x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    TNB laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • TNB T'nB NBF17 17'' Aktetas Zwart notebooktas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159552620.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138873599.jpg
      TNB TNB T'nB NBF17 17'' Aktetas Zwart notebooktas T'nB NBF17 17'' Aktetas Zwart notebooktas T'nB NBF17 17'' Aktetas Zwart notebooktas NBF17 (1)
      TNB T'nB NBF17 17'' Aktetas Zwart notebooktas
      • 03303170041765
      2
      21.83 EUR
    • TNB T'nB SLBC10 notebooktas 25,9 cm (10.2'') Opbergmap/sleeve Zwart, Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168873767.jpg
      TNB TNB T'nB SLBC10 notebooktas 25,9 cm (10.2'') Opbergmap/sleeve Zwart, Grijs T'nB SLBC10 notebooktas 25,9 cm (10.2'') Opbergmap/sleeve Zwart, Grijs T'nB SLBC10 notebooktas 25,9 cm (10.2'') Opbergmap/sleeve Zwart, Grijs T'nB SLBC10 notebooktas 25,9 cm (10.2'') Opbergmap/sleeve Zwart, Grijs (1)
      TNB T'nB SLBC10 notebooktas 25,9 cm (10.2'') Opbergmap/sleeve Zwart, Grijs
      • 03303170047491
      1
      most_sold
      24.99 EUR
    • TNB T'nB SLR134 notebooktas 33,8 cm (13.3'') Opbergmap/sleeve
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168783369.jpg
      TNB TNB T'nB SLR134 notebooktas 33,8 cm (13.3'') Opbergmap/sleeve T'nB SLR134 notebooktas 33,8 cm (13.3'') Opbergmap/sleeve T'nB SLR134 notebooktas 33,8 cm (13.3'') Opbergmap/sleeve T'nB SLR134 notebooktas 33,8 cm (13.3'') Opbergmap/sleeve (1)
      TNB T'nB SLR134 notebooktas 33,8 cm (13.3'') Opbergmap/sleeve
      • 03303170042861
      1
      27.95 EUR
    • TNB T'nB SLB10GB notebooktas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170954927.jpg
      TNB TNB T'nB SLB10GB notebooktas T'nB SLB10GB notebooktas T'nB SLB10GB notebooktas T'nB SLB10GB notebooktas (1)
      TNB T'nB SLB10GB notebooktas
      • 03303170049693
      1
      22.95 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Dell DEFAULT
        • dell
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • A-zone (a_zone)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abbrazzio (abbrazzio)
      • Abystyle (abystyle)
      • Accessorize (accessorize)
      • Accezz (accezz)
      • Acer (acer)
      • ACT (act)
      • Addison (addison)
      • Adidas (adidas)
      • Alassio (alassio)
      • Alienware (alienware)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American (american)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antler (antler)
      • Apple (apple)
      • Artwizz (artwizz)
      • Asus (asus)
      • AVENGERS (avengers)
      • B&W (b_w)
      • B2Ctelecom (b2ctelecom)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Baseus (baseus)
      • Basic (basic)
      • Bavepa (bavepa)
      • Be.Ez (be_ez)
      • Bear design (bear_design)
      • Belkin (belkin)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Black Rock (black_rock)
      • BLOOMSBURY (bloomsbury)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bombata (bombata)
      • Bond (bond)
      • BOSS (boss)
      • Brand (brand)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Built (built)
      • Burton (burton)
      • C6 (c6)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camelion (camelion)
      • Canon (canon)
      • Canyon (canyon)
      • Carlton (carlton)
      • Carryon (carryon)
      • Cars (cars)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cirkuit Planet (cirkuit_planet)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Claymore (claymore)
      • Cocoon (cocoon)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Crumpler (crumpler)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • David jones (david_jones)
      • Davidt's (davidt_s)
      • Davidts (davidts)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Decoded (decoded)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Dermata (dermata)
      • Deuter (deuter)
      • Devia (devia)
      • Dicota (dicota)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dnr (dnr)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dresz (dresz)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dymo (dymo)
      • Dynabook (dynabook)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elephant (elephant)
      • Emco (emco)
      • Eminent (eminent)
      • Emtec (emtec)
      • Engelpunt (engelpunt)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Erima (erima)
      • Esperanza (esperanza)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • ESTUFF (estuff)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • Ews (ews)
      • Exacompta (exacompta)
      • F-Stop (f_stop)
      • Faguo (faguo)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feuerwear (feuerwear)
      • Filofax (filofax)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Freecom (freecom)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G&BL (g_bl)
      • G-Cube (g_cube)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Gecko (gecko)
      • Gembird (gembird)
      • Generic (generic)
      • Genesis (genesis)
      • Genicci (genicci)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Golla (golla)
      • Goobay (goobay)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Handyhuellen.de (handyhuellen_de)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heineken (heineken)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Hexagona (hexagona)
      • Hi-Di-Hi (hi_di_hi)
      • Hide & Stitches (hide_stitches)
      • High Sierra (high_sierra)
      • Hjh OFFICE (hjh_office)
      • Huawei (huawei)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huisdiergeheimen (huisdiergeheimen)
      • Huismerk (huismerk)
      • HUVEMA (huvema)
      • I12Cover (i12cover)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • IMoshion (imoshion)
      • Incipio (incipio)
      • ISY (isy)
      • Jill-e (jill_e)
      • Jost (jost)
      • Juescha (juescha)
