x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er leggings verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Calvin Klein legging

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legging categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Calvin Klein Dames Legging Pant Modern Cotton Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138801883.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111836260.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126049834.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/79790481.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115702722.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Dames Legging Pant Modern Cotton Grijs Dames Legging Pant Modern Cotton Grijs Dames Legging Pant Modern Cotton Grijs Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Motief: Effen; Lengte: Lang/maxi; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Bleken met zuurstof, Drogen bij lage temperatuur, Matig heet strijken, Niet stomen (1)
      Calvin Klein Dames Legging Pant Modern Cotton Grijs
      • 08718571438833
      • CKU0143002000002
      2
      33.17 EUR
    • Calvin klein Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126050290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111836257.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126050288.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103596912.jpg
      Calvin klein Calvin klein Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Lengte: Lang/maxi; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Bleken met zuurstof, Drogen bij lage temperatuur, Matig heet strijken, Niet stomen (1)
      Calvin klein Pyjamabroek
      • 08718571438734
      • CKU0143001003000
      2
      40.14 EUR
    • Calvin klein Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151871930.jpg
      Calvin klein Calvin klein Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT' Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT' Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Niet gevoerd; Design: Wijde taille; Motief: Effen; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Skinny; Gewicht: Geen indicatie; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee; Verzorgingsinstructies: Programma voor fijne was (max. 30°C), Bleken met zuurstof, Drogen bij lage temperatuur, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Calvin klein Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT'
      • 08719852683683
      • CKP0079001000002
      1
      54.90 EUR
    • Calvin klein Sportbroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151871592.jpg
      Calvin klein Calvin klein Sportbroek Sportbroek Sportbroek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Niet gevoerd; Design: Wijde taille, Elastische taille/zoom; Motief: Effen; Lengte: 7/8 lengte; Pasvorm: Skinny; Gewicht: Geen indicatie; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee; Verzorgingsinstructies: Programma voor fijne was (max. 30°C), Bleken met zuurstof, Drogen bij lage temperatuur, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Calvin klein Sportbroek
      • 08719852687322
      • CKP0078001000003
      1
      79.90 EUR
    • Calvin klein Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151871930.jpg
      Calvin klein Calvin klein Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT' Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT' Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Niet gevoerd; Design: Wijde taille; Motief: Effen; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Skinny; Gewicht: Geen indicatie; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee; Verzorgingsinstructies: Programma voor fijne was (max. 30°C), Bleken met zuurstof, Drogen bij lage temperatuur, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Calvin klein Sportbroek 'FULL LENGTH TIGHT'
      • 08719852683645
      • CKP0079001000001
      1
      54.90 EUR
    • Calvin klein Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111836257.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/79725794.jpg
      Calvin klein Calvin klein Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Lengte: Lang/maxi; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Bleken met zuurstof, Drogen bij lage temperatuur, Matig heet strijken, Niet stomen (1)
      Calvin klein Pyjamabroek
      • 08718571438864
      • CKU0143001002000
      1
      44.90 EUR
    • Calvin klein Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111836257.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115702721.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/79725794.jpg
      Calvin klein Calvin klein Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Lengte: Lang/maxi; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Bleken met zuurstof, Drogen bij lage temperatuur, Matig heet strijken, Niet stomen (1)
      Calvin klein Pyjamabroek
      • 08718571438802
      • CKU0143001001000
      1
      44.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Spanx DEFAULT
        • spanx
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Merk (brand):
      • 10DAYS (10days)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Baby Born (baby_born)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Beach time (beach_time)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Champion (champion)
      • Cream (cream)
      • Desigual (desigual)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fever (fever)
      • FILA (fila)
      • Freequent (freequent)
      • Gap (gap)
      • GUESS (guess)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Hailys (hailys)
      • Head (head)
      • HEINE (heine)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marika (marika)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Moves (moves)
      • Music Legs (music_legs)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Nydj (nydj)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Opus (opus)
      • Pieces (pieces)
      • Puma (puma)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Reebok (reebok)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Spanx (spanx)
      • Steiff (steiff)
      • Steps (steps)
      • Street One (street_one)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • SWEDISH STOCKINGS (swedish_stockings)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Triangle (triangle)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zay (zay)
      • Zeeman (zeeman)
      • Zizzi (zizzi)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 7XL (7xl)
      • 10 (10)
      • 28 (28)
      • 30 (30)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 40/32 (40_32)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42-46 (42_46)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 98/104 (98_104)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 122/128 (122_128)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • Onesize (onesize)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €14 (budget)
      • €14 - €21 (low)
      • €21 - €34 (medium)
      • €34 of meer (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Skinny (skinny)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Merino (merino)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Motief (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochromatic (monochromatic)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Vormen (vormen)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be