x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Telwin Force 125 lasinverter met lasmasker 80A

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Telwin Force 125 lasinverter met lasmasker 80A
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Telwin Force 125 lasinverter met lasmasker 80A
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Telwin Force 125 lasinverter met lasmasker 80A
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147155393.jpg?ts=1
Telwin Telwin Force 125 lasinverter met lasmasker 80A Force 125 lasinverter met lasmasker 80A Force 125 lasinverter met lasmasker 80A * Netspanning 230V * Instelbereik 10-80A * Max. laselektrode: 2,5mm * Max. inschakelduur bij 80A: 5% Gewicht 5,5kg. Inclusief elektrodekabel, massakabel, Tiger lashelm en draadborstel/slakhamer (1)
  • 08004897791500
3
  • Algemene kenmerken
    • Type lasproduct: Lasapparaat
  • 175.33 251.97 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Lasapparaat geproduceerd in Europa. boogsterkte, hot start, anti-stick Thermostaatbescherming, overspanning, onderspanning, overstroom, m...175.33, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolstation N.V. Toolstation N.V.
      * Netspanning 230V * Instelbereik 10-80A * Max. laselektrode: 2,5mm * Max. inschakelduur bij 80A: 5% Gewicht 5,5kg. Inclusief elektrodeka...218.05, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolmax Toolmax
      \\n Draagbare, monofazige inverter lasapparaat met koelventilator voor MMA lassen in gelijkstroom. Geleverd met lasaccessoires en koffer....251.97, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Graphite Magnetische Laswinkelhaak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146874248.jpg?ts=1
      Graphite Graphite Magnetische Laswinkelhaak Magnetische Laswinkelhaak Magnetische Laswinkelhaak Graphite Magnetische Laswinkelhaak 360 Graden Draaibaar (1)
      Graphite Magnetische Laswinkelhaak
      • 05902062007261
      1
    • GYS Lasmagneet- 5193044203
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166666717.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145734683.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147134542.jpg?ts=1
      GYS GYS Lasmagneet- 5193044203 Lasmagneet- 5193044203 Lasmagneet- 5193044203 De lasmagneet van GYS is een erg handig stuk lasgereedschap. Hij is ideaal voor het snel en precies positioneren van onderdelen bij het lassen, solderen, markeren of andere processen. Deze krachtige magneet houdt effectief delen bij elkaar om tijd te besparen en de kwaliteit van het laswerk te verbeteren. De pijlvormige magneet kan delen vasthouden in hoeken van 45°, 90° of 135°. (1)
      GYS Lasmagneet- 5193044203
      • 03154020044203
      1
    • Silverline 100 A MMA/TIG lasmachine 40 - 100 A
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198477666.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199045265.jpg?ts=1
      Silverline Silverline 100 A MMA/TIG lasmachine 40 - 100 A 100 A MMA/TIG lasmachine 40 - 100 A 100 A MMA/TIG lasmachine 40 - 100 A Last tot 2,5 mm staal. De 'Heavy-Duty' bewegende spoeltransformator biedt een staploze spanningsregulatie. Ventilator gekoeld voor een verbeterde werkcyclus en prestatie. Automatische oververhittings- en overbelastingbescherming met controlelicht. Inclusief aardkabel, elektrodehouder en lasmasker. Kenmerken: * Voor het lassen van staal met een dikte tot 2,5 mm * De bewegende spoeltransformator biedt een staploze spanningsregulatie * Ventilator gekoeld voor een verbeterde werkcyclus en prestatie * Automatische oververhittings- en overbelastingbescherming met controlelicht * Inclusief aardkabel, elektrodehouder en lasmasker (1)
      Silverline 100 A MMA/TIG lasmachine 40 - 100 A
      • 05055058179449
      4
    • Irwin Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163169758.jpg?ts=1
      Irwin Irwin Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch\\n\\nBeschrijving\\nRothenberger Industrial RO PROTECT automatisch lasscherm.\\n\\nTechnische gegevens (1)
      Irwin Rothenberger Lashelm RO PROTECT, automatisch
      • 04004625371312
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 179.65
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 179.65
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 179.65
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 179.65
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 179.65
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 179.65
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 179.65
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 179.65
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 179.65
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 144.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 179.65
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 160.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 179.65
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 179.65
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 199.65
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 199.65
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 199.65
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 199.65
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 199.65
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 169.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 151.23
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 151.23
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 151.23
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 151.23
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 151.23
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 151.23
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 151.23
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 151.23
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 199.65
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 199.65
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 199.65
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 181.48
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 181.48
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 181.48
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 199.65
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 199.65
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 199.65
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 199.65
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 199.65
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 199.65
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 172.46
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 172.46
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 172.46
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 172.46
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 192.56
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 192.56
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 192.56
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 192.56
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 192.56
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 192.56
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 192.56
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 192.56
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 187.46
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 187.46
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 181.47
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 181.47
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 179.96
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 173.64
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 175.33
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 175.33
    • teamvergelijk@vergelijk.be