      • Juscha (juscha)
      • Just in Case (just_in_case)
      • Kangaro (kangaro)
      • Kensington (kensington)
      • Kimood (kimood)
      • Kipling (kipling)
      • Krusell (krusell)
      • Kurio (kurio)
      • Laauw (laauw)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • Laut (laut)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lightpak (lightpak)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Luckies (luckies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Macally (macally)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marshall (marshall)
      • Marvel (marvel)
      • Matias (matias)
      • Maverick (maverick)
      • Maxxtro (maxxtro)
      • MazzelTov (mazzeltov)
      • MeroMero (meromero)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mobile Edge (mobile_edge)
      • Mobilis (mobilis)
      • MoKo (moko)
      • Moleskine (moleskine)
      • Monolith (monolith)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • MOOD (mood)
      • More Than Hip (more_than_hip)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moshi (moshi)
      • Motorola (motorola)
      • Movesafe (movesafe)
      • MSI (msi)
      • Mujjo (mujjo)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • Muvit (muvit)
      • MW (mw)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nanuk (nanuk)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • NGS (ngs)
      • NILLKIN (nillkin)
      • No Label (no_label)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Office (office)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Ona (ona)
      • OnePlus (oneplus)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Otterbox (otterbox)
      • Pacor pamero (pacor_pamero)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Pantone (pantone)
      • PATRICK (patrick)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Pedea (pedea)
      • Pelican (pelican)
      • Pentax (pentax)
      • Pia ries (pia_ries)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pierre by Elba (pierre_by_elba)
      • Piquadro (piquadro)
      • PKG (pkg)
      • Platinet (platinet)
      • Point of View (point_of_view)
      • Port Designs (port_designs)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Profuomo (profuomo)
      • Qatrixx (qatrixx)
      • Quadra (quadra)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rat Pack by Orange Fire (rat_pack_by_orange_fire)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rice (rice)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roccat (roccat)
      • Roly (roly)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • SALZEN (salzen)
      • Samsung (samsung)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • SBOX (sbox)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Sedna (sedna)
      • Selencia (selencia)
      • Sem Lewis (sem_lewis)
      • Shop4 (shop4)
      • Sigel (sigel)
      • SIGG (sigg)
      • Simon (simon)
      • Sitecom (sitecom)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • SOL's (sol_s)
      • Solo (solo)
      • Sony (sony)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Soyan (soyan)
      • Soyntec (soyntec)
      • Speck (speck)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Succes (succes)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Supertrash (supertrash)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech air (tech_air)
      • Techair (techair)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Temium (temium)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Monte (the_monte)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Thierry Mugler (thierry_mugler)
      • Thule (thule)
      • Tigernu (tigernu)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • TNB (tnb)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Toshiba (toshiba)
      • Travelz (travelz)
      • Tripp Lite (tripp_lite)
      • Troika (troika)
      • Trolls (trolls)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • Uag (uag)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • UGREEN (ugreen)
      • Ultron (ultron)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Universeel (universeel)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • V7 (v7)
      • Vaiana (vaiana)
      • Valenta (valenta)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Verhaak (verhaak)
      • Viabologna (viabologna)
      • Victorinox (victorinox)
      • Visconti (visconti)
      • Walk On Water (walk_on_water)
      • Wedo (wedo)
      • Wenger (wenger)
      • White Diamonds (white_diamonds)
      • White Shark (white_shark)
      • Wild (wild)
      • Wimona (wimona)
      • Wiwu (wiwu)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • XCCESS (xccess)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xssive (xssive)
      • Xtrememac (xtrememac)
      • Yarvik (yarvik)
      • Zipit (zipit)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 11 inch (11_inch)
      • 12 inch (12_inch)
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Elastiek (elastiek)
      • Gesp (gesp)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Schuifsluiting (schuifsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Suade (suade)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Herschel Settlement (herschel_settlement)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Familie (family):
      • Kingston Technology ValueRAM (kingston_technology_valueram)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 15 L (capaciteit_liter_1)
      • 15 L - 20 L (capaciteit_liter_2)
      • 20 L - 26 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 26 L (capaciteit_liter_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 300 g (gewicht_product_1)
      • 300 g - 600 g (gewicht_product_2)
      • 600 g - 1000 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1000 g (gewicht_product_4)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be