x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Columbia laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Columbia Street Elite Rugzak 25L, shark 2020 Laptop Rugzak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151726730.jpg
      Columbia Columbia Street Elite Rugzak 25L, shark 2020 Laptop Rugzak Street Elite Rugzak 25L, shark 2020 Laptop Rugzak Street Elite Rugzak 25L, shark 2020 Laptop Rugzak Waterafstotende rugzak met een inhoud van 25 liter, ideaal voor dagelijks pendelen of om te wandelen. Optimaal comfort dankzij Techlite-schokdempingstechnologie, afneembare heupriem en gewatteerd ruggedeelte. Speciaal gevoerd vak voor 15-inch laptops, geschikt voor 3-liter drinksystemen. Borstband met reddingsfluitje en reflecterende ritssluiting voor meer veiligheid en betere zichtbaarheid. Inhoud: 1 x Columbia Street Elite 25L, rugzak, kleur: Shark, artikelnr.: 1832461 (1)
      Columbia Street Elite Rugzak 25L, shark 2020 Laptop Rugzak
      • 00191455888470
      2
      68.39 EUR
    • Columbia Street Elite Rugzak 25L, cool grey 2020 Laptop Rugzak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136884188.jpg
      Columbia Columbia Street Elite Rugzak 25L, cool grey 2020 Laptop Rugzak Street Elite Rugzak 25L, cool grey 2020 Laptop Rugzak Street Elite Rugzak 25L, cool grey 2020 Laptop Rugzak Waterafstotende rugzak met een inhoud van 25 liter, ideaal voor dagelijks pendelen of wandelen. Optimaal comfort dankzij Techlite-schokdempingstechnologie, afneembare heupriem en gevoerde rug. Speciaal gevoerd vak voor laptops van 15 inch, geschikt voor 3 liter drinksystemen. Borstband met reddingsfluitje en reflecterende ritssluiting voor meer veiligheid en betere zichtbaarheid. Inhoud: 1 x Columbia Street Elite 25L, rugzak, kleur: grijs (Cool Grey), art.nr.: 1832461 (1)
      Columbia Street Elite Rugzak 25L, cool grey 2020 Laptop Rugzak
      • 00191455888487
      2
      63.57 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Dell DEFAULT
        • dell
      • Acer DEFAULT
        • acer
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 11 inch (11_inch)
      • 12 inch (12_inch)
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adidas (adidas)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Bear design (bear_design)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Bombata (bombata)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Dicota (dicota)
      • Douchebags (douchebags)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • DUX (dux)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esquire (esquire)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gecko (gecko)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goobay (goobay)
      • Greenland (greenland)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • I12Cover (i12cover)
      • IMoshion (imoshion)
      • ISY (isy)
      • Jost (jost)
      • JSA (jsa)
      • Juscha (juscha)
      • Justifield (justifield)
      • Laauw (laauw)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Laut (laut)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Maverick (maverick)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nedis (nedis)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nitro (nitro)
      • No name (no_name)
      • O'Neill (o_neill)
      • Old West (old_west)
      • Ona (ona)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peli (peli)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Port (port)
      • Port Designs (port_designs)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puro (puro)
      • Rat Pack by Orange Fire (rat_pack_by_orange_fire)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Shop4 (shop4)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Sun-Sniper (sun_sniper)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VOi (voi)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Hangslot (hangslot)
      • Klittenband (klittenband)
      • Rits (rits)
      • Voorkantsluiting (voorkantsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Tweed (tweed)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Herschel Settlement (herschel_settlement)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Familie (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 14 L (capaciteit_liter_1)
      • 14 L - 19 L (capaciteit_liter_2)
      • 19 L - 25 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 25 L (capaciteit_liter_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 410 g (gewicht_product_1)
      • 410 g - 800 g (gewicht_product_2)
      • 800 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be