x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

GYS Lashelm LCD Expert 9/13G- 5193042216

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews GYS Lashelm LCD Expert 9/13G- 5193042216
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties GYS Lashelm LCD Expert 9/13G- 5193042216
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
GYS Lashelm LCD Expert 9/13G- 5193042216
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213048317.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229912099.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/256160962.jpg?ts=1
GYS GYS Lashelm LCD Expert 9/13G- 5193042216 Lashelm LCD Expert 9/13G- 5193042216 Lashelm LCD Expert 9/13G- 5193042216 Bijzondere kenmerken GYS LCD expert lashelm, automatisch verduisting die vanuit de binnenkant naar eigen wens ingesteld kan worden, en aan de buitenkant zit een knop waarmee de functie van de helm is in te stellen. Specificaties Automatische verduistering Gevoeligheid en vertraging zelf in te stellen Werkt op solar en batterijen Zichtveld van 98 x 43 mm Technische gegevens Vaste kleur lasfilter Opklapbaar lasfilter Ja Breedte lasfilter 103.6mm Hoogte lasfilter 54mm Automatisch verdonkerend filter Ja Kleur Blauw (1)
  • 03154020042216
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type lasproduct: Lashelm
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Blauw
  • 40.98 93.07 EUR 2
    2
    • 2dekansje.com 2dekansje.com
      Veiligheid eerst! Deze GYS LCD-lashelm Expert 9/13 beschermt uw ogen en gezicht tijdens het lassen. Het slimme, op zonne-energie werkende...
      40.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Mastertools Mastertools
      Bijzondere kenmerken GYS LCD expert lashelm, automatisch verduisting die vanuit de binnenkant naar eigen wens ingesteld kan worden, en aa...93.07, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Esab OK Tubrod 14.13 Gevulde lasdraad 1,2 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91309884.jpg?ts=1
      Esab Esab OK Tubrod 14.13 Gevulde lasdraad 1,2 mm OK Tubrod 14.13 Gevulde lasdraad 1,2 mm OK Tubrod 14.13 Gevulde lasdraad 1,2 mm ESAB OK Tubrod 14.13 Gevulde lasdraad 1,2 mm (1)
      Esab OK Tubrod 14.13 Gevulde lasdraad 1,2 mm
      • 07330129066544
      1
    • Ferm WEA1038 Inox lasdraad 08 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125286236.jpg?ts=1
      Ferm Ferm WEA1038 Inox lasdraad 08 mm WEA1038 Inox lasdraad 08 mm WEA1038 Inox lasdraad 08 mm Dit FERM Inox/RVS lasdraad heeft een dikte van 0,8 mm en is geschikt voor verschillende merken MIG-lasapparaten. Technische specificaties: * FERM WEA1038 Lasdraad * Materiaal: Inox/RVS * Afmetingen (LxBxH): 10 x 10 x 4,5 cm * Gewicht: 0,9 kg. Geschikt voor: MIG-lasapparaten Geschikt voor verschillende merken MIG-lasapparaten (1)
      Ferm WEA1038 Inox lasdraad 08 mm
      • 08717479002740
      1
      deal
    • Steinel Soldeerreflectormondstuk 0746 - 074616
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208544367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166737784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166554556.jpg?ts=1
      Steinel Steinel Soldeerreflectormondstuk 0746 - 074616 Soldeerreflectormondstuk 0746 - 074616 Soldeerreflectormondstuk 0746 - 074616 Steinel Soldeerreflectormondstuk 10 mm (1)
      Steinel Soldeerreflectormondstuk 0746 - 074616
      • 04007841074616
      2
    • Irwin Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163169758.jpg?ts=1
      Irwin Irwin Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch\\n\\nBeschrijving\\nRothenberger Industrial RO PROTECT automatisch lasscherm.\\n\\nTechnische gegevens (1)
      Irwin Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch
      • 04004625371312
      1
    • min
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 87.08
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 87.08
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 87.08
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 87.08
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 87.08
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 87.08
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 87.08
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 87.08
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 89.12
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 89.12
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 89.12
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 94.94
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 94.94
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 94.94
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 90.41
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 90.41
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 90.41
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 90.41
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 90.41
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 90.41
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 90.41
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 90.41
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 90.41
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 77.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 77.95
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 77.95
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 89.12
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 89.12
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 89.12
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 93.07
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 93.07
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 93.07
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 93.07
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 93.07
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 93.07
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 93.07
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 93.07
      • Thu Feb 09 00:00:00 CET 2023 93.07
    • teamvergelijk@vergelijk.be