x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hugo Boss laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Hugo Boss Schoudertas 'Signature'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137491208.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160908168.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131051882.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137611988.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Schoudertas 'Signature' Schoudertas 'Signature' Schoudertas 'Signature' Specificaties: telefoonvak, ritsvak penhouder Sluitingstype: Ritssluiting Volume in L ca.: 0-10 Serie: Signature (1)
      Hugo Boss Schoudertas 'Signature'
      • 04021409226439
      • 50390918-001
      2
      299.25 EUR
    • Hugo Boss Schoudertas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146141181.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Schoudertas Schoudertas Schoudertas De Hugo Boss Signature Collection Enveloptas black is onderdeel van de Signature Collection serie van Hugo Boss. Deze serie bestaat onder andere uit Leren tassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Hugo Boss, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Hugo Boss Schoudertas
      • 04029044727991
      • 50390903-001
      1
      224.25 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Dell DEFAULT
        • dell
      • Acer DEFAULT
        • acer
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 11 inch (11_inch)
      • 12 inch (12_inch)
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adidas (adidas)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Bear design (bear_design)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Bombata (bombata)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Dicota (dicota)
      • Douchebags (douchebags)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • DUX (dux)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esquire (esquire)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gecko (gecko)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goobay (goobay)
      • Greenland (greenland)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • I12Cover (i12cover)
      • IMoshion (imoshion)
      • ISY (isy)
      • Jost (jost)
      • JSA (jsa)
      • Juscha (juscha)
      • Justifield (justifield)
      • Laauw (laauw)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Laut (laut)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leitz (leitz)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Maverick (maverick)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nedis (nedis)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nitro (nitro)
      • No name (no_name)
      • O'Neill (o_neill)
      • Old West (old_west)
      • Ona (ona)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peli (peli)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Port (port)
      • Port Designs (port_designs)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puro (puro)
      • Rat Pack by Orange Fire (rat_pack_by_orange_fire)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Shop4 (shop4)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Sun-Sniper (sun_sniper)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VOi (voi)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Hangslot (hangslot)
      • Klittenband (klittenband)
      • Rits (rits)
      • Voorkantsluiting (voorkantsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Tweed (tweed)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Herschel Settlement (herschel_settlement)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Familie (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 14 L (capaciteit_liter_1)
      • 14 L - 19 L (capaciteit_liter_2)
      • 19 L - 25 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 25 L (capaciteit_liter_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 410 g (gewicht_product_1)
      • 410 g - 800 g (gewicht_product_2)
      • 800 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be