x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsonite aktetas - West Harbor Bailhandle 14.1inch Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsonite aktetas - West Harbor Bailhandle 14.1inch Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsonite aktetas - West Harbor Bailhandle 14.1inch Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsonite aktetas - West Harbor Bailhandle 14.1inch Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/110535244.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/112452819.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138871458.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138871399.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138872275.jpg
Samsonite Samsonite aktetas - West Harbor Bailhandle 14.1inch Zwart aktetas - West Harbor Bailhandle 14.1inch Zwart aktetas - West Harbor Bailhandle 14.1inch Zwart BAILHANDLE 14.1" (black) -WEST HARBOR zwart bagage (1)
  • 05414847713859
2
  • Algemene kenmerken
    • Type tas: Aktetas
    • Type sluiting: Rits
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Leer
  • Beeldscherm
    • Maximale compatibiliteit voor schermgrootte: 14 inch
  • 209.30 268.95 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      BAILHANDLE 14.1" (black) -WEST HARBOR zwart bagage209.30, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bagage24 Bagage24
      Dit artikel van Samsonite is 39 x 14 x 28 cm. Het gewicht is 0.9 kg en de kleurnaam is black.
      268.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • IMoshion Vilten Soft Sleeve 11 inch - Donkergrijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187329667.jpg
      IMoshion IMoshion Vilten Soft Sleeve 11 inch - Donkergrijs Vilten Soft Sleeve 11 inch - Donkergrijs Vilten Soft Sleeve 11 inch - Donkergrijs Geef jouw laptop een stijlvol uiterlijk én optimale protectie in één! De case voelt zowel van binnen als van buiten zacht aan, sluit stevig af middels ene rits en is handig mee te nemen dankzij de handvatten. Kortom, de perfecte hoes voor jouw laptop! (1)
      IMoshion Vilten Soft Sleeve 11 inch - Donkergrijs
      • 08719295522242
      1
    • MW Sleeve MacBook Pro/Air 13'' Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151755955.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209794001.jpg
      MW MW Sleeve MacBook Pro/Air 13'' Grijs Sleeve MacBook Pro/Air 13'' Grijs Sleeve MacBook Pro/Air 13'' Grijs MW Sleeve MacBook Pro 13'' Late 2016 Anthracite (1)
      MW Sleeve MacBook Pro/Air 13'' Grijs
      • 03700313930564
      • MW-410069
      1
    • MazzelTov 18296 Laptoptas Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203982895.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229062080.jpg
      MazzelTov MazzelTov 18296 Laptoptas Zwart 18296 Laptoptas Zwart 18296 Laptoptas Zwart Een laptoptas met een stoere maar stijlvolle uitstraling en daarnaast ook nog een prettig draagcomfort, dat is dit exemplaar van het merk Mazzeltov. Dit merk is er voor de modebewuste man die er graag goed uitziet, de trends volgt en zijn stijlen op verschillende manieren combineert. Deze zwarte tas 18296 met ritssluiting is uitgevoerd in stevig en soepel structuurleer en heeft ontzettend veel vakken voor al jouw spullen. Het binnenwerk heeft een beige textiel voering en in het gewatteerde la... (2)
      MazzelTov 18296 Laptoptas Zwart
      • 08718737307522
      1
    • Case Logic Sleeve 13.3'' LAPS-113 Donkerblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140572760.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140572761.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140572762.jpg
      Case Logic Case Logic Sleeve 13.3'' LAPS-113 Donkerblauw Sleeve 13.3'' LAPS-113 Donkerblauw Sleeve 13.3'' LAPS-113 Donkerblauw De flexibele hoes past precies om uw laptop of MacBook met een schermgrootte van max 13.3"\nEen naadloze voering van Impact Foam biedt bescherming van boven tot onder\nDe geweven band aan beide zijden voegt subtiel structuur toe aan het gestroomlijnde ontwerp\nElegante hoes beschermt uw apparaat, ook in uw favoriete tas\nVerkrijgbaar in verschillende frisse kleuren voor elke persoonlijkheid (1)
      Case Logic Sleeve 13.3'' LAPS-113 Donkerblauw
      • 00085854242455
      • LAPS-113 DARK BLUE
      • 5125811
      • LAPS-113-DARKBLUE
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 265.13
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 264.13
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 263.88
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 263.38
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 262.63
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 262.13
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 261.88
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 261.63
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 261.63
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 261.63
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 220.28
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 220.28
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 215.68
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 215.68
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 215.68
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 215.68
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 209.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 209.30
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 209.30
    • teamvergelijk@vergelijk.be