x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tommy Hilfiger laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Tommy Hilfiger Laptoptas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167281628.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167726712.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Laptoptas Laptoptas Laptoptas De Tommy Hilfiger Elevated Nylon Computer Bag blue is onderdeel van de Elevated serie van Tommy Hilfiger. Deze serie bestaat onder andere uit Laptop schoudertassen. De Laptoptassen uit deze serie zijn gemaakt van en worden geleverd met een fabrieksgarantie van . Travelbags.nl is officieel dealer van Tommy Hilfiger, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Tommy Hilfiger Laptoptas
      • 08720111767068
      • THS5528001000001
      3
      deal
      139.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Laptoptas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165673891.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156584987.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Laptoptas Laptoptas Laptoptas Uptown handtas met 17 inch laptopvak (1)
      Tommy Hilfiger Laptoptas
      • 08719862799589
      • THS4728001000001
      • AM0AM06245CJM001
      2
      deal
      139.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Aktentas 'Metro'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148797044.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162620518.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162078807.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155891032.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Aktentas 'Metro' Aktentas 'Metro' Aktentas 'Metro' Materiaal: Imitatieleder; Materiaal: Imitatieleer; Sluiting: Ritssluiting; Design: Afneembare banden, Verstelbare riemen, Ritsvak buiten, Ritsvak binnen, Laptopvak; Extra's: Label plaatje, Glanzend, Gladde stof, Draagbaar op 2 manieren; Hengsellengte: Lange schouderriemen, Korte schouderriemen (1)
      Tommy Hilfiger Aktentas 'Metro'
      • 08719861168485
      • THS4030001000001
      1
      deal
      159.00 EUR
    • Tommy Hilfiger Aktentas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165116793.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167731306.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Aktentas Aktentas Aktentas Materiaal: Imitatieleer; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Design: Verstelbare riemen, Ruim hoofdvak, Laptopvak, Ritsvak buiten, Allround rits, Afneembare banden; Extra's: Gladde stof, Stevige stof, Metalen oogjes, Draagbaar op 2 manieren; Hengsellengte: Korte schouderriemen, Lange schouderriemen (1)
      Tommy Hilfiger Aktentas
      • 08720111787141
      • THS5581001000001
      1
      159.00 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Dell DEFAULT
        • dell
      • Acer DEFAULT
        • acer
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 11 inch (11_inch)
      • 12 inch (12_inch)
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adidas (adidas)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Bear design (bear_design)
      • Belkin (belkin)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Bombata (bombata)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Dicota (dicota)
      • Douchebags (douchebags)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • DUX (dux)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esquire (esquire)
      • ESR (esr)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gecko (gecko)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goobay (goobay)
      • Greenland (greenland)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • I12Cover (i12cover)
      • IMoshion (imoshion)
      • ISY (isy)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Justifield (justifield)
      • Kensington (kensington)
      • Laauw (laauw)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Laut (laut)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Maclocks (maclocks)
      • Maverick (maverick)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moshi (moshi)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nedis (nedis)
      • Nitro (nitro)
      • O'Neill (o_neill)
      • Old West (old_west)
      • Ona (ona)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peli (peli)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Port Designs (port_designs)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puro (puro)
      • Rat Pack by Orange Fire (rat_pack_by_orange_fire)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Shop4 (shop4)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Speck (speck)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Sun-Sniper (sun_sniper)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech air (tech_air)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toshiba (toshiba)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Elastische tailleband (elastische_tailleband)
      • Gesp (gesp)
      • Hangslot (hangslot)
      • Klittenband (klittenband)
      • Rits (rits)
      • Voorkantsluiting (voorkantsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Tweed (tweed)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Herschel Settlement (herschel_settlement)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Familie (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 14 L (capaciteit_liter_1)
      • 14 L - 20 L (capaciteit_liter_2)
      • 20 L - 25 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 25 L (capaciteit_liter_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 425 g (gewicht_product_1)
      • 425 g - 800 g (gewicht_product_2)
      • 800 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be