x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Goobay 30565

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Goobay 30565
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Goobay 30565
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Goobay 30565
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/114435753.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156410922.jpg?ts=1
Goobay Goobay 30565 30565 30565 Goobay 30565 energy-saving lamp 1,2 W E14 A+ (1)
  • 04040849305658
  • 30565
1
  • Technische details
    • Dimbaar: Nee
    • Energieklasse product: A+
    • Levensduur lamp: 30000 Uur
    • Beam angle: 300 °
    • Color Rendering Index (CRI): 84
    • Equivalent gloeilamp vermogen: 10 Watt
    • Kleurtemperatuur: 2700 °K
    • Luminous flux: 80 lm
    • Opstarttijd: 10 ms
    • Power factor: 0.5
    • Vermogen lamp: 1.2 Watt
  • Algemene kenmerken
    • Fitting: E14
    • Energieverbruik (1000 uur): 2 kWu
  • Gewicht en omvang
    • Doorsnede (cm): 6.2 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP54
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2018
  • 13.05 13.05 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Goobay 30565 energy-saving lamp 1,2 W E14 A+13.05, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • HQ Power Led-Lichtslang - 2 Kanalen - Meerkleurig + Controller (9M)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205409785.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247418188.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233156894.jpg?ts=1
      HQ Power HQ Power Led-Lichtslang - 2 Kanalen - Meerkleurig + Controller (9M) Led-Lichtslang - 2 Kanalen - Meerkleurig + Controller (9M) Led-Lichtslang - 2 Kanalen - Meerkleurig + Controller (9M) EHQ Power LED Lichtslang - Multicolour - 9m -324 LED - Met afstandsbediening (1)
      HQ Power Led-Lichtslang - 2 Kanalen - Meerkleurig + Controller (9M)
      • 05410329702649
      1
    • Segula LED-floating-reflectorlampG200 E27 8Whelder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165069198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234625804.jpg?ts=1
      Segula Segula LED-floating-reflectorlampG200 E27 8Whelder LED-floating-reflectorlampG200 E27 8Whelder LED-floating-reflectorlampG200 E27 8Whelder Segula Floating lamp (1)
      Segula LED-floating-reflectorlampG200 E27 8Whelder
      • 04260150050430
      1
    • Philips - Led Spot 10 Pack - Corepro 827 36d - Gu10 Fitting - Dimbaar - 5w - Warm Wit 2700k Vervangt 50w
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223904085.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153819345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153819349.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153819352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153819356.jpg?ts=1
      Philips Philips - Led Spot 10 Pack - Corepro 827 36d - Gu10 Fitting - Dimbaar - 5w - Warm Wit 2700k Vervangt 50w - Led Spot 10 Pack - Corepro 827 36d - Gu10 Fitting - Dimbaar - 5w - Warm Wit 2700k Vervangt 50w - Led Spot 10 Pack - Corepro 827 36d - Gu10 Fitting - Dimbaar - 5w - Warm Wit 2700k Vervangt 50w 5 watt vermogen Vervangt 50 watt Warm wit 2700K Dimbaar 36 graden stralingshoek 15.000 branduren (1)
      Philips - Led Spot 10 Pack - Corepro 827 36d - Gu10 Fitting - Dimbaar - 5w - Warm Wit 2700k Vervangt 50w
      • 06013904078093
      2
    • Philips LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186439032.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186553547.jpg?ts=1
      Philips Philips LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp Philips Ledinaire LED Zwart (1)
      Philips LEDinaire LED Breedstraler BVP155 150W 840 15750lm PSU | Koel Wit | Waterdicht | Bouwlamp
      • 08710163331263
      • ess-ledshop-groenovatie.com-347826894
      1
    • min
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 13.05
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 13.05
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 13.05
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 13.05
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 13.05
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 13.05
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 13.05
    • teamvergelijk@vergelijk.be