x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptop tassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Victorinox laptop tassen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop tas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Victorinox Rugzak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145589267.jpg
      Victorinox Victorinox Rugzak Rugzak Rugzak Dit artikel van Victorinox is 30 x 12 x 48 cm. Het gewicht is 0.81 kg en de kleurnaam is deeplake. (1)
      Victorinox Rugzak
      • 07613329059418
      • 605315
      4
      96.92 EUR
    • Victorinox Rugzak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145967479.jpg
      Victorinox Victorinox Rugzak Rugzak Rugzak Materiaal: Textiel; Sluiting: Ritssluiting; Design: Gevoerde rug, Gewatteerde banden, Ruim hoofdvak, Vak voor mobiele telefoon, Laptopvak, Ritsvak buiten, Verstelbare riemen; Extra's: Stevige stof, Label plaatje, Op staal naden, Steeksluiting, Label patch/label flag; Maat (inhoud): Klein (< 25 l) (1)
      Victorinox Rugzak
      • 07613329059388
      • 605312
      3
      deal
      109.00 EUR
    • Victorinox Aktentas 'Werks Professional 2.0'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147891365.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160946000.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160946004.jpg
      Victorinox Victorinox Aktentas 'Werks Professional 2.0' Aktentas 'Werks Professional 2.0' Aktentas 'Werks Professional 2.0' Businesstas met 13,3 inch laptopvak - unisex (2)
      Victorinox Aktentas 'Werks Professional 2.0'
      • 07613329073339
      • 609796
      1
      deal
      220.00 EUR
    • Victorinox Aktentas 'Werks Professional 2.0'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165973213.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167745995.jpg
      Victorinox Victorinox Aktentas 'Werks Professional 2.0' Aktentas 'Werks Professional 2.0' Aktentas 'Werks Professional 2.0' Dit artikel van Victorinox is 46 x 18 x 32 cm. Het gewicht is 1.6 kg en de kleurnaam is deep lake. (1)
      Victorinox Aktentas 'Werks Professional 2.0'
      • 07613329073315
      • 609794
      2
      deal
      299.00 EUR
    • Victorinox Werks Professional 2.0 13" Laptop Briefcase black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160946119.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160946124.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158011388.jpg
      Victorinox Victorinox Werks Professional 2.0 13" Laptop Briefcase black Werks Professional 2.0 13" Laptop Briefcase black Werks Professional 2.0 13" Laptop Briefcase black Werks Professional 2.0 laptoptas 13 inch (1)
      Victorinox Werks Professional 2.0 13" Laptop Briefcase black
      • 07613329055106
      2
      deal
      220.00 EUR
    • Victorinox Rugzak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145179998.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149702799.jpg
      Victorinox Victorinox Rugzak Rugzak Rugzak Design: Allround rits, Gewatteerde banden, Ruim hoofdvak, Laptopvak, Ritsvak buiten, Combideelbare ritssluiting, Verstelbare riemen, Gevoerde rug; Motief: Color-Blocking; Materiaal: Textiel; Sluiting: Ritssluiting; Extra's: Label plaatje, Label patch/label flag, Stevige stof, Draagbaar op 2 manieren; Maat (inhoud): Klein (< 25 l) (1)
      Victorinox Rugzak
      • 07613329059470
      • 605321
      2
      85.00 EUR
    • Victorinox Rugzak 'VX Sport Pilot'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145053371.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156115907.jpg
      Victorinox Victorinox Rugzak 'VX Sport Pilot' Rugzak 'VX Sport Pilot' Rugzak 'VX Sport Pilot' De Victorinox VX Sport Pilot Backpack black is onderdeel van de VX Sport serie van Victorinox. Deze serie bestaat onder andere uit Laptop backpacks. De Laptoptassen uit deze serie zijn gemaakt van PU en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 10 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Victorinox, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Victorinox Rugzak 'VX Sport Pilot'
      • 00674204056363
      • 311052-01
      1
      85.00 EUR
    • Victorinox Werks Professional 2.0 laptoptas 13 inch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160947820.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160947821.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167705850.jpg
      Victorinox Victorinox Werks Professional 2.0 laptoptas 13 inch Werks Professional 2.0 laptoptas 13 inch Werks Professional 2.0 laptoptas 13 inch Werks Professional 2.0 laptoptas 13 inch (1)
      Victorinox Werks Professional 2.0 laptoptas 13 inch
      • 07613329055083
      1
      deal
      295.00 EUR
    • Victorinox Rugzak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145112626.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167744962.jpg
