %) en een neerwaartse werkplekverlichting (20 %). De staanlamp kan eenmalig met een wipschakelaar (ook lichtsterktewaarden opslaan) en automatisch met een lichtsterkte- en aanwezigheidssensor worden geschakeld en gedimd. Het indirecte licht wordt uitgestraald door een doorzichtige plastic afdekking, het directe licht door een microprismatische laag; deze laatste vermindert verblinding. Beide plastic roosters zijn niet vergelend. - UGR < 19; BAP-conform volgens DIN EN 12464-1 (1)
      RZB Navona kantoor vloerlamp, 840 sensoren wit alu
      • 04051859747291
      1
    • Glamox LED tafellamp Motus Flat 2.700K-4.000K wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216104844.jpg?ts=1
      Glamox Glamox LED tafellamp Motus Flat 2.700K-4.000K wit LED tafellamp Motus Flat 2.700K-4.000K wit LED tafellamp Motus Flat 2.700K-4.000K wit Motus Flat beweegbare LED tafellamp met afstembare witfunctie Functioneel, efficiënt en aanpasbaar - zo kan de bureaulamp Motus Flat LED worden omschreven, die bijzonder geschikt is voor gebruik op de werkplek. Het heeft een veerontlaste arm met een geïntegreerd scharnier op het frame en is gemaakt van aluminium met poedercoating. De speciale Pitch, Yaw & Roll technologie maakt een optimale positionering van de armatuurkop mogelijk en beïnvloedt zo ook de lichtverdeling, die via een lens asymmetrisch wordt uitgestraald. Via de schakelaars op de ronde, stabiele lampvoet kan Motus Flat niet alleen worden in- en uitgeschakeld, maar ook traploos worden gedimd en kan de lichtkleur in drie stappen worden aangepast. Bovendien heeft de tafellamp een timer die zorgt voor automatische uitschakeling na een vooraf ingestelde tijd. - Pitch, Yaw & Roll technologie (Pitch = op en neer, Yaw = van links naar rechts, Roll = van boven naar beneden) - Geschikt voor VDU-werkplekken dankzij UGR-waarde 90 - (1)
      Glamox LED tafellamp Motus Flat 2.700K-4.000K wit
      1
    • ELC Elaria LED vloerlamp met bewegingssensor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218947921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229174300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221353317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219143298.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219143301.jpg?ts=1
      ELC ELC Elaria LED vloerlamp met bewegingssensor Elaria LED vloerlamp met bewegingssensor Elaria LED vloerlamp met bewegingssensor LED-vloerlamp Elaria - werklamp met bewegingssensor De in de Elaria LED-staanlamp geïnstalleerde LED's met universele witte lichtkleur verspreiden elk een direct en indirect licht van 50 % en zorgen zo voor een zeer aangename verlichting van de werkplek. De aluminium kantoor-vloerlamp heeft een zilverkleurige poedercoating en is voorzien van een geïntegreerde bewegingssensor. Deze detecteert bewegingen in een straal van 85° en een reikwijdte tot 3,5 m en schakelt het licht na 30 minuten automatisch uit als binnen het detectiebereik van de sensor geen beweging wordt waargenomen. Technische gegevens: - flikkervrij licht - universele witte kleurtemperatuur (4.000 K) - direct licht (50 %) en indirect licht (50 %) - UGR < 19 - Slagvastheid IK05 - U-vormige, platte basis (1)
      ELC Elaria LED vloerlamp met bewegingssensor
      • 04251911719734
      1
      deal
    • BES LED Led Ufo High Bay 150 Watt - Magazijnverlichting - Waterdicht Ip65 - Helder/koud Wit 6000k - Aluminium - Osram Leds
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223841344.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215570205.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215570202.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215570201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215570200.jpg?ts=1
      BES LED BES LED Led Ufo High Bay 150 Watt - Magazijnverlichting - Waterdicht Ip65 - Helder/koud Wit 6000k - Aluminium - Osram Leds Led Ufo High Bay 150 Watt - Magazijnverlichting - Waterdicht Ip65 - Helder/koud Wit 6000k - Aluminium - Osram Leds Led Ufo High Bay 150 Watt - Magazijnverlichting - Waterdicht Ip65 - Helder/koud Wit 6000k - Aluminium - Osram Leds OSRAM chip 150W vermogen Helder/Koud Wit 6000K Zwart Materiaal is van aluminium Beschermingsgraad IP65 Waterdicht magazijn, magazijnverlichting (1)
      BES LED Led Ufo High Bay 150 Watt - Magazijnverlichting - Waterdicht Ip65 - Helder/koud Wit 6000k - Aluminium - Osram Leds
      • 06094143045008
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 12.33
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 11.49
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 13.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be