      Victorinox Victorinox Rugzak Rugzak Rugzak De Victorinox Altmont Classic Rolltop Laptop Backpack deep lake is onderdeel van de Altmont Classic serie van Victorinox. Deze serie bestaat onder andere uit Laptop backpacks. De Laptoptassen uit deze serie zijn gemaakt van Polyester en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 11 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Victorinox, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Victorinox Rugzak
      • 07613329059449
      • 605318
      1
      105.00 EUR
    • Victorinox Schoudertas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147891146.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157655593.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167745313.jpg
      Victorinox Victorinox Schoudertas Schoudertas Schoudertas Werks Professional 2.0 crossbodytas met tabletvak (1)
      Victorinox Schoudertas
      • 07613329073346
      • 609797
      1
      deal
      130.00 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Dell DEFAULT
        • dell
      • Acer DEFAULT
        • acer
    • Schermmaat (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 11 inch (11_inch)
      • < 13 inch (11_12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • > 17 inch (17_inch)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Crossbodytas (crossbodytas)
      • Handtas (handtas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Trolley (trolley)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (price_40)
      • €40 - €85 (price_40_85)
      • €85 - €160 (price_85_160)
      • > €160 (price_160)
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Case Logic (case_logic)
      • Targus (targus)
      • Burkely (burkely)
      • HP (hp)
      • Plevier (plevier)
      • Incase (incase)
      • Knomo (knomo)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adidas (adidas)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Bear design (bear_design)
      • Belkin (belkin)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Bombata (bombata)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Dicota (dicota)
      • Douchebags (douchebags)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esquire (esquire)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gecko (gecko)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goobay (goobay)
      • Greenland (greenland)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEM (hem)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • I12Cover (i12cover)
      • IMoshion (imoshion)
      • ISY (isy)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Justifield (justifield)
      • Kensington (kensington)
      • Laauw (laauw)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lightpak (lightpak)
      • Maverick (maverick)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moshi (moshi)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nedis (nedis)
      • Nitro (nitro)
      • O'Neill (o_neill)
      • Old West (old_west)
      • Ona (ona)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peli (peli)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Port Designs (port_designs)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puro (puro)
      • Rat Pack by Orange Fire (rat_pack_by_orange_fire)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Shop4 (shop4)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Socha (socha)
      • Speck (speck)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Sun-Sniper (sun_sniper)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toshiba (toshiba)
      • Travelite (travelite)
      • Travelz (travelz)
      • TruBlue (trublue)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Elastische tailleband (elastische_tailleband)
      • Gesp (gesp)
      • Hangslot (hangslot)
      • Klittenband (klittenband)
      • Rits (rits)
      • Schuifsluiting (schuifsluiting)
      • Voorkantsluiting (voorkantsluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Ethylene vinyl acetate EVA (ethylene_vinyl_acetate_eva)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Tweed (tweed)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Met voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
    • Populairste producten (group):
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Pop Quiz (herschel_pop_quiz)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Familie (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 14 L (capaciteit_liter_1)
      • 14 L - 19 L (capaciteit_liter_2)
      • 19 L - 24 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 24 L (capaciteit_liter_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 430 g (gewicht_product_1)
      • 430 g - 800 g (gewicht_product_2)
      • 800 g - 1200 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1200 g (gewicht_product_4)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be